Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Pazite sad kad prebacimo magicnu brojku od 20% za tri i polupamo ih,ako nabacimo do cak 25%,sto je ekvivalentno broju od 73% kod normalnih timova nasi igraci ce se osecati kao svemocni.

Inace Nejt treba da trazi ili otme plate ostalih bekova za ovaj mesec,koliko on dobro igra toliko ovih...nema.Ivanovic tek nece doneti preporod ako neko to misli,od Fenera ni njega nije bilo ni u ABA utakmicama a forma se nece podici u karantinu.

Ne znam,mislio sam da necemo izdrzati ovu odbranu(tj trosenje) na ovakvom tempu ali da nam se sut raspada ovako na nivou cele ekipe to je bas fascinantno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Milos 3.14 said:

Imaš li ti neki predlog ko bi mogao da bude taj probacivač lopte kroz obruč uzevši u obzir i da si jedan od forumaša koji poznaje veliki broj igrača?

 

Ne baš, posebno ne da je slobodan.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, StiviKivi said:

Dobijamo lagano. Mi tamo nismo izgubili skoro nikad. 😄

 

46 minutes ago, Čvarkov said:

Dobićemo mi taj Armani večeras, ali gledano dugoročno, ne piše nam se dobro ako ne otvrdoglavimo Radonju i ne izvadimo Čovi zmiju iz džepa.

 

jedino ako odigramo najbolju odbranu u dosadašnjem delu sezone.

5-6 ekipa je dalo više poena od armanija do sada & 5-6 ekipa je primilo manje poena od armanija do sada.

jeste da je zvezda među tih 5-6 sa najmanje primljenih poena ali smo i među nekolicinom sa najmanje datih.

 

voleo bih da delim vaš optimizam & nadaću se kad počne tekma isto, samo uz aktuelnu formu, to bi bio mirakul.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Wingwalker said:

Kolega grobar mi je tokom prenosa duela sa Monakom poslao print skrin petorke na terenu: Uskok, Dobri, Laza, Simke i Luka...sa komentarom: ,, Radonja iskusno već krenuo sa uigravanjem prve postave za EC sezonu 2022-23...''. Još mu nisam odgovorio...pa ako ima nekih predloga...

 

 

 

 

 

 

 

 

Preteko me uini.

Link to comment
Share on other sites

Armani ima baš dubok sastav, tako da ako neko i zariba iz petorke ima ko da ga odmeni. Na bekovima rotacija - Chacho, Delaney, Hall (ne onaj naš nesrećnik), Grant, Daniels se vratio isto. Najviše se pribojavam tandema Melli - Mitoglou, prvi je vrhunski igrač za EL, namazan svim bojama i znalac, drugi trenutno igra kao besan, a iz ćoškova pogađa trojke nepogrešivo. Još Shields na Kalinatora, uh. Šanse su nam stvarno mizerne danas.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Komšije sinoć nisu dale koš samo iza table. Istina da je Turk samo nešto bolji Hamburga ali Partizan je u dve četvrtine odigrao preozbiljnu odbranu uz sada već standardno sipanje sa svih pozicija tokom celog meča...Mur sa svoje distance od desetak metara, Smajli spakovao 3-4 komada iz pick and pop-a, Panter ne maši poludistancu...Madar sve sigurniji...Lidej svaku tekmu metne trojčicu bar...a mi dal dogurasmo do dvajs posto za tri? Dok sačekamo da se vrati Džoni pa Vajt pa dok ih razigramo...možda ne bi bilo zgoreg da u tom periodu fokus i tempiranje zalaganja usmerimo na ovu našu ABA mučenicu, da nam se tu ne omakne još koje iznenadjenje

...jer Žoc će nastaviti sa ovom tendencijom da svaki duel u domaćici igra na max do zadnje sekunde a mi u onoj atmosferi od sinoć kao gosti u plej-ofu sigurno nećemo moći da ih preprangijamo.

 ...uzgred, Futura dobila Valensiju a mi ćemo večeras ovako ćopavi opet da iscedimo i to malo što je ostalo u Nejtu, Kuzu i Kalini...a derbi samo što nije.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Armani ima baš dubok sastav, tako da ako neko i zariba iz petorke ima ko da ga odmeni. Na bekovima rotacija - Chacho, Delaney, Hall (ne onaj naš nesrećnik), Grant, Daniels se vratio isto. Najviše se pribojavam tandema Melli - Mitoglou, prvi je vrhunski igrač za EL, namazan svim bojama i znalac, drugi trenutno igra kao besan, a iz ćoškova pogađa trojke nepogrešivo. Još Shields na Kalinatora, uh. Šanse su nam stvarno mizerne danas.

