Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Kakav momenat za Ostojin tvit, nemam reci.

 

Dok vecina razmislja sta ce biti sa Mozlijem, ako zaista zavrsava karijeru ne dao Bog, a nije ni da je zaradio ne znam sta, i obezbedio porodicu, on tvituje o misterioznom pojacanju.

 

Stvarno je prostak.

 

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da nas je Misko ispalio za Petruseva, da je tu bilo dogovora kao sa Madarom, ali je kreten pogazio rec i dao malog za dzak para.

 

Ovo je prvi put da OStoja najavljuje igraca preko tvitera ovog leta, tako da gotovo sigurno znamo ko je u pitanju i kome je upucen ovaj tvit.

 

Samo bespotrebno.

Kao da nisu znali ko je i sta Misko.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Cooper said:

Ocigledno je da nas je Misko ispalio za Petruseva, da je tu bilo dogovora kao sa Madarom, ali je kreten pogazio rec i dao malog za dzak para.

 

Ovo je prvi put da OStoja najavljuje igraca preko tvitera ovog leta, tako da gotovo sigurno znamo ko je u pitanju i kome je upucen ovaj tvit.

 

Samo bespotrebno.

Kao da nisu znali ko je i sta Misko.

Ostoja mag suptilnih aluzija i psiholoških igrica, hau jes nou.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Cooper said:

Ocigledno je da nas je Misko ispalio za Petruseva, da je tu bilo dogovora kao sa Madarom, ali je kreten pogazio rec i dao malog za dzak para.

 

 

nadam se da razumes da mishka nije robovlasnik, tj da petrusev na kraju odluci gde ce. 

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, oubrevo. said:

 

nadam se da razumes da mishka nije robovlasnik, tj da petrusev na kraju odluci gde ce. 

 

Meni je ishod te situacije nedvosmisleno ukazao na to da je u stvari Filipova želja za NBA ligom bila jedini faktor u celoj priči. Uveren sam da ne postoji šansa da je Miškov izbor bio jednogodišnji ugovor u klubu u kome može da se zakomplikuje situacija sa minutažom. 

 

 

 

8 hours ago, BojanaCZV said:

Kakav momenat za Ostojin tvit, nemam reci.

 

Dok vecina razmislja sta ce biti sa Mozlijem, ako zaista zavrsava karijeru ne dao Bog, a nije ni da je zaradio ne znam sta, i obezbedio porodicu, on tvituje o misterioznom pojacanju.

 

Stvarno je prostak.

 

 

 

Eh sad, ne bih išao baš tako daleko. To što većina ramišlja šta je sa njime, ne znači da on ne zna vrlo dobro šta se dešava. I ako jesu ta leđa u pitanju, nije ništa odjednom, nego nešto sa čime ima problem godinama.

 

Stvarno ne vidim razlog sa neku sentimentalnost tu, klub je tu da mu isplati sve što treba i to je to. A ne da pazi da li će ga uvrediti tvitom o nekom klincu koji dolazi. 

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cooper said:

Ocigledno je da nas je Misko ispalio za Petruseva, da je tu bilo dogovora kao sa Madarom, ali je kreten pogazio rec i dao malog za dzak para.

 

Ovo je prvi put da OStoja najavljuje igraca preko tvitera ovog leta, tako da gotovo sigurno znamo ko je u pitanju i kome je upucen ovaj tvit.

 

Samo bespotrebno.

Kao da nisu znali ko je i sta Misko.

posto bi jelte u partizanu igrao za dzak ljubavi.. uozbilji se decko..

 

 

36 minutes ago, realno *w said:

 

Meni je ishod te situacije nedvosmisleno ukazao na to da je u stvari Filipova želja za NBA ligom bila jedini faktor u celoj priči. Uveren sam da ne postoji šansa da je Miškov izbor bio jednogodišnji ugovor u klubu u kome može da se zakomplikuje situacija sa minutažom. 

zato ga je i prosledio u klub na jednogodisnji ugovor, gde mu se minutaza nece zakomplikovati..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

zato ga je i prosledio u klub na jednogodisnji ugovor, gde mu se minutaza nece zakomplikovati..

