Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 minute ago, Milos 3.14 said:

A ona A1, vidim imaju NBA, derbi je bio prvo poluvreme?

Na tu tv sam i ja pomislio, prenosili su vise tekmi naseg fudbalskog prvenstva, mozda bude i po neka aba mada je pitanje sa svim tim pravima i jebadom oko prenosa liga.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sam srecan zbog pocetka sezone. Braco, samo malo strpljenja ove godine, ne moramo ih polivati fekalijama odmah cim krene sezona ukoliko ne bude poslo kako treba. Deluje da ce ova ekipa biti borbena na noz, iako ogranicena kvalitativno, ali ne verujem da ce biti skidanja gaca protiv bilo koga. U slavu nase Crvene Zvezde ❤️

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Jelencom said:

Napokon kosarka,srecno nasim momcima,nadam se da smo za ovu godinu ispunili kvotu za ozbiljnije povrede.

Mislim da imamo najjaci tim na jadranu,Kalinica ne bih mijenjao za Lideja a ni za Pantera,imamo vise ,za sada,igraca koji dugo igraju vrhunska takmicenja.Volters,Lazic,Dobric,Davidovac,Higins,pa i Kuzmic su ipak dokazani evroligaski igraci,sto ne bih rekao za vecinu komsijskih i futurinih npr.

U svakom slucaju podrska za momke i nadam se titulama i borbi u Evroligi

Dobar je Higins,steta sto nemamo para za njega.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, srlepajce said:

Aaron White

@Aaron_White30

Got my stitches out today!!! 🙌🏼🙌🏼

 

Evo neceg lepog 👍

missim ne missim sad konkretno na tebe, al citam komentare tipa, izgeda da se brze oporavlja nego sto se mislilo itd itd..

lm, kapiram da vecina ne zna da je sasvim normalna procedura da se konci skidaju nakon 10-15 dana, al i da to stavimo po strani, missim ljudi nemojte se tripovati, covek se nece vratati pre kraja januara.. 

znaci sigurno propusta skoro 2/3 sezone, nema tu nikakvih cuda i vaskrsenja..

Link to comment
Share on other sites

dobra vest je da su lazarevic i wolters bili spremni da ipak odigraju neke minute..

ako uzmemo da od kuzmica prosle sezone nije bilo ni realno da ista ocekujemo, ocekivao sam da ce bar u ovoj biti ista od njega, ali meh, ne moze ni 15 ozbiljnih minuta da pruzi ni na low intezitetu..

august bi kao osrednji centar u ovakvoj igri, imao prosecno 30 ppg..

hollinsa se nema sta braniti, onaj ko ne vidi kakav je igrac u pitanju, slabo se razume u kosarku..

a red je i da se ivanovic pohvali za debi..

kalinu i luku, bespotrebno je komentarisati..

Link to comment
Share on other sites

ova ekipa sa oporavljenim Whiteom( i to ćemo dočekati valjda) , zdravim Dobrićem i pristojnim centrom, eto može i Lessor će biti bombona za gledati i kao što mnogi ovde koriste termin kratko ćebe za mnoge. baš,baš šteta za Whitea ali šta je tu je. nama je ionako Aba prioritet a u EL ako uspemo držati glavu iznad vode dok se ekipa ne konsoliduje bit će to veliki uspeh.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...