Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, NikadProtivKaline said:

prilicno je naivno pomisliti da nam se napadacka igra raspala zato sto lazarevic ne zida na postu
na drugoj strani parketa jeste imao mnogo veci impakt i, kao sto uini rece, jeste misterija sta se tu desilo
jedino sto mi pada na pamet jeste ona povreda stopala o kojoj se pricalo

Meni jedino sto pada na pamet je povratak Lazica. Nije se raspala samo zbog toga, ali je ulaskom na post ostajao sa uglavnom slabijim igracem od sebe, a i blokovi su mu prilicno dobri. Pozadi je krpio sve, nadam se da su to uvideli i da ce opet imati prostora. Sto se suta tice, par puta je krenuo, pa se predomislio, da li mu je neko branio ili on nema samopouzdanja, nisam siguran. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, n4l1m said:

nakon ona dva vezana poraza u el proslenedelje, brze bolje preko kkcz insajdera pustili vest kako bi ivanovic trebao da se vrati za pao, kao i da se vajt brzo oporavlja, kako bi se primirila masa jelte..

pa se onda ispostavi, da ne da nece igrati protiv pao, nego nece ni protiv zadra..

te u tom smislu posto je receno da bi vajt trebao u decembru, racunajte da sigurno nece ni sredinom januara biti na terenu..

Ne može se na svaku povredu i na svakog pozitivnog na koronu reagovati dovođenjem novog igrača.

Za ovu, da kažemo specifičnu, sezonu mora se imati 15 upotrebljivih igrača. Da li mi to nemamo zbog nedostatka para ili zato što Radonja misli da je nemoguće rotirati toliki broj igrača, ne znam. Uglavnom, to nam je što nam je.

Možda je i bolje da se sve ovo dogodilo na početku sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazarević je ispao iz rotacije povratkom Dobrića, a ne Lazića. Imali smo te petorke sa Kalinom, Dedom, Lazarevićem istovremeno i uvek je jedan bio u mis meču. Povratkom Dobrića takve petorke ne viđamo i to je greška jer su dužinom i dobrom timskom odbranom koju igraju Kalina i Lazarević pravili problem svima, a sa druge strane u napadu smo imali opciju više.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

ne brinite se, necemo dovesti nikoga

jer ne moze za svaku povredu/koronu da se dovodi novi igrac

a 15 funkcionalnih igraca u rosteru ne moze jer...zalgiris 2018

guramo sa ovim sto imamo jos par nedelja, onda i definitivno sav fokus na ABA je prioritet

u ABA kiksamo jos par puta, ali ultimativno startujemo PO sa 2. pozicije

dobijamo djetice na domaci teren i logistiku, i u finalu gubimo od parnog valjka na mlazni pogon 3:1

cele sezone ne prebacujemo prosecnih 32% za 3

 

eto, i to sam vam resio

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

To je zato sto nemamo ni jednu macku na terenu,sve sama krvava kolena i bbiq.

Pre, kad je Pionir bio pun i kada je grmelo sa svih strana, golubovi su i tada znali da prolete tu i tamo. Ali, kada bi pocela dreka i buka, njima bi se stisla guzica, sakrili bi se u neki ugao potrkovlja Pionira i to je bilo to. Kakva sranja, kakvi bakraci (bar za vreme tekme). Ovo sad, cisti bezobrazluk s njihove strane. Koriste situaciju kad ljudi zbog Covida ne dolaze na tekmu pa onda markiraju teritoriju.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Interesantno da je u Aba ligi do sada najbolji suter za tri kod nas Lazarevic 57,1% (4/7) 

Nema logike zasto ne sutira vise. Jedino da mozda nema "dozvolu" od Radonje.

 

 

Nikad nisam video nesto tako. A jeste se vise puta na tajmoutovima izderao na igrace koji nisu uzimali otvorene suteve. Onako iz glave se sjecam gudurica i dobrica.

 

Da lazarevic treba uzimati otvorene suteve, treba. Ali je isto tako vec iz njegove mehanike vidljivo da ce ovaj procenat opasti na vecem uzorku i da on sigurno nije neki snajperista, ali eto nije mu dozvoljeno da to pokaze. 

Propustene prilike da se opuca na kos iz izglednih prilika bi pre trazio u tome da on sam bas nema puno poverenja u taj segment svoje igre i fazu napada u kojima su se te situacije desile. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Panatinaikosa u četvrtak od 18 časova, u okviru sedmog kola Evrolige.

 

Panatinaikos u ovom meču neće moći da računa na srpskog reprezentativca Nemanju Nedovića, koji je povređen. Naime, on je u prvenstvenom meču sa Kolososom napustio teren zbog bolova i neće biti spreman za put u Beograd.

 

Osim Nedovića, u timu Atinjana neće biti ni Okaro Vajta i Janisa Papapetrua, koji su se povredili u prošlom kolu, u meču protiv ASVEL-a.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Gudura said:

Nadam se da dezurni nihilisti u nasim redovima gledaju mec komsija, i vide kako galaktikosi s one strane brda izgledaju napadacki kad prvi put u sezoni naidju na tvrdo

 

I onda jedan skorer dva puta boc i ćao zdravo doviđenja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

 

I onda jedan skorer dva puta boc i ćao zdravo doviđenja.

Tri puta ako cemo precizno.

Jebiga Laki, ne znam kako se nisi navikao do sada da nemamo para za Pantera, nema ga ni Armani uostalom.

Isto tako, da se ne treba kladiti protiv Radonje i Kaline. Nemoj da te cudi ako Radonja i rumenog posalje u Rumuniju.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što bi mi stalo srce, što bi rekli bole me kurci™ šta se tamo dešava, samo konstatujem da koncept funkcioniše. Loše šutersko veče, ali ma koliko loše bilo, uvek će neko iskočiti. Ne postoje ta krvava kolena koja će sprečiti svako probacivanje lopte kroz mrežicu, na kraju kvalitet uvek presudi. Nama čitava sezona u svim takmičenjima zavisi od dovođenja jednog ekstra napadača, čak i računajući da su svi igrači koje imamo u rosteru živi, zdravi i u formi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Tri puta ako cemo precizno.

Jebiga Laki, ne znam kako se nisi navikao do sada da nemamo para za Pantera, nema ga ni Armani uostalom.

Isto tako, da se ne treba kladiti protiv Radonje i Kaline. Nemoj da te cudi ako Radonja i rumenog posalje u Rumuniju.

A videli smo da Partizan nije pogadjao onoliko trojke kad je tvrdo.Sad druga stvar sto se Huetvund u 4Q raspao i dozvolio priliku da Punter resi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...