Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

5 minutes ago, MetalHead said:

I tako ce proci svaki novi clan koji ulazi djonom na forum. 

 

Ja ne kapiram kako ljudi dobiju zelju da se registruju i pisu ako ne kapiraju kakva pravila vaze ovde. 

pa izgorio je u prevelikoj želji

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zamolio bih vas sve da se ne bavimo više ovde RSB-om niti novim ili potencijalnim forumašima, ne postoji mi vs oni, svako ko piše u skladu sa pravilima i duhom ovog foruma je dobrodošao i da završimo sa tim. Možemo nastaviti sa pisanjem o KKCZ, sledi bitan meč protiv Bajerna. Hvala.

  • Like 19
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se Hollinsa tice, neko se nece sloziti, ali meni je on sasvim dobar.

 

Da li on isporucuje sta se ocekuje za novac koji prima, ne znam jer ne znam koji novac prima, ali ako se od njega ocekivalo da bude zamena za Berona i Lojda, taj koji je to ocekivao nije gledao Hollinsa nikad.

 

Nama niko nije branio da dovedemo nekog skorera na dva, a zasto to ne uradismo, pitajte Deja. Ok, njegova odluka, njegova odgovornost, ali zaista ne vidim zasto je morao Pefi da se dovodi. Cak i sad mi imamo prostora za jednu dvojku ali bi to onda smanjilo minute nekad Hollinsa nekad Dobrica nekad Lazica, a Lazarevica bi zajedno sa Uskokovicem (u svakom slucaju) bi vratilo u FMP.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ko još ne igra Bajernu sem Šiška? Neko je napisao "malopre".

Samo da ne delujemo grogi kao protiv Albe, Uniksa. 

Bajern je "naš rang", trebalo bi da ih dobijemo.

3 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

Sto se Hollinsa tice, neko se nece sloziti, ali meni je on sasvim dobar.

 

Da li on isporucuje sta se ocekuje za novac koji prima, ne znam jer ne znam koji novac prima, ali ako se od njega ocekivalo da bude zamena za Berona i Lojda, taj koji je to ocekivao nije gledao Hollinsa nikad.

 

Nama niko nije branio da dovedemo nekog skorera na dva, a zasto to ne uradismo, pitajte Deja. Ok, njegova odluka, njegova odgovornost, ali zaista ne vidim zasto je morao Pefi da se dovodi. Cak i sad mi imamo prostora za jednu dvojku ali bi to onda smanjilo minute nekad Hollinsa nekad Dobrica nekad Lazica, a Lazarevica bi zajedno sa Uskokovicem (u svakom slucaju) bi vratilo u FMP.

Mislim da je glavni "problem" Kalinić. Moguće da je došao sa idejom da bude glavni igrač. A on je pozicija 3. Problem je što su i Holins i Dobrić 3, a forsiramo ih na 2, što ni jedan ni drugi ne mogu. 

Falinku u igri smo hteli da rešimo dovođenjem još jednog pleja, ne bi li Holins/Dobrić imali više prostora za šut. Nažalost, to znači manje minuta za igrača koji je više dva od Holinsa/Dobrića- Ivanovića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, svarozicslo said:

Mislim da je glavni "problem" Kalinić. Moguće da je došao sa idejom da bude glavni igrač. A on je pozicija 3. Problem je što su i Holins i Dobrić 3, a forsiramo ih na 2, što ni jedan ni drugi ne mogu. 

Falinku u igri smo hteli da rešimo dovođenjem još jednog pleja, ne bi li Holins/Dobrić imali više prostora za šut. Nažalost, to znači manje minuta za igrača koji je više dva od Holinsa/Dobrića- Ivanovića.

 

Slazem se. Kalina je upao nenajavljen a niko normalan ne bi propustio da dovede takvog igraca. Ali i pored toga stvar se mogla popraviti. Ovo dovodjenje Pefija, uz sve postovanje, jednostavno je koncepcijski nepotrebno.

