Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

16 minutes ago, Tamburinjo said:

 Interesuje me po cemu je zasluzio taj nadimak, posto po knjizevnom opusu sigurno nije. 

 

nisam čitao niti jednu njegovu knjigu - zašto kažeš da sigurno nije? jel' to tvoj dojam konzumenta ili neki stručni sud koji nosi težinu sigurnosti?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Ne sam Safete said:

Propustiće ovu protiv Splita, uigravamo neke nove akcije.

 

  Reveal hidden contents

Sutra mu ističe ban,osim ako ga nisam rebnuo Realni style 

 

 

Da vidio sam u međuvremenu da je banovan.

 

Previše je 5 dana za ono al ajde vraća se brzo. 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Sto kaze Cola: ja bi ne bi nista dir'o! 🙂 

 

 

 

Ocekujem da se Smajli sabere i da Madar dobije dozvolu da sutira i asistira. 

Ne sme da dodaje,ne sme da asistira a plej,jel mu dozvoljava Zeljko da trci?

Doduse Mur kao pure skorer izgleda da stvarno ne sme da sutira tako da grobosima mozda i nije ovo tako smesno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je video hajlajce prangijanja Mura u zadnje dve sezone i to iz svih mogućih situacija, distanci i uglova, njemu je jasno da on nema ič sramote da je hitne i da sa Žocom ima neki sektaški dogovor potpisan krvlju. Split je prava mušterija za prepustiti ih Muru i Panteru da ih reše paljbom za jednu četvrtku ali čemu to. Za njegovu prangijašku rolu biće vremena kada već uspostavljen sistem udari u neku duplu bankinu jer je Panter u fokusu odbrane...a do tada...udri po mučenici.

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Pantera je vec muceni Zadar skroz zaustavio, u 2/2. Doduse, jedan od razloga je i to sto ga je Zeks predugo odmarao i ohladio. Drugi je taj sto (jos uvek) nema s kim da igra 2 na 2. 

 

A ne vidim da Mur moze nesto mnogo bolje od debija, bio je skoro bez greske u oba smera, sto ce se tesko ponavljati u kontinuitetu.

 

Kljuc je i bice, u ravnomernoj raspodeli ucinka.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Alex_Serbia said:

Kljuc je i bice, u ravnomernoj raspodeli ucinka.

 

ima smisla ovo što @Wingwalker kaže, za sada nije prioritet omlatiti protivnika onime što (sada) imaš, već uspostaviti princip koji će omogućiti svima da doprinesu i da, koliko je to moguće, taj doprinos ne zavisi baš skroz od sjajnog ili očajnog dana xy igrača.

 

kada bude jako važno (i kada ovi ostali nauče da rade svoj posao), najbolji će imati i najveći usage a samim tim i najveći učinak, tu verovatno nema naročite dileme.

Link to comment
Share on other sites

Nikada nije bilo lakse pratiti Partizan.

 

Najbolji moguci trener, mlada ekipa sa mnogo talenta i iskra u ocima svih da naprave velike stvari.

 

Znas da je nemoguce da ne bude bolje, a bice toliko bolje da nam nece biti dobro 🙂

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Još jedna odvratna utakmica u nizu.

 

Naša dva plejmejkera na 2 utakmice zajedno 2 asistencije, bolestan podatak.

 

Balša je toliki minuts na terenu, da je to teško rečima opisati. Momenat njegovog ulaska na teren je značio kraj i naše odbrane i napada. 

Bukvalno igrač da ga pustiš jedino na +20, protiv nekog slabog protivnika, ni to ne zaslužuje, ali ok, nek za početak tu pokaže da može da uradi nešto.

 

Sve u svemu, nastavljamo da gledamo smeće od košarke koje igramo već 2 meseca, sa izuzetkom par četvrtina. Videćemo dokle će to tako biti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rano je jos za kritiku. Dve pobede, ali igra ne bas sjajna. Dosta gresaka, i vise soliranja, bez puno trcanja. Puno smo vise trcali u pripremnim utakmicama, i igrali dosta lepse, nego ove dve utakmice, sa slabijim rivalima, nego iz pripremnog perioda. Puno se forsira Leday, a nije situacija za to. Cesto mu se spusta lopta, da on ledjima napravi visak ili poentira. Nisu to protivnici kad on treba na silu da resava napade. Jedan Partizan na pripremama, sasvim drugi u ove dve utakmice. 

Madar dominirao na pripremama, Mur bolji od njega na dva vezana gostovanja u Hrvatskoj. Miletic nestao, pojavio se Balsa, ne veceras, koliko u Zadru. 

Deluje mi da Zeljko hoce svima da pruzi sansu, da vidi odmah od koga moze koliko da ocekuje. 

I da, sto se tice pozicije pet, deluje mi da veciti rivali cekaju da ovaj drugi povuce potez, pa da se reaguje shodno tome. 

Idemo dalje i cekamo prvog ozbiljnijeg protivnika, da vidimo na cemu smo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...