Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

3 hours ago, oubrevo. said:

 

tražio sam spisak sa nba drafta ove godine gde stoje i godine igrača. našao sam neku prediction listu za 60 igrača koji će potencijalno igrati prvu profi sezonu u karijeri; kada malo zagrebeš ispod ovih prvih pikova koji imaju 19 uglavnom, spisak kaže ovako

 

Bukvalno sam isto tražio, i iznervirao se kad na prvih pet-šest kliknutih linkova nije bilo informacije o godištima igrača 😅

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, realno *w said:

Bezveze je poređenje sa Bogijem, ali opet moram da kažem da se ne slažem sa boldom. VJ je bio na udaru zbog forsiranja Anđušića, a držanja Bogija na klupi ili čak pored nje.

Iako Bogi nije imao nikakav učinak, jednostavno je svima delovao kao neko ko može puno.

 

A interesantno je da on tada ni u mlađim kategorijama nije dominirao. Recimo na u18 imao 10ppg i 26% trojke, na U19 SP imao 9ppg...

 

OK, mozda ste vi videli u te prve 2 i kusur sezone, ali eto, ja nisam 🙂 Mislim, delovao je kao prospekt ali ne bih se tada bas kladio da ce biti 2x EL Rising Star, match winner i legit NBA igrac. 

 

Eto, ne vidim ni kod Trifunovica da ce biti top EL igrac, verovatno mu je top neki legit EL igrac. Nemam nista protiv da me demantuje i bude jedan od nosioca repke u buducnosti. 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

OK, mozda ste vi videli u te prve 2 i kusur sezone, ali eto, ja nisam 🙂 Mislim, delovao je kao prospekt ali ne bih se tada bas kladio da ce biti 2x EL Rising Star, match winner i legit NBA igrac. 

 

Eto, ne vidim ni kod Trifunovica da ce biti top EL igrac, verovatno mu je top neki legit EL igrac. Nemam nista protiv da me demantuje i bude jedan od nosioca repke u buducnosti. 

 

 

Nema potrebe za tim ubacivanjem zaključaka. Niko nije rekao da smo sad svi videli da će biti legit NBA igrač, nego samo da je talenat  i da mu je plafon mnogo iznad Anđušićevog.

I pričamo samo o toj zadnjoj sezoni kod VJa.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

Nema potrebe za tim ubacivanjem zaključaka. Niko nije rekao da smo sad svi videli da će biti legit NBA igrač, nego samo da je talenat  i da mu je plafon mnogo iznad Anđušićevog.

I pričamo samo o toj zadnjoj sezoni kod VJa.

 

 

 

 

Izvini, ja i nisam rekao ovo iznad sto je boldovano - ja sam samo dao komentar na tvoje "svima delovao kao neko ko moze puno". 

 

Rekao sam mozda ste vi videli (to sto ste videli - da je talenat, da moze puno) a da ja nisam to video, tada. 

 

I onda sledi nova recenica - da se ja ne bih kladio tada da ce postati to sto je postao. Dve odvojene recenice, jedna sa onog stanovista 2012. godine, a druga cisto moj ugao nakon skoro 10godina. Ne znam sto si zakljucio da ja imputiram tebi ili drugima da su videli NBA igraca jos tada. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo pri dnu kolaža kao da mu je ponestalo inspiracije, pa je popunio prostor sa brdom ovih nekih fudbalera stranaca čije slike je valjda najlakše bilo naći, a uglavnom nisu ne znam kakvog traga ostavili.

Ali je stvarno dobra ideja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je trebao odredjen broj igraca da se popuni slika. Ovako na brzinu 9x14 je nekih 130 persona.

A bilo je u Partizanu i sjajnih rukometasa i odbojkasa.

 

Ideja je dobra, ali bolje 3 puta slika, lupam, Bogdanovica, nego jedog Ejsi Loa.

 

Da, covece, ladno su zaboravili na vaterpoliste 😯

 

Edited by BojanaCZV
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, realno *w said:

Ma da, svi fudbaleri su posle nebitni, ali su nam potrebni Aljoša i slični ...

 

Aj što Vini kaki, to ne čudi, al od naših me čudi itekako.

 

da sam video neki zvezdin kolaz iz IV/2, isto bih rekao "posle dekija stankovica..", eventualno rizna ziveli jer personifikuje 90e 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BojanaCZV said:

Ocigledno je trebao odredjen broj igraca da se popuni slika. Ovako na brzinu 9x14 je nekih 130 persona.

A bilo je u Partizanu i sjajnih rukometasa i odbojkasa.

 

Ideja je dobra, ali bolje 3 puta slika, lupam, Bogdanovica, nego jedog Ejsi Loa.

 

Ovako mr Bean broji ovce pred spavanje...

😄

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Fotka je devalvacija klubskih igrackih i trenerskih veličina. Svodjenje iste na dvije selekcije je ilustracija nepostovanja i neznanja, tako imanentnog onima koji su izgubili smisao postojanja 6 satnim nestankom društvene mreže. Zbog čega primatima nikad ne isključuju elektriku oni u principu ionako rijetko čitaju...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma meni je generalno beyond glup taj socijalisticki koncept sporCkih drustava, pa kao ona slave rodjendan, blah blah. Ne interesuju me brate ni balfu ni vaterpolo, ni rukomet, ni odbojka... Ok, kapiram da je zajednicki rodjus, ali ako vec postoje odvojene sekcije, cemu ovo udrobljavanje... Evo ja sam veliki fan biciklizma, dajte da naguramo i njih, ima Partizan i tu svoj klub...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...