 

Mi bukvalno nemamo ni jednog beka sutera u rosteru. Cak i small ball rosteri sa run and gun kosarkom imaju barem po jednog bandera centra, za ne daj boze ako je matchup problem. Ne moze roster bez beka sutera. Sve bi to bilo mnogo manje vidljivo da je Dobric dobro otvorio sezonu ili da Holins ima bolje procente suta, ali bi problem i dalje postojao.

 

Mislim i Ivanovic i Dobric i Hollins pa cak i Wolters mogu biti dvojke ponekad, ali oni to prirodno nisu. A na sve to se nakalemila i teska povreda White-a koji je jedina prava cetvorka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

 

Slazem se. Kalina je upao nenajavljen a niko normalan ne bi propustio da dovede takvog igraca. Ali i pored toga stvar se mogla popraviti. Ovo dovodjenje Pefija, uz sve postovanje, jednostavno je koncepcijski nepotrebno.

 

Mi bukvalno nemamo ni jednog beka sutera u rosteru. Cak i small ball rosteri sa run and gun kosarkom imaju barem po jednog bandera centra, za ne daj boze ako je matchup problem. Ne moze roster bez beka sutera. Sve bi to bilo mnogo manje vidljivo da je Dobric dobro otvorio sezonu ili da Holins ima bolje procente suta, ali bi problem i dalje postojao.

 

Mislim i Ivanovic i Dobric i Hollins pa cak i Wolters mogu biti dvojke ponekad, ali oni to prirodno nisu. A na sve to se nakalemila i teska povreda White-a koji je jedina prava cetvorka.

Jeste. Ali izgleda da je Marković dugogodišnja fiks ideja Čovića, a i Radonjića: domaći igrač, zvezdaš (Iskreno, ne palim se na to "zvezdaštvo" po medijima i slično i važno mi je šta igrač pokazuje na terenu. Svi se dele na profesionalce i "profesionalce"), odbrana mu je jača strana, s obzirom na poziciju ipak zna više s loptom u rukama od većine igrača u timu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ivan9 said:

U najkraćim crtama, momci sa košarkaškog dela(koji je jedino i vredelo čitati) su se zamerili vođi navijača jer nisu banovali one koji 'drugačije' misle. Eskalacija je nastupila kod gostovanja Olimpijakosa, gde su najviše 'pluseva' od članova foruma imali postovi koji su bili 'protiv' Olimpijakosa. Tada su pale neke teške reči(deo je prenet i ovde), pretnje, koje su admini košarkaškog dela obrisali i kao što Šarac reče...zašto zato. Jer im se može. Kao što ih zabole za KKCZ još manje ih briga za tamo neki forum. 

 

Takođe bi se pridružio apelu (ako momci čitaju ovo) da nam se pridruži ekipa sa košarke. Mnogo kvalitetnih ljudi je bilo na košarkaškom forumu koji imaju košarku u malom prstu. Pomenuti D-Rose ima sigurno najkvalitetnije košarkaške postove na ovih 5-6 košarkaških foruma koje čitam( da se @Princeton ne uvredi)

Dosta ljudi je odavde i pisalo tamo pa mogu i oni da potvrde

Odlican jeste, ali ne bih se složio da je kvalitetniji od Princetona, kad god se nisam slagao sa Princetonovim mišljenjem o nekim mogućim ishodima rezultatima najcesće sam bio u krivu, i video sam koliko nemamam pojma. 

Dok je D rose npr kudio Woldena, hvalio Terija itd i još nekih slučajeva kada se nisam slagao sa njim i bio sam u pravu. 