Delaney je povredjen i ne igra veceras,tako da to znatno olaksava stvari🤣

53 minutes ago, Wingwalker said:

Komšije sinoć nisu dale koš samo iza table. Istina da je Turk samo nešto bolji Hamburga ali partizan je u dve četvrtine odigrao preozbiljnu odbranu uz sada već standardno sipanje sa svih pozicija...Mur sa svoje distance od desetak metara, Smajli spakovao 3-4 komada iz pick and pop-a, Panter ne maši poludistancu...Madar sve sigurniji...Lidej svaku tekmu metne trojčicu bar...a mi dal dogurasmo do dvajs posto za tri? Dok sačekamo da se vrati Džoni pa Vajt...možda ne bi bilo zgoreg da fokus i tempiranje zalaganja usmerimo na ovu našu ABA mučenicu, da nam se tu ne omakne još koje iznenadjenje

...jer Žoc će nastaviti sa ovom tendencijom da svaki duel u domaćici igra na max do zadnje sekunde a mi u onoj atmosferi od sinoć kao gosti možemo da ih prebijemo jedino sa bejzbolkama.

 

 

 

 

 

 

Komsije jos nisu imale iole ozbiljnijeg protivnika ove sezone, ja bih sacekao sa zakljuckom, makar do Huventuda sledece nedelje.Ovi mucenici sinoc nisu imali 2 igraca na raspolaganju, od 6 koji nisu turski polovnjaci.

A i gostuju nam u prvom derbiju, tako da polako...😉

Edited by Gudura
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Wingwalker said:

Komšije sinoć nisu dale koš samo iza table. Istina da je Turk samo nešto bolji Hamburga ali partizan je u dve četvrtine odigrao preozbiljnu odbranu uz sada već standardno sipanje sa svih pozicija...Mur sa svoje distance od desetak metara, Smajli spakovao 3-4 komada iz pick and pop-a, Panter ne maši poludistancu...Madar sve sigurniji...Lidej svaku tekmu metne trojčicu bar...a mi dal dogurasmo do dvajs posto za tri? Dok sačekamo da se vrati Džoni pa Vajt...možda ne bi bilo zgoreg da fokus i tempiranje zalaganja usmerimo na ovu našu ABA mučenicu, da nam se tu ne omakne još koje iznenadjenje

...jer Žoc će nastaviti sa ovom tendencijom da svaki duel u domaćici igra na max do zadnje sekunde a mi u onoj atmosferi od sinoć kao gosti sigurno nećemo moći da ih preprangijamo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ne znam zašto pričamo o KKP, danas igramo protiv mnogo kvalitetnijeg rivala nego što su oni. Mi bismo recimo ove ekipe poput TTelekoma sveli na 40 primljenih poena. Neka oni nabijaju Krke, Splitove i Hamburgere dok se mi rvemo sa Evroligašima, kad dođe vreme za međusobni okršaj pokazaće se ko je gde. Ako misliš da će protiv nas imati procente kao protiv raznih "hamburgera" mislim da si u zabludi.

  • Like 10
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Ne znam zašto pričamo o KKP, danas igramo protiv mnogo kvalitetnijeg rivala nego što su oni. Mi bismo recimo ove ekipe poput TTelekoma sveli na 40 primljenih poena. Neka oni nabijaju Krke, Splitove i Hamburgere dok se mi rvemo sa Evroligašima, kad dođe vreme za međusobni okršaj pokazaće se ko je gde. Ako misliš da će protiv nas imati procente kao protiv raznih "hamburgera" mislim da si u zabludi.

 

Verovatno neće, ali će se svakako naći neko ko ume da proturi loptu kroz mrežicu. Za to vreme:

 

36 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ja se tu vise brinem za nase procente nego njihove

 

Link to comment
Share on other sites

Moj osvrt je na dodatno raubovanje jedina tri donosioca poena i na ovim teškim gostovanjima i okolnosti kojom bi Partizan ugostili bez ,,ne daj bobe'' jednog od njih...već za dve nedelje. Zato i ne razumem to '' polako ''. Kao da ćemo do derbija odmarati i onda ugostiti Žoca uz kompletan sastav i sa raspucanim šuterima. Eto mračim...ali sa ovim hero pristupom na svim levelima i očigledno bez doselekcije...usled čega bi pa i krenulo na bolje? Verovatno čekamo da nas krene šut, a mi najmanje dvadeset minuta igramo sa 2-3 igrača kojima treba samo braniti prodor i onda čudno da Lazić za jednu tekmu dobije 4 jebena asista-koske na isteku pozicionog napada.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milano je imao 3/19 protiv Bayerna, sto imje i prvi poraz. Imaju bas siroku rotaciju, nasa jedina sansa jeste da damo10+ trojki,a to trenutno izgleda jako tesko.. Milao zna da zabaguje ali ne znam kako mi njih mozemo dobiti veceras, ali ajde da se nadamo..mi smo isli na Monako i propustili sansu, nema trika da kod Mesine bude onakvekaubojstine i zajebancije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Armani ima baš dubok sastav, tako da ako neko i zariba iz petorke ima ko da ga odmeni. Na bekovima rotacija - Chacho, Delaney, Hall (ne onaj naš nesrećnik), Grant, Daniels se vratio isto. Najviše se pribojavam tandema Melli - Mitoglou, prvi je vrhunski igrač za EL, namazan svim bojama i znalac, drugi trenutno igra kao besan, a iz ćoškova pogađa trojke nepogrešivo. Još Shields na Kalinatora, uh. Šanse su nam stvarno mizerne danas.

Bez ikakvog preterivanja, realnost veceras je 15-20 poena razlike. Bez obzira na nasu uspesnost u duelima s njima kroz istoriju

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...