Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Skuplja se lova za pojacanja...

 

Quote

Aleksa Stepanović više nije košarkaš Partizana NIS. Doskorašnji krilni centar crno-belih će uz dogovoreno obeštećenje preći u FMP iz Železnika. Od početka tekuće sezone, Stepanović nije bio u sastavu, a ovog popodneva su dogovoreni uslovi pod kojima će promeniti sredinu. 

 

Link to comment
Share on other sites

Skuplja se lova za pojacanja...
 
Aleksa Stepanović više nije košarkaš Partizana NIS. Doskorašnji krilni centar crno-belih će uz dogovoreno obeštećenje preći u FMP iz Železnika. Od početka tekuće sezone, Stepanović nije bio u sastavu, a ovog popodneva su dogovoreni uslovi pod kojima će promeniti sredinu. 
 
ŠTA
NAM
RADE
JBT
VIŠE
???
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cooper said:

Skuplja se lova za pojacanja...

 

 


Voleo bih da smo neka niskobudžetna ekipa od pre par godina i da ga gledam na terenu. Nekako mi deluje lik partizanski. 😄

Od ostalih vesti, Beonegro i uvrnuto će davati vetar u leđa našim košarkašima u Parizu. 😉

Edited by uvrnuto
  • Like 5
  • Love 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, KockoOblo said:

 

Rruralni krajevi...niko im nije javio da igraju protiv najbolje odbrane u Evropi.

 

Ti mora da si sa avangarde došao, crno beli rsb.

 

14 hours ago, realno *w said:

Turk Telekom dobio Lokomotivu, to je odličan rezultat za nas.

 

 

Zbog čega misliš da je to dobro za vas?

 

U ovom sistemu takmičenja dobro za vas mogu biti samo vaše pobede jer sigurno ulazite u plej of,prolazi 8 od 10 ekipa.

Poenta je imati što više pobeda u grupi jer te pobede donose prednost domaćeg terena kroz plej of.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KockoOblo said:

 

Rruralni krajevi...niko im nije javio da igraju protiv najbolje odbrane u Evropi.

 

Nije problem imati misljenje, cak i kada je glupo kao to tvoje da je Zvezdina odbrana busna ko sir, problem je sujetno ne priznavati da nisi u pravu cak i kada sve cinjenice govore u prilog tome. 
Jos je gore ovako da sacekas iz prikrajka i svoju netacnu tvrdnju ponovis totalno ignorisuci cinjenicu da je Zvezda juce igrala bez prvog pleja koji je by the way najboji strelac tima, bez rezervnog centra a treci ne postoji i pola utakmice bez najvaznijeg igraca Kalinica, dva dana posle iscrpljujuceg derbija u BG protiv vas. 

 

Al ono kao sto kaze  jedan nas bivsi trener, realnost nije briga na koju se obaziremo. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tamburinjo said:

cak i kada je glupo kao to tvoje da je Zvezdina odbrana busna ko sir

 

Stekao sam takvo mišljenje gledajući utakmice. Može biti da je pogrešno i glupo, ali takvo je kakvo je. Gledao sam juče popodne (još jednom) utakmicu protiv Asvela ( na SK 😃 ), i sada sam još ubedjeniji da mi je tvrdnja ispravna. Odgledao sam i prvo poluvreme protiv Baskonije, i to je to...za nas ste prejaki, bićete i na proleće,ali sa ozbiljnim ekipama nemate šanse. Skinućete par skalpova, i tu je kraj.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...