Jump to content

Jokić u reprezentaciji


Darko

Recommended Posts

9 minutes ago, Luchifer89 said:

Ima od Arkanovke pesma - Koza pamti

Kum bio na nekoj žurci pre sto godina i pošto se puštala muzika sa winampa ili tako nečeg, on da vidi šta sve ima i naleti na taj naslov. Kaže, pričao je svima da ne može da veruje da je neko tako nazvao pesmu, dok mu neko iole trezan nije otkrio tajnu slova ž. :classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Kum bio na nekoj žurci pre sto godina i pošto se puštala muzika sa winampa ili tako nečeg, on da vidi šta sve ima i naleti na taj naslov. Kaže, pričao je svima da ne može da veruje da je neko tako nazvao pesmu, dok mu neko iole trezan nije otkrio tajnu slova ž. :classic_biggrin:

Ali na engleskom jeziku je to dosta kvalitetan naziv pesme - GOAT remembers

  • Like 4
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luchifer89 said:

Jel Jokić nekom ovde skino ribu,preoro njivu ili ukrao konja?

Radujte se ljudi uspehu igrača, zaboravite na one kojih tamo nema.

 

Realno da treba podjebavati, jer je sisa. 

 

Meni je proslog petka sa bracom nasilno oteo separe u eminentnom somborskom klubu, tako da mu je to zameram. Maja Berovic nastupala...

Edited by Markoss
  • Like 3
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Bukvalno cemo ga time i ubediti da dodje. Kaze Jokara imas konje tamo...Ne moras na svoju ergelu. A kosarka ti je ono usput da prebrodis vreme izmedju trka.

 

Najsigurnije bi bilo da mu se DrimKečeri kvalifikuju na OI - jesam konj, al se ne razumem kako isti završi tamo.

Edited by Luchifer89
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

 

Realno da treba podjebavati, jer je sisa. 

 

Meni je proslog petka sa bracom nasilno oteo separe u eminentnom somborskom klubu, tako da mu je to zameram. Maja Berovic nastupala...

Sad je jasan animozitet prema Jokicu prethodnih dana 🤣

 

Dzukacki potez btw.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Dusko said:

Bukvalno cemo ga time i ubediti da dodje. Kaze Jokara imas konje tamo...Ne moras na svoju ergelu. A kosarka ti je ono usput da prebrodis vreme izmedju trka.

 

Bas si duhovit i vickast.

Ja dobio ban za navodno spamovanje,a ti sam spamujes na tri kvadrata.Bravo momce.

Inace posle se pisalo o flufingu,lizanju znate vec cega,a i o uticaju muzike...

Postoje i drugi forumi,ali da se toliko skrene sa teme i da u tome ucestvuju moderatori to jos nisam video.

..............

A moderator fansy

 

Kaze Bogdan Bogdanovic da se Jokic redovno javlja posle svake utakmice i da se cuje sa njima...

I oces li sad lepo da se demantujes za sve sto si pisao sa prethodne strane?

 

Edited by miance189989
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Markoss said:

Meni je proslog petka sa bracom nasilno oteo separe u eminentnom somborskom klubu, tako da mu je to zameram. Maja Berovic nastupala...

Izvini, ali šta ovo znači? Ne zezam, nisam upoznat sa izrazom.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, miance189989 said:

 

Kaze Bogdan Bogdanovic da se Jokic redovno javlja posle svake utakmice i da se cuje sa njima...

I oces li sad lepo da se demantujes za sve sto si pisao sa prethodne strane?

 

 

kapiram da imaju vajber grupu SP23 i da jokara redovno postavlja smesne gifove k'o kronos onaj sa pajom vujisicem i rakijom.

 

lepo od njega sto brine za ekipu

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

kapiram da imaju vajber grupu SP23 i da jokara redovno postavlja smesne gifove k'o kronos onaj sa pajom vujisicem i rakijom.

 

lepo od njega sto brine za ekipu

Ludace, samo sto nisam pao sa stolice od smeha 😄 Jokara je onaj ortak koji je mnogo aktivan na grupi , a cesto ispali bleju u poslednji cas 🙂 Debeli mi ne deluje kao osoba koju ne vole u kolektivu i ego manijak, vise je na svoju ruku i pomalo ekscentrik.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Izvini, ali šta ovo znači? Ne zezam, nisam upoznat sa izrazom.


Ma salim se, cak me je par ljudi i pitalo u PM dal sam ozbiljan.

 

Aludiram da Jokara petkom grmi uz Maju Berovic dok ostali krvare za majku Srbiju.

 

Oteo separe bi bilo da moje rezervisano mesto u klubu koje je malo prestiznije, pa imas da sednes na kauc, popijes pice, dodju nasilno braca Jokic i kazu - ne sedis vise tu, idi do sanka da vidis dal smo tamo.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...