 

Sigurniji su mu minuti u Efesu pored Danstona i Plajsa, nego u Partizanu?  Hoće to.

11 minutes ago, mfmilan said:

Jel se zna kako ide prodaja sezonskih?

 

Čuo sam da očekuju da će za najviše 10ak dana biti gotova prodaja.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

 

Sigurniji su mu minuti u Efesu pored Danstona i Plajsa, nego u Partizanu?  Hoće to.

nema sta da te ubedjujem, vreme ce pokazati.. videces koliko ce igrati u efesu, bez obzira na igru..

u partizanu svakako ne bi imao nista manju konkurenciju, a ako bi vezao par losih utakmica uz jos par poraza, svi bi se dodatno uzjogunili.. u efesu to nece imati..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Imam problem da percipiram Balsu kao pojacanje

mda, ovo je tek za posebnu analizu..

kae jbt zelko nam je trener, sad i da dovedu 12 balabana, ne sumLjamo da ce osvojiti el..

zelko dovede puntera, ledaja, kurcsa, mura, madara, smajlagica, avramovica.. cekaju se jos 2-3..

pa onda vise ni 57-i pik sa ovogodisnjeg drafta(petrusev bio 50-i), nie pojacanje, posto je to preslab igrac za poziciju treceg centra.. :seemslegit:

 

 

1 minute ago, Ne sam Safete said:

Za razliku od Efesa gdje bi bili oduševljeni sa par poraza.

ko je to rekao, nece imati ni izbliza taj pritisak, iako igraju ozbiljnija takmicenja...

kod vas je sve la la land, svi se grle i smeju, igraju se deca.. sve dok se ne vezu 2 poraza, pa ce biti potres, i prva berba usiju.. 

Link to comment
Share on other sites

Mi i nemamo konkurenciju na 5, i to je ostavljeno sa razlogom.

Ocigledno je bilo da je odredjeni dogovor postojao i da bi Petrusev dobio mesto startera uz Mozlija koji je planiran za bekapa.

 

Sad se menja plan i traze se tu 2 igraca, plus se izgubilo mesec dana.

Najverovatnije ce se sad okrenuti, koledz igrac kao bekap, a neko drugi iskusniji kao starter.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Imam problem da percipiram Balsu kao pojacanje

 

 

Balša nije pojačanje. On je projekat koji može da se isplati u budućnosti. E sad, u uber-optimističnom razvoju situacije, to može da se desi već ove godine, ali to je na dugačkom štapu. 

 

Pogledao sam dosta materijala koji je na YT i ono što prvo upuda u oči je poptuno nepostojanje igre na postu. Bukvalno na 50ak pogodaka iz igre koje sam video, nije bila 1 ili 2 situacije u kojima je nešto kao sam iskreirao. Ovo sve ostalo je motanje po reketu, čekanje neke lopte na tacni i to je to. Poneki post-pin kao vrhunac samostalnosti.

 

Ali opet, naravno da sam srećan da dovedemo mladog, domaćeg igrača, pa još 216 visokog. 

 

Ono što proizilazi iz toga je da nam treba baš ozbiljno prvo rešenje na petici. Mozli je bio vrhunski osigurač na toj poziciji, koji bi u nekoj situaciji mogao da pokrije i 20+ minuta, što uz ove opcije na 4 koje mogu i 5, zatvara fino to. Ovako, treba baš pažljivo birati tu peticu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, n4l1m said:

nema sta da te ubedjujem, vreme ce pokazati.. videces koliko ce igrati u efesu, bez obzira na igru..

u partizanu svakako ne bi imao nista manju konkurenciju, a ako bi vezao par losih utakmica uz jos par poraza, svi bi se dodatno uzjogunili.. u efesu to nece imati..

 

Koliko ti lupetaš, to je umetnost. U Efesu pored sebe ima dvojicu centara koji su upravo doneli EL titulu tom timu. A sada će Ataman da da Plajsu i Danstonu po 7 minuta po tekmi, da bi Petrušev imao 25.

