Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Lidej je najkonstantniji od početka priprema.

Smajlagić, Madar, Avramović i Panter u skladu sa očekivanjima. Za Moora imam strpljenja jer u ovom sistemu on je tek treća, četvrta opcija u napadu. Ne vidim zašto ali Željko zna, ja ne znam.

 

Kuruc zbog odsustva centra igra više četvorku jer Smajli igra centra, tako da i oko njega ne bih žurio.

 

Dangubić je neka sredina, vredan dečko, poslušan.

 

Zagorac od sjaja do očaja.

 

Ovo ostalo je za Dinamik ili Mladost.

 

Treba centar koji će da uhvati 6-7 lopti po utakmici i da bude druga-treća opcija u napadu.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  A EC nece sigurno uzeti ekipa koja ne lico ni na sta kada nema suta za 3. 

 

Sa ovim izjavama sami sebe jinxujete...pogledaj sastave top 3 favorita za tu titulu...preozbiljni timovi sa solidnim klupama.  Žoc bi od Mura da napravi Alija...a Mur u prethodnoj sezoni uzimao po 15-ak šuta po meču. Visoka iskakanja Smailage podsećaju na Lesorova kod Alimpija. Iskreno mi je krivo što Žoc sa tim iskustvom iza sebe nije mogao da se sabere na kraju na pozdravljanju a tim mu sigurno nije samoinicijativno napustio dodelu priznanja.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alex_Serbia said:

Za jednog iskusnog i fenomenalnog trenera poput Zeksa, zapanjujuce je kako je tim neujednaceno selektiran. A kletva biranja igraca na sf nikako da se skine.

 

Greska je bila sto je pusten Jaramaz, ali to dovoljno govori da nema govora o nekom EL budzetu.

 

Novca je naravno bilo, ali je potrosen na pozicije 2 i 4. Otud i sastav izgleda kako izgleda.

 

Prevario sam se za Smailagica, ume da opali za 3 i pogodi i moze da bude opasna stretch petica, ali nema kvalitetne jake petice u timu, a nema ni asistenta koji ce da vidi slobodnog igraca u teskim situacijama.

 

Verovatno ZOC ni ne zeli neki ulazak u formu jer sezona za Partizan pocinje tek sredinom novembra, do tada i nema nekih teskih meceva.

Link to comment
Share on other sites

Ako mislimo da se ozbiljno pošibamo u EC i ABA, trebaju nam 2 centra. Jedan kao Kuzmić kod komšija,i jedan kao Mozli.Pogotovo u ovoj priči gde su Zagorac i Dangubić cementnim mlekom ugradjeni u prvih 12. Ni Smajli ni Zak nam neće doneti skok,ni u odbrani, a u napadu će biti na nivou stat.greške. Da pojednostavim, treba nam mesa pod košem, ne toliko mišića,koliko mesa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

 

Nisam ni spavao posle Novakovog meca, tako da je jutro relativan pojam. 

 

BTW odlican nick... Složna braća?

Da, najsložnija braća ... trebaju nam  meso/mišići/salo/mast,štagod... u velikim količinama,makar i u jednom igraču.Drugi može da bude i "Mozli" Pod košem smo kao "srna u snijegu". Sa početkom sezone i ozbiljnijih skautinga,sa postojećim kadrom nećemo imati skok ni protiv giganta iz Zadra, o ostalima da ne pričam.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Knipex said:

Ledej je odličan u skoku, kako u odbrani tako i u napadu.

"Sam u kući" mi je omiljen novogodišnji film. Lično, pre bih doveo nekog debeljucu 210+ iz bilo koje pripizdine, nego gledao kako nam protivnički bekovi imaju po 5 skokova na svakoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Dosta je Željko uticao na tok tekme početnom petorkom ( Moore, Trifa, Danguba, Rodionis, Miletić) i ne mjenjanjem iste dobrih 6 minuta. Vidilo se u startu da koš mogu samo sanjati.

Nije mi se svidio odnos prema ničijim loptama, pored skoka naravno. Opet, igrali smo tri produžetka protiv Kneževa + pripreme su tako da se neću ljutiti.

 

Dobar poraz, ako ima takvih, da se zbiju redovi i ne poleti previše.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ne sam Safete said:

Dosta je Željko uticao na tok tekme početnom petorkom ( Moore, Trifa, Danguba, Rodionis, Miletić) i ne mjenjanjem iste dobrih 6 minuta. Vidilo se u startu da koš mogu samo sanjati.

Nije mi se svidio odnos prema ničijim loptama, pored skoka naravno. Opet, igrali smo tri produžetka protiv Kneževa + pripreme su tako da se neću ljutiti.

 

Dobar poraz, ako ima takvih, da se zbiju redovi i ne poleti previše.

Slažem se. Dulo je iste stvari radio,samo na manje suptilan način. Obično nije "ubijao" celu petorku .

Link to comment
Share on other sites

Pa dan ranije Ledej je igrao 44 minuta, a Smajli 36.

 

Ne znam sta ste ocekivali od sinocne utakmice.

 

Mene bi uplasilo da smo bolje izgledali u prvoj polovini septembra posle onakve prosle sezone, ogromnih promena preko leta, toliko novih igraca,  nepotpune selekcije i dosta neiskusnih igraca za ovakav nivo.

 

Nama ce trebati nekoliko meseci da savladamo treninge i sve sto Zeljko zeli od tima, a do ozbiljnijih protivnika i velikih pobeda mozda sacekati pocetka sledece godine.

 

Ne znam gde zurite... 

 

Ne mozes da okrenes nesto lose bez novih igraca, a ne mozes ni sve nove da implementiras tako brzo.

Neki ce se traziti jos dugo. Em smo se skupili sa svih strana, em je tu malo iskustva.

Nisu ovo brojevi i igra menadzera ili 2k.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Cooper said:

Pa dan ranije Ledej je igrao 44 minuta, a Smajli 36.

 

Ne znam sta ste ocekivali od sinocne utakmice.

 

Mene bi uplasilo da smo bolje izgledali u prvoj polovini septembra posle onakve prosle sezone, ogromnih promena preko leta, toliko novih igraca,  nepotpune selekcije i dosta neiskusnih igraca za ovakav nivo.

 

Nama ce trebati nekoliko meseci da savladamo treninge i sve sto Zeljko zeli od tima, a do ozbiljnijih protivnika i velikih pobeda mozda sacekati pocetka sledece godine.

 

Ne znam gde zurite... 

 

Ne mozes da okrenes nesto lose bez novih igraca, a ne mozes ni sve nove da implementiras tako brzo.

Neki ce se traziti jos dugo. Em smo se skupili sa svih strana, em je tu malo iskustva.

Nisu ovo brojevi i igra menadzera ili 2k.

 

 

Mislim da nisi u pravu sa poentom koju želiš da pošalješ. I siguran sam da su i u klubu shvatili da gubimo vreme isprobavajući nešto što ćemo igrati  3 minute po meču. Eto nama centra, jednog ili dva, u roku od odma.Smem da se kladim u sezonsku .

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Alek The Great said:

Ostoja najavljuje iznenadjenje. Nadam se da je pojacanje.

 

 

 

 

 

Ja bih rekao Mozli, bar prema nekim slikama koje su kruzile po netu i njegovih storija. 

 

Rano je jos za prvu peticu. Da su imali otvorenu opciju dosad, vec bi potlisali po meni, ovako cekaju last cut verovatno i mislim da to ima najvise smisla trenutno. 

 

Mozda u prilog pretpostavke ide i klupiranje Koprivice. 

Edited by greenenvy
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...