Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 hours ago, svarozicslo said:

Ako tako postavimo stvari, onda dovesti startera. Jer na 4. i 5. imamo samo tri igrača- Kuzmića, Mitrovića i Vajta koji tek dolazi sebi. 

Davidovac je iskljucivo 4 po meni jer u ozbiljnijem tempu ne moze da isprati nogama nijednu trojku. A odbrana posta mu je poprilicno dobra, sad mi napamet pada odmah kako se Ledej odbijao od njega i Hanter proslu utakmicu. Ne naseda na finte(ili je suvise spor da bi reagovao), IQ mu je najjace oruzije i ne ustrucava se od kontakta.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Ubuduće, već od naredne utakmice, ukoliko se desi sličan incident, klub će po kratkom postupku identifikovati izgrednika ili više njih, zabraniti im ulazak u halu na određeni period, i ne samo to – čim utvrdi identitet počinioca zahtevaće da plati čitavu kaznu koju izrekne Evroliga!

Cita se forum 😁

  • Like 5
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Pre par sezona jedan đilkoš ušao je bahato na konfernciju za štampu i vređao prisutne među kojima je bio goatujuci trener( Baskonije). Svi su znali ko je i klub je kaznjen zestoko. Isto su rekli da mu sledi zabrana ulaska i da ide pkstupak za nadoknadu štete. Vec posle dva meseca ponovo je bio u prvim redovima na košarkaškim utakmicama.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Le fort soutien du gouvernement serbe et de quelques sponsors d'envergure permet aux "Crno-beli" (noir et blanc, ndlr) d'espérer retrouver leurs lettres de noblesse. Ce qui facilite la définition des objectifs pour le natif de Fort-de-France : rééditer le triomphe monégasque en EuroCup et effacer la dernière image amère qu'il a pu laisser en Serbie en ajoutant la Ligue Adriatique à son palmarès, lui qui fut présent au Red Star la seule année où l'autre club de Belgrade ne l'a pas remporté depuis 2014...

https://www.bebasket.fr/championnat-eurocup/itw-mathias-lessort----jouer-pour-zeljko-obradovic-a-ete-l-une-des-grandes-raisons-de-ma-signature-au-partizan-.html

Projekat Vlade da nas skinu sa trona 😁

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, srlepajce said:

Lazarevic je bas "Zvezdino dete" 

Prosao je sve selekcije u kkcz

Steta sto Kari nije ostao duze te 2011-2012. , bas je gotivio tu generaciju 95-96'

Kari je i imao zasluge za njihov napredak i razvoj, posebno za ‘95.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, svarozicslo said:

Ako tako postavimo stvari, onda dovesti startera. Jer na 4. i 5. imamo samo tri igrača- Kuzmića, Mitrovića i Vajta koji tek dolazi sebi. 

 

Znas kako, kad ides bilo gde sa dva mala automobila i ima vas osmorica nema nikakvog smisla da se vas petorica gurate dok u drugim kolima jedno mesto zvrji prazno.

 

Sta sam time zeleo da kazem - pa da ne postoje ni teoretske sanse da se Lazic, Kalinic, Dobric, Davidovac i Lazarevic guraju na jednoj poziciji, neko od njih mora malo vise na 4, a neko malo vise na 2.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

I ti si Mile letos pricao za vise igraca i komisluk, pa nista...jbg sad.

A to je povezano kako? 

Bio je promasaj za Bjelicu vau 

Sto ne spomenes onda za Ivanovica, White-a, Waltersa, Hollinsa i Markovica i Kalinica ko je javio ovde na forumu imenom i prezimenom a ne nekim zagonetkama na nivou 3 osnovne. Zbog takvih kao ti nemam vise nameru da iznosim bilo sta vezano za klub kao i za pojacanja kao i o zdravstvenom stanju pojednih igraca

Edited by Mile1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, goldberg said:

 

Znas kako, kad ides bilo gde sa dva mala automobila i ima vas osmorica nema nikakvog smisla da se vas petorica gurate dok u drugim kolima jedno mesto zvrji prazno.

 

Sta sam time zeleo da kazem - pa da ne postoje ni teoretske sanse da se Lazic, Kalinic, Dobric, Davidovac i Lazarevic guraju na jednoj poziciji, neko od njih mora malo vise na 4, a neko malo vise na 2.

 

Druze, radije bih se guzvao u nekom Mercedesu novije generacije, nego da imam celu zadnju klupu u Jugu. 

 

Ne znam sta sam time zeleo da kazem - ali eto 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goldberg said:

Znas kako, kad ides bilo gde sa dva mala automobila i ima vas osmorica nema nikakvog smisla da se vas petorica gurate dok u drugim kolima jedno mesto zvrji prazno.

 

46 minutes ago, Kooineeperk said:

Radije bih se guzvao u nekom Mercedesu novije generacije, nego da imam celu zadnju klupu u Jugu. 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Mile1 said:

A to je povezano kako? 

Bio je promasaj za Bjelicu vau 

Sto ne spomenes onda za Ivanovica, White-a, Waltersa, Hollinsa i Markovica i Kalinica ko je javio ovde na forumu imenom i prezimenom a ne nekim zagonetkama na nivou 3 osnovne. Zbog takvih kao ti nemam vise nameru da iznosim bilo sta vezano za klub kao i za pojacanja kao i o zdravstvenom stanju pojednih igraca

Opusteno, sto se mene tice i ne moras. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, goldberg said:

 

Znas kako, kad ides bilo gde sa dva mala automobila i ima vas osmorica nema nikakvog smisla da se vas petorica gurate dok u drugim kolima jedno mesto zvrji prazno.

 

Sta sam time zeleo da kazem - pa da ne postoje ni teoretske sanse da se Lazic, Kalinic, Dobric, Davidovac i Lazarevic guraju na jednoj poziciji, neko od njih mora malo vise na 4, a neko malo vise na 2.

Nemam običaj da idem SA automobilima, SA ljudima da, U automobilima. Uglavnom, razumem šta želiš da kažeš... Tako je to kad su nam pola tima trojke.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...