Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

45 minutes ago, Bole Tyson said:

Evo ja cu javno da priznam da imamo 10x veci budzet, da CZV je uvek igrala zasluzeno EL, da je uvek pokradena kada je izgubila, samo @1945 skrati postove i da pusti ljude da disu. 

 

H.L. Osvald je nevin, ja sam pucao. I neam šamana i neka skrati ako milosti ima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bole Tyson said:

Evo ja cu javno da priznam da imamo 10x veci budzet, da CZV je uvek igrala zasluzeno EL, da je uvek pokradena kada je izgubila, samo @1945 skrati postove i da pusti ljude da disu. 

Nisam pobornik jeftinog humora, vise sam za neku ozbiljnu diskusiju, izvini sto ne shvatam taj smisao za humor koji je preinteligentan i nadahnut.

 

Izdvajate za plate oko milion ipo vise od nas, ne puta 10. Pritom dugujete drzavi puta 8 vise za porez, a mi smo drzavni projekat, ali u paralelnom univerzumu.

 

Igrali ste tj. igracete 3 puta nezasluzeno(evropska takmicenja), mi 2 puta.

 

Ne znam zasto je problem da se govori tacnost informacija.

 

Sad vas pustam. Taman malo da uzivate sutra u i feel devotion-u kada bude zvanicno. Ako vas zamaraju moji postovi od mene barem nikada necete videti dolivanja soli na ranu kad vam je lose niti uletanja sa negativnom pricom kada budete slavili. 

 

Pre neki dan sam bas pisao nekom nasem da vas ostavi na miru kada je preterao sa pominjanjem Zeljka u kontekstu onog klipa i njegove robije i skrenuo mu paznju da preteruje. Dosao sam normalno da diskutujem o Partizanu kome smeta duzina upisa moze lagano da skroluje, ali valjda je popularno da se na jeftin humor zarade reakcije kroz prozivanja duzine postova.

 

edit: p.s. Bili smo pokradeni i kada smo pobedili ni to ne zaboravljamo. 🙃https://streamable.com/ui16ki

Edited by 1945
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Edward Louis Severson III said:

Ok, ali te to ne čini ispravnim i dobronamernim sagovornikom, pa tako i gubiš pravo da drugima spočitavaš lekcije iz korektnosti.

 

Nisu rekli u sred sezone da igraju finalisti, vec na kraju regularea, kada je Djordi shvatio da je vrag odneo šalu i da je Igokea #1.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Upozorenje i jednima i drugima da se manu frljanja random brojevima, pa i onog dobronamernog i činjeničnog. Gledam sad, ne znam odakle bih krenuo sa čišćenjem. Imate temu za to.
 

Takođe, za one kojima smeta dužina upisa pojedinih forumaša postoji opcija ignore.

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Edward Louis Severson III said:

 

Jedino ovo oko Cibone, ali ni to nije kriva Zvezda.

 

Jesam li ja negde napisao da je Zvezda kriva?

Radi se samo o igranju koje nije izboreno na terenu...

Edited by goofy
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, goofy said:

 

Jesam li ja negde napisao da je Zvezda kriva?

Radi se samo o igranju koje nije izboreno na terenu...

 

Nisi napisao ali i dalje nisi u pracu inicijalno.

Prvi slučaj vezano za Igokeu je izborebo na terenu pobedom nad Radničkim KG.

Treći slučaj je poništena sezona.

 

Dakle, samo Cibona je poklon.

Link to comment
Share on other sites

Sva 3 su poklon, s tim da je u poslednjem slucaju mnogo vise ekipa dobilo poklon. Jer ako se brise cela sezona kao gumicom, zasto EL, EC, ABA, itd...nisu vratile ulaganja klubovima? Zasto igraci nisu vratili plate?

 

Znam, suluda je hipoteza, ali isto tako i odluka. Svako ozbiljnije takmicenje je naslo nacin da se nastavi i zavrsi 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Nisi napisao ali i dalje nisi u pracu inicijalno.

Prvi slučaj vezano za Igokeu je izborebo na terenu pobedom nad Radničkim KG.

Treći slučaj je poništena sezona.

 

Dakle, samo Cibona je poklon.

Istina je da je Zvezda svako svoje ucesce u EL izborila na terenu.

2013. kao finalista plejofa, 2014. kao prvoplasirani tim regularnog dela posle odustajanja jednog finaliste. 2015., 2016., 2017., 2019., 2021., 2022. kao prvak ABA LIGE. 2020. je ponovljena sezona 2019/20. prekinuta zbog korone.

Sve ostalo su naklapanja.

Edited by pavijan2
  • Like 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Alex_Serbia said:

Znam, suluda je hipoteza, 

 

znam da sam đubre ali moram da primetim kako je partizanovcima apstraktna nepravda ono što je zvezdašima sudija.

sećam se kada ste smatrali da vam pripada hala koju vam je neki političar obećao ili a licenca zato što krvarite po celoj evroligi.

 

mislim da je krajnje vreme da se manemo tih zabluda & teorija, bilo na makro ili na mikro nivou ili među-nivou.

stalno neko nešto oduzima nama i poklanja njima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...