Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Bilo je i to u mnogo tezim uslovima nego sada. Da su na kraju pobedili neki koji su ispali katastrofalni po Srbiju je druga prica 😄 

A za ovo drugo smo se nas dvojicu dopisivali jednom preko privatnih poruka, ako se secas. I tu se ne slazemo. Ja mislim da se ova vlast moze pobediti bez galame, ti si tada tvrdio da ne moze. Cenim tvoj stav. Ali se ne slazem jbg. Ako zelimo drugaciju Srbiju moramo biti dosledni. Secam se da (nadam se da se ne ljutis ako iznosim ovo van privatnih poruka jer nije nista sto ne zasluzuje quote) si napisao da nas narod "voli galamu kao sto je kafana i kao sto je slava" itd. I tu se ne slazem - ubedjen sam da su normalni ljudi cak i u ovoj zemlji u vecini. Uprkos medijskom mraku i monopola govora velikog vodje. 

Ni tada nije bilo bez patetike, populizma, kso i spremnosti za fajt, što je isto bilo bliže njihovom načinu nego uobičajenom demokratskom. Uostalom, Smrtokapa je kao i obično pogodio suštinu i ne bih tu ništa dodao.

 

Postojanje "normalne" većine nije dovoljan uslov. Mnogima od njih moraš da titraš do ludila, podilaziš, neke oslobađaš straha, nekima da spustiš nos koji im para oblake i još svašta nešto. A sve to traži više od običnog racionalnog diskursa.

 

Uostalom, i Jokić i mnogi drugi potpisinici/glasači to rade iz njima racionalnih razloga, samo što to ostavlja posledice na sve druge. Ali, 20 po tuđem dupetu ne boli.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Vi stvarno ovoliko raspravljate oko politickog izbora sportiste koji ni srednju nije zavrsio kako treba. 😂

 

Ovo i predstavljanje glumaca kao neke intelektualne elite 😂 su otprilike i razlog zasto nam je stanje u zemlji ovakvo kakvo jeste i zasto Vucic vlada na ovaj nacin i ovoliko dugo.

  • Like 8
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Pa dobro, prosečan glumac bi u teoriji trebalo da spada u intelektualniji deo srednje klase, pošto bi zbog prirode posla trebalo da poseduje izvesnu kulturnu širinu. Ali to je, jelte, teorija.

 

Jedini razlog zašto se fokusiramo na mišljenje glumaca i sportista jeste njihov reach u medijima.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Nele said:

Vi stvarno ovoliko raspravljate oko politickog izbora sportiste koji ni srednju nije zavrsio kako treba. 😂

 

Ovo nije politički izbor jer SNS odavno nije politička stranka već mafijaška i kriminalna organizacija. To nije moja konstatacija, već činjenica koja nema potrebe da se dokazuje, to svako sa makar jednim okom vidi, nepobitnih dokaza ima na tone. Tu je glavni problem sa ovom listom, odnosno "ljudima" na istoj.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Smrtokapa said:

Pa dobro, prosečan glumac bi u teoriji trebalo da spada u intelektualniji deo srednje klase, pošto bi zbog prirode posla trebalo da poseduje izvesnu kulturnu širinu. Ali to je, jelte, teorija.

 

Jedini razlog zašto se fokusiramo na mišljenje glumaca i sportista jeste njihov reach u medijima.

Glumci su deo show-biza na njih gledam isto kao na pevaljke.
90% njih su notorni alkoholicari ako se vlast i opozicija oslanjaju na njih u kampanjama dovoljno to govori o njihovim politickim kapacitetima a i o kapacitetima birackoh tela.
Evo danas se Bjelogrlic na skupu u Nisu hvali kako je tuko u Ambasadoru onog reditelja sa osmehom dok to pominje :facepalm:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

Sve jasno, ja se sigurno ne opredeljujem za sns ili opoziciju zbog uticaja Bobija Marjanovića, Cece Bojković, Bjelogrlića ili Buleta Goncića, ali jbg i u Americi su bitan faktor u javnom mnjenju holivudski glumci i razne Opre i tako je kako je.

Pa ih Tramp sve otreso isto bi i drugi put da nije bilo raznoraznih zataskavanja i mogucih malverzacija. No nebitno tako i treba da bude kao sto si naveo u svom postu, za SNS me ne bi ubedila ni komisija Ajnstajn, Nikola Tesla i Stiven Hoking da glasam.

 

 

I molim moderaciju ako planira da prebacuje gore neki od ovih postova da mi ih slobodno izbrise, nemam strpljenja za ping pong protiv zida, hvala.

Edited by Nele
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Ne znam što ste se svi ostrvili na ženu, nije svako Abdulah Sidran pa da smisli kako je Kusturica poginuo braneći Sarajevo i kako je zamijenjen Pantelijom Milosavljevićem iz Kragujevca...

 

Ovo je inače jedna teorija zavere u koju biram da verujem jer je apsolutno do jaja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

 

pitao sam se sta njemu treba taj kikiriki koji moze da dobije od reklama u srbiji, pa mi je barkley skrenuo paznju da mozda cini uslugu nekome zarad nekog opsteg manevarskog dobra

Mozda uzjahao pijan konja i osudili ga na drustveno korisni rad pa odradjuje?

:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Nije me iznenadio Jokić. Postao mi je iritantan još pre nekoliko godina sa onim filozofiranjem šta naš narod voli a šta ne. Nemam problem sa nečijim stavom, samo ne volim kad neko ko nema taj kapacitet pokušava da se postavi iznad svih glumeći mudraca. I što se tiče ovoga da nisu svi isti, nisu, na različte načine pljačkaju i zagorčavaju život svom narodu. Samo što ovi nemaju granice, saterali te u ćošak i naterali da biraš manje zlo. Ovi se mogu smeniti samo na ulici, e onda dolaskom novih ljudi da se organizuju fer izbori, a ne da se ja trkam na 1000 metara sa nekim kome je start sa polovine te distance.

Edited by Volter
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...