Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Odigrano koliko treba. Ovo stanje se najbolje objasnjava manjkom znanja i dzebane, a verovatno i surovim treninzima.

 

- I dalje ogroman broj pocetnickih gresaka 

- Ispadamo u odbrani kao iz voza, dominiraju Glas i Alen. Ucimo da preuzimamo sve, a to ce bome da potraje

- Kontra nam nije ”urodjena”, morace mnogo da se vezba makar pristojna realizacija iste

- Impresivna nesposobnost da se iskoristi gotovo bilo koji visak koji se napravi

- Cudesno donosenje odluka Avramovica

 

Simpa nam je tim, ali nam predstoji bas dug put u slavnu buducnost.

 

P.S. Ako je Koprivica ovoliko napredovao od dolaska, izracunajte koliko ce ceo tim biti bolji na prolece 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ovo je novo dno.

 

Ja sam bio baš nezadovoljan posle Huventuda, a mi smo sa svakom sledećom igrali sve gore.

Sve u svemu, ne postoji trunka napretka u igri, za 3 meseca, koliko je ova ekipa zajedno.

 

Jedino mi ostaje da se nadam da je ovo još uvek Žocovo preispitivanje mogućnosti pojedinih igrača. Ne znam kako drugo da nazovem situaciju u kojoj nam napad za napadom rešavaju Danga  i Avram, bacajući cigle na koš, a igrač kao što je Panter, stoji u ćošku i gleda. Na kraju, kad je bila baš frka, uzeo loptu i rešio napad. Jedan.

 

Inače, odnos indeksa 105-66. A jedva smo dobili.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

31 razlike protiv COL u ovom kolu. Cobbs 33p

 

Znam. Video sam.

 

Cedevita ima mnogo oscilacija.

 

Deluju kao Armani za siromašne. Skupi igrači koji ne haju mnogo za rezultat.

 

Kad krene dobro mogu svakog da dobiju, lai mnogo mekani.

 

U svakom slučaju biće zanimljiva utakmica ali favoriti ste.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...