Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ajde Lessort. Ali ovo za beka stvarno nema smisla. Posebno sad sa dolaskom Markovića, posle čega čemo igrati sigurno i sa dva pleja na parketu, u neki situacijama. 

 

Jedino da se Kalina pomeri na 4 zajedno sa White-om i oslobodi trojku, gde bi onda pomerili Hollinsa ili Dobrića. Ali verovatnoća za tako nešto je minimalna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dovodjenje beka bi bilo kao kada je Buducnost dovela Bella pored zivog i zdravog Sehovica (potpuno isti tipovi igraca su u pitanju) - kao, nece da se baci, nekad igra jedan, nekad drugi.

 

Samoubistvo iz zasede, koji normalan trener ce da rasporedi minute tolikim igracima?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Clash said:

 


Dugo smo najpre vagali Jovic ili Markovic, pa smo dugo čekali Jovica a na kraju drugi Stefan. Mislim da je veći deo navijača bio pre za Nisliju, i sam sam medju njima, ali ono sto je definitivno Markoviceva prednost je njegova zrelost i stabilnost kao osobe. Rekao bih da je dosta ozbiljniji i uravnotezeniji od Jovica, to ne mora nužno mnogo, ili čak ista, da znaci ali mislim da za ovu ekipu može da bude plus. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Bez ikakvih infoa, onako na osecaj rekao bih da Čović troluje za beka sigurno. Isto i za EL. Zašto- nemam predstavu. Verovatno ga zabavlja to medijsko prepucavanje. Po principu ako se neko upeca - može i da koristi.

 

Vazno je da Radonja cuti i radi svoj posao, a ovi preko ako udju u tu arenu mogu samo da izgube.

 

Lesor poslednja slagalica za Last dance.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

pa fora je u tome što ni kostas nije imao nikakvu ulogu u lejkersima ili mavsima, tj imao je još manju. 

pišeš kao da je on igrao nešto tamo a pojavio se na par tekmi

 

 

Ko pise da je on igrao?Ti si nesto opasno pobrkao ili me zamenio sa drugim forumasem.Obojica su irelevantni u tim klubovima i ti si pogresno zakljucio da Cirbes igra EL kao sto je neko pogresno zakljucio za Kostasa.Mada svakako bi po logici trebalo da je teze nekvalifikovan doci do NBA nego do EL....off topic jak pa se ja iskljucujem.

 

 

Ni ja ne vidim da ima mesta za beka,eventualno Kalina skroz na 4,Holins i Dobric na 3 ali sta onda kad se vrati Vajt...Nema smisla osim ako ne bude silbovanja sto ce biti greska.Holins je opet bolji od Dobrica i sto je bitnije vrhunski u odbrani.

Link to comment
Share on other sites

ovo je vanbracni sin redzi frimena, splavaruse sa kovid propusnicom mogu da se spreme lajanje na black edition bobana. samo ne znam gde ga udenuti jer ce i ivanovic morati da potrazi minute na 2 a koliko vidim radi se o cistom sg-u, jedino da posaljemo dobrica na pozajmicu u mzt

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda i nije tako nemoguce da dodje bek. Ako se pogleda Lazic kako izgleda kada izlazi sa terena, cini se kao da je bas u bolovima. Za Simonovica se picalo da polako zavrsava karijeru i da nije ni bilo u planu da igra, vec da je morao povredom Vajta i nedolaskom centra da uskoci.

Moje misljenje je da ce Lazarevic uskakati umesto Lazica, kada ovaj ne bude mogao, Davidovac ce igrati povremeno u ABA, a Simonovic ce gledati sa strane(hoce da postane trener).

Ne verujem da ce se odreci Holinsa.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Obi-Wan said:

Bez ikakvih infoa, onako na osecaj rekao bih da Čović troluje za beka sigurno. Isto i za EL. Zašto- nemam predstavu. Verovatno ga zabavlja to medijsko prepucavanje.

Vjerovatno je to sve psih-prop priprema za derbi. Da ubedači komšije u fazonu, boli nas uvo ako nas sad i dobijete, mi ćemo kasnije da se pojačamo žestoko, u plejofu ste gotovi.

 

Iskreno, ja sumnjam da će i centar doći.

 

Link to comment
Share on other sites

Da nije možda procena struke i FO iako je to dosta subjektivno da se uz eventualno ta dva pojačanja ovaj tim može dokopati završnice EL prije nego neko trolovanje Čovića i zadovoljavanje nečije sujete. Ja to nekako tako tumačim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, bodo said:

Da nije možda procena struke i FO iako je to dosta subjektivno da se uz eventualno ta dva pojačanja ovaj tim može dokopati završnice EL prije nego neko trolovanje Čovića i zadovoljavanje nečije sujete. Ja to nekako tako tumačim.

I ja to mislim, mislim da su svi svesni da je ovo jako dobar tim i da bi uz ta dva pojacanja mogli da uradimo mnogo pa cak i po cenu da ,,zrtvujemo", Davidovca ili Lazarevica ko god ispadne iz 12

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kankkunen said:

Isto bi napisao i za Markovića pre desetak dana, jel tako? :classic_biggrin:

Pa tu ne bih : D 
Svi smo se složili da nam fali jedan igrač spolja, to bi nekako i moglo da se pomisli, pogotovo znajući da je Marković neko ko se verovatno lako uklapa u Radonjićev sistem.

 

Ovo sad je samo običan tvit, kojih smo se načitali tokom leta na kilo.

Link to comment
Share on other sites

Bek suter koji pogadja otvorene suteve, ne plasi se da spuati loptu u dribling i zna povremeno da razigra saigrace + solidna odbrana?
 
ne, nije ovaj za nas... cekacemo holinsa 
Posto imas cesto jako dobre informacija, ako mozes da mi odgovoris na sledece pitanje. Da li se ovaj bek, za koga smo navodno zainteresovani, dovodi kao novi igrac u rotaciji, ili kao potencijalna zamena za Holinsa za kojeg treba da se nadje onda novi klub?

Ako je prva opcija u pitanju, onda mislim da to nije nikako dobro resenje jer ne moze da se nadje adekvatna raspodela minuta za sve igrace, a ako je druga opcija onda sam apsolutno za to jer smatram da Holins ne moze da iznese ulogu koja mu je namenjena (cak i pored vrhunske odbrane koju demonstrira).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...