Ali da covek je baš dobar poznavalac košarke, samo što na RSB nije zaista imao konkurenciju

PS deremo Bajern dvocifrenom razlikom, Princeton da me ne demantuje upisam zašto ne, molim

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Babaduka said:

hvalio Terija

 

Ovo mu je najveca mrlja forumaske karijere :)

 

6 minutes ago, svarozicslo said:

Jeste. Ali izgleda da je Marković dugogodišnja fiks ideja Čovića, a i Radonjića: domaći igrač, zvezdaš (Iskreno, ne palim se na to "zvezdaštvo" po medijima i slično i važno mi je šta igrač pokazuje na terenu. Svi se dele na profesionalce i "profesionalce"), odbrana mu je jača strana, s obzirom na poziciju ipak zna više s loptom u rukama od većine igrača u timu...

 

Da se razumemo, Pefi je igrac koji jos uvek moze mnogo, posebno na ovom malo nizem nivou koji je nasa merka, samo kazem da je koncepcijski promasaj. Mi imamo previse "zadnjih veznih" i "defanzivnih specijalaca" da bismo doveli Pefija. Cela poenta. Inace da li je Srbin ili Zvezdas...manje vise nebitno mada svakako volim kada u nasem timu igra neko ko je i srcem "nas".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Babaduka said:

Odlican jeste, ali ne bih se složio da je kvalitetniji od Princetona, kad god se nisam slagao sa Princetonovim mišljenjem o nekim mogućim ishodima rezultatima najcesće sam bio u krivu, i video sam koliko nemamam pojma. 

Dok je D rose npr kudio Woldena, hvalio Terija itd i još nekih slučajeva kada se nisam slagao sa njim i bio sam u pravu. 

Ali da covek je baš dobar poznavalac košarke, samo što na RSB nije zaista imao konkurenciju

PS deremo Bajern dvocifrenom razlikom, Princeton da me ne demantuje upisam zašto ne, molim

Nesto u "odbranu" D Rose-a 

 

On je zasluzan za skauting Djenke,QM pogotovo. Kolika je to bila njegova borba da ubedi DR da uzme QMa.Nate  takodje. 

Mnogo pomaze DRu privatno, zvezdaski ne za novce.

Cuo sam da je letos angazovan sa jos jednim clanom rsba da rade za FMP.

 

Tabela ABA lige pokazuje da nisi lose odradili prelazni rok za Fmp😀

Edited by Šarac
  • Like 32
  • Thanks 2
  • WOW 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Šarac said:

Nesto u "odbranu" D Rose-a 

 

On je zasluzan za skauting Djenke,QM pogotovo. Kolika je to bila njegova borba da ubedi DR da uzme QMa.Nate  takodje. 

Mnogo pomaze DRu privatno, zvezdaski ne za novce.

Cuo sam da je letos angazovan sa jos jednim clanom rsba da rade za FMP.

 

Tabela ABA lige pokazuje da nisi lose odradili prelazni rok za Fmp😀

Samo što Radonjić baš i ne voli ove preko bare, novajlije u Evropi koje Rouz obožava. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ma Dejo isao ulicom i pitao ljude koga da dovede i onda se upalila grejalica i skontao da ima forum gde se bave skautingom i rekao sta me kosta da probam. I tako je nastala legenda o DR....naravno Coki mu je sugerisao na koji forum da ide....eh...

A možda i postoji čovek koji se bavi skautingom, a ujedno i piše na nekom forumu.

 

Treba razmisliti i o toj neverovatnoj mogućnosti.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Btw, jel ste provalili da je radonja vec 2 puta iskljucen ove sezone i da je na bar jos 4 meca dobio tehnicku?

 

Neobicno skroz.

U prethodnom mandatu pamtim samo 2 iskljucenja u 4 sezone. Jedno je u finalu aba lige u laktasima, kad su ga iskljucili da bi opravdali iskljucenje kasnije rumunskog kneza. Iako nidje veze nije bilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Njegove najave utakmica i analiza protivnika je bila bas ozbiljna. Bas do sitnica.

U poslednje vreme tamo nisam ni zalazio ali secam se nekih njegovih tekstova za  nasa pojacanja. Bilo ih je vrh citati da sam se pitao da li je moguce da ga ne angazuju u klubu.

Nemam pojma cim se lik bavi (nije ni bitno) ali nije tek obican forumas.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...