Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Smajli kosta vise od nekog slicnog americkog igraca jer domaci igraci retko kad imaju volje i motiva da se vracaju u Srbiju. Pa onda to i naplate. Takodje, moze se reci da je sigurno naplatio i cimanja "ortaka iz kraja" koje mora da prodje nakon promene boja. 

 

Kurucs kosta jer je jedan od najmladjih igraca sa 100+ NBA utakmica koji je dosao u neki nas klub. Recimo Kvinsi Miler rang (mada je Miler imao nesto slabije statse i manje utakmica ali je isto tako sa neke 23 godine dosao). 16mpg i 6ppg u 100+ utakmica je za respekt za tako mladog igraca.

 

To su sve neki faktori koji uticu na to da oni sigurno nisu dovedeni za stipendiju i bus plus. Druga stvar je sta oni sada isporucuju u Partizanu za te pare, da li je to adekvatno. Smajli rekao bih da da, Kurucs ne.  

 

 

Link to comment
Share on other sites

Možemo li više završiti tu priču o budzetu. Evo 15 meleona da se tito ne naljuti.

 

Željko 3 miliona 

Panter 1,5

Zek  1,5

Alen 1

Kurucs 1

Madar 1

Zagor, Danga 1

Balša O,4

Glas 0,4

Trifa 0,4

Avram 0,8

Svi ostali 3 miliona 

 

 

Je li ovo OK, možemo li sada pisati o košarci a gatanje da ostavite za tatu.

 

 

 

 

 

Edited by Ne sam Safete
  • Like 7
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra  vazna utakmica.

Buducnost je odlicno odigrala u EC, dobro gura i  u ABA, Dzile drzi ovu ligu u malom prstu i ako se krene nervozno moze biti problema.

 

Jedna od onih gde pobeda malo donosi, poraz ravan katastrofi, a super teska utakmica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odnos prema igri (verovatno i prema treningu) koji ima Zagorac je skandalozan. Ja odavno nisam video igraca koji ovoliko ne postuje svoje saigrace do te mere da opusteno raspaljuje trojke u petoj sekundi napada ili uopste ne gleda svog plejmejkera koji hoce da mu doda loptu, kao na derbiju.

 

Lik je mnogo iznad zemlje. Bukvalno nista nije postigao, imao jednu dobru sezonu u Megi, pokazao potencijal i to je to. A ponasa se kao da je jebeni Bodiroga u najmanju ruku.

 

Ne znam Letonca, ne poznajem njegov karakter.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Cooper said:

Plan je da mladi igrači napreduju uz ova 2 iskusnija igrača i da to izgleda kako treba negde u martu a ne na pola novembra.

Isto tako sama činjenica da za ABA nisu prijavili razne Stepanoviće ili Jovanoviće govori da su računali da je sasvim očekivano nepogotiti svih 11 pojačanja i da će se status novih ali i starijih menjati kako sezona odmiče.

Eto rešio sam vam i to.

 

Ako je samo vizuelni utisak i lepršavost igre cilj, onda ovo ima smisla. Ako su cilj trofeji, onda baš i ne. Nimalo.

 

Link to comment
Share on other sites

Da su nasi pametni, pa da daju besplatan ulaz makar za 400 u subotu. Treba nam sto veca podrska protiv ozbiljno jakog rivala, a tu je i momenat vec pomenute potrebe za kulturom dolaska... 

 

Da se ne lazemo, igra nam ne lici ni na sta, a Ostoja drvi sa nekim cenama pa dobijamo utisak prazne Arene i pored 6k ljudi (od kojih sigurno 1k udje za dz).

 

Davno bese onaj mec sa istim rivalom s pocetka 2019, kada je Arena bila krcata, a atmosfera evroligaska. Dokaz da nije problem u samoj dvorani i da nam ne treba Pionir po svaku cenu.

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Pokušaji destabilizacije i plasiranje lažnih tekstova „dobro informisanih“ su očekivani. Zbog tima, ali i zbog zlonamernih, pokažimo sutra slogu i pružimo podršku Željku i momcima u Areni“, napisao je Mijailović na Tviteru.

 

To bi bilo to, sad svi u Arenu!

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sutra bi Kobsa trebalo zaustaviti jer on pored poenterskog učinka je i play. Pogotovo što ne igraju Reed i Atic. Ili igraju...dje su ovi Podgoričani da nam daju info. 

I da mozda bi mogli bi malo ubrzati sutra igru nemam pojma kako oni reaguju ali mi se cini po sastavu da im i nije do jurnjave.

Ne sumnjam da će Šehović dati one dvije dvojčice dvije trojcice protiv nas(rekord sezone) i da će Micov odigrati onako kako zna i kako nije ove sezone igrao.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Možemo li više završiti tu priču o budzetu.

 

nije bilo potrebe ni počinjati priču o budžetu pa je došao ranzo da demistifikuje tu percepciju galaktikosa i poruči kako je u realnosti to sve jedan mlad svet. 

tako sam čitao i kako stefan marković teško može da ima više od 100 kila eura, valjda zato što mu je to zamena za penziju (star svet)

 

niko ga nije tukao po ušima da izjavljuje takve stvari pa eto

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Imaju kvalitet na svim pozicijama, znaju da igraju bez obzira što su im falili neki igrači. To pokazuje snagu tima koju imaju i način na koji igraju, a za to je sigurno zaslužan moj kolega, naš bivši trener, Aleksandar Džikić. iskoristio bih ovu priliku da pozovem navijače da dođu i podrže ekipu. Da u jednoj pravoj fer i sportskoj atmosferi dočekamo naše prijatelje iz Podgorice i da to bude jedna košarkaška utakmica u kojoj će svi uživati", istakao je Obradović uz nadu da će svi igrači biti spremni za sutrašnji meč. 

http://kkpartizan.rs/sr/vest/3133/parni-valjak-sutra-protiv-buducnosti-u-stark-areni

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stiletto said:

Ništa lično tebi, uini, ali ovakva opravdanja, "da nije on ovo ne bismo mi ono", me mnogo podsećaju na "da nije nosila kratku suknju..."

 

ja ću uvek skrenuti pažnju na takve baljezgarije tipa "to su sve mladi momci" i "pefi od 100k eur"

 

poređenje sa silovateljem ti je krajnje neumesno. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, oubrevo. said:

 

ja ću uvek skrenuti pažnju na takve baljezgarije tipa "to su sve mladi momci" i "pefi od 100k eur"

 

No problemo za skretanje pažnje, samo preusmeri odgovor na Tata temu, kao i pošalji report na izvorni post sa obrazloženjem "post za Tatu, a ne ovde." Koliko ja primećujem moderacija posle reporta uglavnom i prebacuje takve postove.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...