Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Matijasu nema šta da se oprašta, momčinu sam zgotivio još onomad.

Ono jeste, imao je onomad u finalu jedan potez zbog kog smo ga svi zagotivili. [emoji23]

Šta znam, ja se nadam da je ovo neko kurirovo lupetanje kakvih smo se nagledali u ovih par mjeseci, s obzirom da sam očekivao potpis Noah Vonleha.
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Son_of_a_gun said:


Ono jeste, imao je onomad u finalu jedan potez zbog kog smo ga svi zagotivili. emoji23.png

Šta znam, ja se nadam da je ovo neko kurirovo lupetanje kakvih smo se nagledali u ovih par mjeseci, s obzirom da sam očekivao potpis Noah Vonleha.

Bas smešno,  ono duhovito da komšiji crkne krava, ako je to potez zbog kojeg ga gotivis onda to baš govori o tebi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

da probamo da analiziramo ovu rečenicu na brzaka:

"čekam tebe" - prvi deo govori o ljubavi, koja da li je uzvraćena ili ne, traje dugo i iskrena je. skoro da vidim harisa džinovića kako započinje ovim svoju random tjunu

 

"da ostvarim jedan davni saaaaaaaan" - ovde se stvari menjaju iz osnova. surrealista biće ima ipak neke telesne aspiracije a ne samo emotivne. tu pretenziju samo naglašava ovako napisana reč "saaaaaaan", gde surrealista više ne može da se suzdrži i da krije svoje želje.

 

 

idemo u studio, kronose?

 

 

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...