Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Holins je 30g,što je do sada naučio, naučio je. On je vrhunski defanzivac, zna pogoditi iz izgradjene akcije a da on organizuje napad ili šutira većinu utakmica 15+ poena nećemo gledati. Problem je što Dobrić nije na nivou koji se očekivao,što nam je stalno neko povredjen. 

Link to comment
Share on other sites

Pih, grit n grind trener, ucio sina da igra ko Toni Alen... 😀

Salu na stranu, malo ste prestrogi prema Holinsu, cini mi se. On zna da vodi loptu, bas je i juce imao jednu lepu promenu pravca sa loptom u tranziciji... Zna i da sutne, ili je bar znao ranije. A pohvalno je sto ima i hrabrosti i svesti da nam treba ofanzivno. Ofanzivno, najproblematicniji mu je decision making i to sto driblingom ne pravi prednost, vec tapka u mestu i koci protok lopte, al to smo znali. S dolaskom jos jednog ball handlera, treba nam da igra bez lopte, pogadja otvorene trice i pici tranziciju i dobro svima. Samo taj sut nikako da docekamo... U EL su samo Nejt i Dzoni iznad 30% za tri... Valjda ce, sad kad smo se uhodali i kad imaju manje odgovornosti sa loptom, krenuti da pogadjaju iz mesta, i on i Dobric (koji je cak i problematicniji, ali znamo da moze znacajno bolje)...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vasa123 said:

Pozdrav svima forumasima ovo mi je prvi upis tako da je najbolje odmah da predjem na stvar. Holins je najveci kancer ekipe i njega treba otjerati sto prije jer svaki njegov minut proveden na terenu je skandal i umjesto njega dovesti onog frimena iz burse. Takodje otjerati i Cirbesa a na njegovo mjesto dovesti Tarika Blacka ili Motleya iz Lokomotive, dok bi i na poziciji broj 4 morali dovesti nekog igraca iz g lige jer oporavak vajta ne ide po planu i nemamo vise vremena da ga cekamo.

 

  Reveal hidden contents

Sala mala braco izvinite ako nije primjerno za prvi upis ali morao se led probiti nekako 😁 Vidimo se u pioniru u petak da pregazimo bajern i debelog pljaskavicara Tinki vinkija.

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Kankkunen said:

Kad ga otac nije naučio, a čovek je bio NBA trener ... nema ko drugi :classic_smile:

 

Ne moram da gledam klipove, ne moram da znam ko ga je učio, još uvek verujem svom očinjem vidu. Kao što sam video kada je Luka iz nekog sumanutog razloga uveo onaj lost frames šut i unakazio se za čitav život, tako mi je dovoljno da sa razdaljine od 15 metara vidim ovog kako izbacuje loptu, kako ona leti, da li se rotira ili ne i koliko. Naočare nosim za čitanje, za na daljinu mi nisu potrebne. A Holins sada GURA loptu dlanom i to je osnovni problem njegovog šuta u ovom trenutku. I što je naijinteresantnije od svega, to nije toliko primetno na zagrevanju koliko tokom mečeva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako D-Rose (sa RSB) cita ovo, otvoreno ga pozivam da nam se prikljuci, ako vec nije pod nekim nadimkom ovde.

 

Sramota je sta fasisti urade, u stanju su da uniste sve. 

 

Licne poruke za kraj, oprosticete mi:

 

Hrvat, Albanas, Bosanac, jesu moja bratija.

 

FUCK Olimpiakos, FUCK Spartak Moskva. SAMO ZVEZDA.

 

Jel sam jos nesto zaboravio?

 

A da. ALENE OMICU, IZVINI! 😘

  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

 

Gledajući ove hajlajce, ja bih ga opet doveo, iako je očajan. 😎 Inače, ovo je pravi Holins, nama su uvalili neku kopiju sa Ali ekspresa.

Ja sam se iznenadio koliko je on zapravo loš napadač, a fenomenalan defanzivac 😄 (za ovo vreme kod nas)

Link to comment
Share on other sites

Da ne spominjemo da je forum na kome pišemo na RSB rutinski nazivan "ustaškim". Nisam vidio da je iko tamo rekao da to nije OK. Plus sve ostale uvrede raznim nepodobnom etničkim, političkim i drugim grupacijama koje su takođe bile prihvatljive, čak poželjne.

Kad se začepi nos, tamo se moglo ponekad ponešto korisno pročitati, i to je sve. 

Sad su platili cijenu politike bliskosti sa grupom koju su gajili. Ko im je kriv.

 

Edited by quentin
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Da ne spominjemo da je forum na kome pišemo na RSB rutinski nazivan "ustaškim". Nisam vidio da je iko tamo rekao da to nije OK. Plus sve ostale uvrede raznim nepodobnom etničkim, političkim i drugim grupacijama koje su takođe bile prihvatljive, čak poželjne.

Kad se začepi nos, tamo se moglo ponekad ponešto korisno pročitati, i to je sve. 

Sad su platili cijenu politike bliskosti sa grupom koju su gajili. Ko im je kriv.

 

 

 

To je politika foruma, da , ali trebalo bi je  odvojiti od ljudi koji su pisali tamo. 

Posebno na kosarkaskoj sekciji.. Tamo je ta sekcija jedina i bila kvalitetna, ako umes da ignorises idiotske postove.. 

 

Pokojni b92 nije naravno bio ustaski, ali sa Kinikom i tadasnjom moderacijom sigurno nije bio srpski.. 

 

Sigurno postoji deo ljudi koji su pisali na oba foruma, ako je Sarac najvidljiviji primer, drugi nisu.. 

 

Voleo bih da vidim i D-rose, i mnogo drugih.. Pa cak i seltika..

Sam RSB nikom nece nedostajati.. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, attolini said:

 

... 

 

Pokojni b92 nije naravno bio ustaski, ali sa Kinikom i tadasnjom moderacijom sigurno nije bio srpski..  

 

ni ovaj forum sigurno nije srpski, prvo zato što učestvuje i doprinosi puno ljudi iz regiona koji i nisu srbi a drugo zato što, makar ja, ne uspevam da pronađem pozitivnu konotaciju na termin "srpski" a da ne ide uz termin "košarka", "rakija" ili "roštilj" otprilike.

 

možda sam dodatno iziritiran što svakog dana gledam otpad, često maloletan, kako brani mural ratnog zločinca i širi okolo srpske zastave, kao da ona nije i moja, već baš njihova. štagod da je, ne šalje pozitivne vibre.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...