Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

2 hours ago, Liska Manjina said:

Pa nije baš tako, čovek ima bolju statistiku.

 

Endesa: 12,2 ppg, ,5,5 rpg, index 14,2

CL: 12,8 ppg, 6,8 rpg, index 14,2

 

Jedino je tačno ovo za bacanja, tu je kroz karijeru znao biti bolji ali od dolaska u Evropu vrti se oko 65%. Imao je dobru sezonu u Burgosu, najbolja sezona od dolaska u Evropu. Po meni bolji igrač od Tomasa, a u defanzivi je za klasu bolji. Odličan finišer oko obruča, atletičan. Najbolji igrač Burgosa ove sezone, ekipa koja je imala glavu i rep u igri. Verujem da je jako koristan u dobrom sistemu.

Hajde da ti verujem. Ja sam odradio McLeod procenu na osnovu klipova i raznih sajtova posto ga nikada nisam gledao. 

Tvoji su parametri iz poslednje sezone, moji za poslednje 2 sto je proveo u evropi, tako da bih rekao da je ovo tvoje relevantnije. Sut za 3 svejedno prenizak da bi se smatrao stretch opcijom.

Sta ga znam, ako se dovodi kao prva opcija na 4 nisam odusevljen, a ako se dovodi kao backup, mislim da bi bolje bilo pocerati Ilica ili Simonovica

2 minutes ago, Cooper said:

453638_zoc_f.jpg?v=1

Duja?

Link to comment
Share on other sites

Rivera jedno vreme trazio Dalas,ako mu srede spanski pasos ide u Real ili Barsu

A vidi ovde razmisljate da li je dovoljno dobar.....

Od srpskih igraca ispred nosa je Dusan Beslac,jeste malo stagnirao ali slican igrac kao Borisa Simanic,ali mnogo borbeniji

Izuzetan sut za 3,205cm visok iz Vojvodine

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, jedibojan said:

Sta ga znam, ako se dovodi kao prva opcija na 4 nisam odusevljen, a ako se dovodi kao backup, mislim da bi bolje bilo pocerati Ilica ili Simonovica

Bio prva opcija ekipe koja je osvojila LŠ i ekipe iz vrha ACB Lige. Par puta je bio i igrač kola, tako da sumnjam da ga razmatrate kao rezervnu opciju. Ne znam, ovo mu je prva vrhunska sezona u Evropi, tako da ne bih rekao da je proveren igrač. Dugo je igrao po Južnoj Americi, sumnjam da ima neki bajan ugovor sa Burgosom. Dosta pozitivnih stvari se moglo čuti o njemu ove sezone, ali bih se složio sa tobom da se može dovesti "provereniji" igrač kao prva opcija na 4. Sa druge strane 12.2 ppg i 5,5 rpg u ACB Ligi je fina statistika, ozbiljna je to liga.

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, jedibojan said:

Sta ga znam, ako se dovodi kao prva opcija na 4 nisam odusevljen, a ako se dovodi kao backup, mislim da bi bolje bilo pocerati Ilica ili Simonovica

Duja?

 

Simonovic iz Mege bi mogao da prodje i kao starter u nekim EL ekipama ali vama je ok za bek apa? 😄

 

Uzgred otisao je u USA.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Simonovic je otisao da proba da dobije ugovor u NBA. Ako ne uspe, vratice se ili u Evroligaski klub ili u Megu.

 

Osim toga, on je Miskov. Osim sto ste napravili fantastican potez dovodjenjem Zoca za trenera, napravili ste i jedan ne tako sjajan dovodjenjem Savica za sportskog direktora. Naime ni jedan ni drugi nisu u dobrim odnosima sa Miskom Raznatovicem, ali jesu u dobrim odnosima sa Raskovicem (izmedju ostaloga zato je i kocen povratak Jovica u Zvezdu). Koliko ce to tacno da utice, ne znam ali mislim da su vam male sanse za Simonovica.

 

Sa druge strane, za Ilica sigurno imate dobre sanse, ako ga zelite. On igra u klubu sa kojim ste u odlicnim odnosima i koji bi vam sigurno izasao u susret, bez obzira na to sto je i Dalibor Miskov igrac.

 

Ilic je bas llimitiran igrac, ali ima NBA telo. I mene zanima kakvu ce karijeru imati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Hugo Punch said:

Osim toga, on je Miskov. Osim sto ste napravili fantastican potez dovodjenjem Zoca za trenera, napravili ste i jedan ne tako sjajan dovodjenjem Savica za sportskog direktora. Naime ni jedan ni drugi nisu u dobrim odnosima sa Miskom Raznatovicem, ali jesu u dobrim odnosima sa Raskovicem (izmedju ostaloga zato je i kocen povratak Jovica u Zvezdu). Koliko ce to tacno da utice, ne znam ali mislim da su vam male sanse za Simonovica.

 

A inače je pre dolaska Savića, Miško samo gledao kako će da dovede svoje top igrače kod nas...

 

Za Simonovića se slažem da su male šanse, jer kontam da mu je sada idealan momenat za uvaljivanje. Što opet ne znači da će u tome i uspeti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Marvin said:

Svratite do komsijskog topica, kazu opcije su Petrusev, Bjelica, Kalinic... 😄

 

Čekamo prvo rasplet sa Šengeliom, pa je Bjelica na čekanju.

Za Kalinu ima šanse, pošto mislim da nisu neke šanse za Šildsa, deluje srećno u Milanu.

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Sve i da se desi (a tesko), ne ocekujte da nastavi gde je stao tek tako. Igra na koju je navikao, bez pritiska, u sistemu gde je vec neko vreme.

 

U Partizanu bi em morao da igra pod pritiskom, em da pazi da ZOCU ne dize pritisak. A to je pritisak sam po sebi 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Šta kažu mediji:

[emoji599]BREAKING: CSKA Moscow didn't manage to persuade Kevin Punter, and the American shooting guard officialy joined Partizan BC.

One word. Željko Obradović.[emoji459]


Ovo su ipak dve reči koje će nam dosta lepog doneti ovog leta.

Panter i Pejdž, em domaći, em popunjena pozicija 2.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...