Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Protiv Cibone treba obavezno van sastava ostaviti Pantera, Ledeja i Lesora. Da se odmore sto vise jer ce protiv Burse biti bas prava trka i rvanje (ko je rekao Da'faka?).

 

Ludi Kure (ako se uopste racuna na njega), Glas i Tristać da dobiju 25+ minuta. Naravno ako ne zaseru brzim faulovima.

Link to comment
Share on other sites

Onaj desno jeste Cakarevic, ovaj skroz levo nije Varda (kakav bi to spektakl bio da jeste :classic_biggrin:)

 

 

"Debi novog kluba trebalo bi da bude 30. aprila na turniru u Sremskoj Mitrovici, za koji se crno-beli spremaju u maloj dvorani Beogradske arene. Već su oformili ekipu u kojoj su poznata i priznata imena na "malom" terenu: Bogdan Dragović (52. na FIBA listi basketaša) i Nikola Vuković (78.) Crno-beli su u pregovorima sa još nekoliko momaka, a interesantno je da je na treninzima i petostruki svetski, dvostruki evropski šampion i vlasnik basketaške bronze sa OI u Tokiju prošlog leta. Da, u pitanju je Dušan Domović Bulut, sinonim za ovaj mladi olimpijski sport, ne samo u našoj zemlji."

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/sinonimi-uspeha-pod-obrucima-partizan-i-bulut-za-novu-stranicu-crno-bele-istorije/417281

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jel moguce da su karte za Bursu za donji prsten vec maltene rasprodate? Pokusavam da kupim preko sajta i sve sto je ostalo sa donjeg prstena je samo na jugu par mesta, a ne bih da idem gde ce biti navijacke grupe. Na severu nema nista. Za gornji prsten ovi centralni delovi su vec otisli.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Magia said:

Jel moguce da su karte za Bursu za donji prsten vec maltene rasprodate? Pokusavam da kupim preko sajta i sve sto je ostalo sa donjeg prstena je samo na jugu par mesta, a ne bih da idem gde ce biti navijacke grupe. Na severu nema nista. Za gornji prsten ovi centralni delovi su vec otisli.

 

Mislim da nisu baš sve karte pustili u prodaju preko ticket-a. Dodaj sezonce koji će sad sigurno doći, očekujem 12-13k.

 

Edit: 

Sad naleteh na ovaj pbg na instagramu, on kaže da je ostalo nešto malo karata za donji prsten (da su neke i rezervisane) i da će brzo otići i to. On najavljuje punu Arenu? Jbt 7 dana ranije. Ako je ovo tačno, mogu misliti kakav pakao će biti (:

Edited by Instinkt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Magia said:

Jel moguce da su karte za Bursu za donji prsten vec maltene rasprodate? Pokusavam da kupim preko sajta i sve sto je ostalo sa donjeg prstena je samo na jugu par mesta, a ne bih da idem gde ce biti navijacke grupe. Na severu nema nista. Za gornji prsten ovi centralni delovi su vec otisli.

 

Vrlo moguće, ogromno je interesovanje i pored ovih ozbiljnih cena. Čak su sve najskuplje karte  i prve rasprodate.

 

Biće 20k ljudi definitvno. Ili koliko god se sada pušta u prodaju karata.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Magia said:

Hvala na odgovorima. Gde sve stoje navijacke grupe jel se zna?

Tribina jug, standard 1 jug. Nisam siguran za standard 2 jug, previše je to love za grupe. Uglavnom ako hoćeš dalje od njih, sever. Doduše vidim da si napisao da nema više sever, što je donekle i očekivano jer su sezonci uzimali odmah standard 1 i 2 sever

Edited by Instinkt
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2022 at 12:20 PM, pendulum said:

Meni ovo već sad liči po uigranosti na onaj pik koji je dostigao Trinkijev KKP. Čak je i skor isti (ili bar sličan): u EK smo imali onomad 7:3 i 5:1 pre prekida (četvrtfinala), a sada smo na 12:4. U ABA smo bili na 17:4 i jednu utakmicu do kraja u ligi od 12 timova a sad smo na 21:4 i jednu utakmicu do kraja u ligi od 14 timova.

 

Slažem se sa komparacijom, s tim što bih dodao da ja ni tada nisam mogao baš potpuno da procenim našu formu. Igrali smo fino, isto smo imali neka povremena pomračenja tipa da se izgubi od Venecije kući 15 razlike i slično.

Igrali smo dobro u totalu, ali nekako nismo bili definisani, nismo imali neku igru koju bismo nazvali "ono naše". Povežemo 2 pobede sa 65:60, onda 2 sa 95-85. Takođe su se menjali i igrači koji igraju dobro, baš puno promena konstantnih.

 

Sećam se da smo moj brat po mračenju realnom sagledavanju stvari @SteveFrancis#3 i tada bili predvodnici kritičke misli ovde :D

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je taj tim ulivao mnogo vise sigurnosti nego ovaj sada - ali do pre mesec dana. Mislim da je onaj mogao osvojiti EC ali ono sto smo videli u top 16 fazi je bio nas max (doduse, taj max je bio prilicno visok, jedna pustena tuca na terenu u turskoj nas je delila od 6-0).

 

Sada zaista nisam siguran sta je max ovog tima, ali sam siguran da to nije ovo sto igramo trenutno. Ne znam da li to treba da raduje ili brine, posto je sada sve na 1 mec u EC.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jeste da je sistem takmičenja po FIBA standardima, ali šta je tu je. Imamo verovatno najboljeg igrača u EC, najboljeg trenera i najjači domaći teren (a i u gostima smo igrač više)

Fokus na prvu sledeću, bez razmišljanja o Cedeviti ili finalu pre vremena. Imaće Željko 7 dana za pripremu svakog sledećeg meča, što je za ovaj tim najbitnije i pokazalo se presudnim kako ekipa izgleda na terenu kada im Želimir sažvaće sve.

Naše je da punimo Arenu do maks, 20+k mora da bude standard. Košarkaški smo pismena publika, znamo kad treba vršiti pritisak na sudije, valjda će i Želimir koristiti autoritet da nas ne kradu ko u Badaloni. Očekujem da skratimo crne minute na minimum i da podignemo igru na još viši nivo u PO

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nas pomak u igri se vidi zadnjih pa tako mesec dana pre toga nista bukvalno ko juce da smo se skupili znaci oktobar novembar decembar januar i februar boze sacuvaj napad bezidejan odbrana nepostojeca... igrali smo protiv slabijih ekipa od nas u svakom smislu i dobijali ih na neki suvi individualni kvalitet a neretko smo znali da protiv takvih ekipa delujemo ko raspustena banda znaci kupe nam lopte pod nasim kosem ko pogledom da ih skidaju...

Ovo sad zadnjih nedelja jeste bolje nego pre ali ne treba se zavaravati sve to je jos na tankom ledu hocu reci da smo daleko od neke masinerije u napadu i nekog betona u odbrani

No

Sto neko rece nase je da punimo dvorane i maksimalna podrska 

Drago mi je sto vidim da ce turke sacekati puna arena (samo da ne bude neka svadbarska atmosfera)

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...