A tih 25, pa i više, bi u Partiazanu imao kako god da igra. 

 

Ja verujem u njega i mislim da će se izboriti za minute, ali poenta je da mora da igra dobro da bi ih dobio.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, realno *w said:

 

Koliko ti lupetaš, to je umetnost. U Efesu pored sebe ima dvojicu centara koji su upravo doneli EL titulu tom timu. A sada će Ataman da da Plajsu i Danstonu po 7 minuta po tekmi, da bi Petrušev imao 25.

A tih 25, pa i više, bi u Partiazanu imao kako god da igra. 

 

Ja verujem u njega i mislim da će se izboriti za minute, ali poenta je da mora da igra dobro da bi ih dobio.

Imace neke minute,morace da ih izbori jer Plajs i Danston ne mogu vise tako lako da izguraju sezone u nekoj minutazi. Dobice sansu pa kako je iskoristi i od toga ce znaciti minutaza. Svakako ako tu zapne,imace tursku ligu gde mahom odmara igrace non-stop.

 

Mislim da mu je greska sto nije dosao u jednog od blizanaca jer ovde ko prodje pritisak taj je na konju 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, n4l1m said:

 

 

ko je to rekao, nece imati ni izbliza taj pritisak, iako igraju ozbiljnija takmicenja...

kod vas je sve la la land, svi se grle i smeju, igraju se deca.. sve dok se ne vezu 2 poraza, pa ce biti potres, i prva berba usiju.. 

 

Efes je bukvalno sampion Evrolige, sigurno ni izbliza nece biti taj pritisak, sta ti decko pises, kako ti ne dosadi da trolujes ceo zivot, 10 godina nemas ni jedan smislen post...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, realno *w said:

 

 

Balša nije pojačanje. On je projekat koji može da se isplati u budućnosti. E sad, u uber-optimističnom razvoju situacije, to može da se desi već ove godine, ali to je na dugačkom štapu. 

 

Pogledao sam dosta materijala koji je na YT i ono što prvo upuda u oči je poptuno nepostojanje igre na postu. Bukvalno na 50ak pogodaka iz igre koje sam video, nije bila 1 ili 2 situacije u kojima je nešto kao sam iskreirao. Ovo sve ostalo je motanje po reketu, čekanje neke lopte na tacni i to je to. Poneki post-pin kao vrhunac samostalnosti.

 

Ali opet, naravno da sam srećan da dovedemo mladog, domaćeg igrača, pa još 216 visokog. 

 

Ono što proizilazi iz toga je da nam treba baš ozbiljno prvo rešenje na petici. Mozli je bio vrhunski osigurač na toj poziciji, koji bi u nekoj situaciji mogao da pokrije i 20+ minuta, što uz ove opcije na 4 koje mogu i 5, zatvara fino to. Ovako, treba baš pažljivo birati tu peticu.

Domaći igrac,draftovan nije pojačanje?. Uh koliko si ti realan, imam utisak da sad dovedete Karija našli bi da je mator samo da mu u forumaskim krugovima spustite cenu. Balsu sam dosta gledao, igrom slučaja zatekli smo se u jednom periodu života u istom gradu, dobar, jak centar, nije još za prvog ali kao drugi centar svakako bolji od zvezdinog Kuzmica i pokretljiviji. Ovo vam je osmi igrac kog ste doveli ako se ne varam? Bukvalno se menja ceo tim, ok neki instant kvalitet odmah Zeljko traži, i u Feneru je imao one mlađe turske igrace ali nije ih razvijao kako su u Turskoj hteli, on je jednostavno trener za rezultat, i zato očekujte prvog centra bas neko zvučno ime.

3 minutes ago, AgroLaki said:

 

Efes je bukvalno sampion Evrolige, sigurno ni izbliza nece biti taj pritisak, sta ti decko pises, kako ti ne dosadi da trolujes ceo zivot, 10 godina nemas ni jedan smislen post...

Pa dobro jel misliš da je lako igrati u Zvezdi i Partizanu, mnogo je teško ovde igrati, očekivanja su uvek velika, imaš milion takvih primera u prošlosti. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...