Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

6 minutes ago, Mile1 said:

Ipak vise mislim da je ovo vise prilika da se opljune po Novaku nego sto se zaista zali Nina

Kako da ne, posebno ovde na forumu gde ga za ovaj bedan potez kritikuju pre svega osvedoceni i najveći njegovi navijači

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Naravno da je to poenta, odmah sam i rekao.

 

Ako je bilo ili ili, neverovatno sebicna odluka je bila da se izabere singl jer mu bronza za legacy ne znaci nista.

Pa mogao je izabrati mix.Jer bronzu u singlu ima.Msm niko ga ne bi krivio.Jos bi i pomogao devojci....

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Pa kad je vec pristao tj hteo nek je ispostuje do kraja.

Jbg meni je iskreno zao sto se ovako zavrsilo zbog njega samog.

Zeleo je najbolje i nije uspeo sta sad.

Samo potez da ne ispostuje koleginicu do kraja je jbg.

Ali to je svakako siiiiiitna mrlja(ne velika nego sitna) ovde.

 

Ma najbolje da je igrao i trokirao kao Badosa iz Spanije. Mislim da bi tad neki bili najsrecniji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i uvek klasična zamena teza u ovakvim raspravama. Ovo je džukački potez Novaka i tu nema spora. Bukvalno to šta je on sve uradio u karijeri i što je najbolji teniser koji je ikad uzeo reket u ruke nema nikakve veze sa tim i ne može to da izbriše.

 

I naravno da će se odraziti na to kako će ga pamtiti, nažalost, prema tome moraće da se nosi sa tim i da prestane da se trudi da ga svi vole. Razumem da mu je teško zbog poraza u SF i što se neće boriti za zlato ali ovo je nepoštovanje dubl partnera koje ne bi smelo biti dozvoljeno i opravdavano čak ni No 1.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

Kog klinca on duguje Nini

Duguje joj od onog trenutka kada se obavezao da igra sa njom. Isto koliko ona duguje njemu.

1 minute ago, wwww said:

NIna ne bi ni usla u zreb za mix 

Djokovic ne moze ovako da se ponasa samo zato sto je broj 1. Ovde bi se naslo opravdanje i da je on u sred miksa izasao sa terena jer mu se vise ne igra. Jer on je broj jedan i Nina ne bi usla u zreb bez njega. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Vidim da su vecni branioci Noksinog lika i dela vec iskopali rovove i krenuli rafalnom paljbom po suprotnom misljenju. :frusty:

Svako ko ne smatra da Novakov potez, u najmanju ruku, nije bas u duhu olimpizma treba da stavi prst na celo i da se zapita koji djavo i prati sport i Igre generalno.

 

p.s. Za ove sto veruju u pricu oko povrede, neka se jave na PM imam jedan ekskluzivan info vezano za Deda Mraza

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Najveće greske  koje je napravio u životu sto se tenisa tiče su angazovanje Toda Martina za trenera, igranje na ovogodisnjim OI i sponzorisanje teniske lenstine po imenu Filip Krajinovic .....................

Edited by jevrem69
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vanjabarsa said:

ja samo mogu da zamislim sta bi se desilo sa likom koji bi eventualno trebalo da igra za medalju sa novakom i ovako se povuce .pa spalili bi ga srbi na sred beograda :classic_laugh:

Svašta i od tebe, pa svi bi bili srećni zbog mufte medalje :classic_biggrin:

 

Ja sam sigurna da bi igrao da je bio u stanju, možda da su mečevi bili u dva dana. Nevezano i za povrede, meni ovo deluje kao nervni slom i totalni raspad i strah me je da pomislim da je mogao nekog pogoditi reketom u dublu ili šta već, umesto da reket završi na praznim tribinama kao u prošlom meču. Ko zna, možda je poštedeo i Ninu većeg blama. Ali nje mi je mnogo žao baš što ona nije imala priliku za taj meč, koji svakako ne bi dobili, nemamo se šta zavaravati. Koliko bi Novak tu išao preko granica fizičke i psihičke izdržljivosti, to samo on zna.

 

S druge strane on je insistirao da igra taj miks, za Srbiju a ne za sebe, ali njegova je bila odluka. To sa sobom nosi obavezu, niko ga nije terao da se obavezuje, tako da verujem sasvim da je u lošem stanju ali nije nešto za šta ga treba sad hvaliti sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Duguje joj od onog trenutka kada se obavezao da igra sa njom. Isto koliko ona duguje njemu.

Djokovic ne moze ovako da se ponasa samo zato sto je broj 1. Ovde bi se naslo opravdanje i da je on u sred miksa izasao sa terena jer mu se vise ne igra. Jer on je broj jedan i Nina ne bi usla u zreb bez njega. 

lepo ja rekoh: Novak pod hitno da trazi pasos bilo koje druge zemnje na svetu!

Bio je budala sto je uopste ikada stavljao interese ikog drugog ispred svojih (i svoje familije, kakva god bila) - za ideale ginu budale!

 

Sad on duguje nesto Nini! A prosle zime im je svima organizovao besplatne zimske treninge u svom teniskom centru (ukljucujuci i tu Ninu - devojka nije nista kriva ali me terate da je sad polacim ovde u diskusiji).

 

Hajde, javno ga se odrecite kao srpskog sportiste zbog ovog nedolicnog/sramnog/dzukackog (koje ste jos epitete nabrojali?) ponasanja! I nemojte vise da se busate u junacke (ponosne) grudi kad osvoji neki naredni veliki turnir! Ni Lajovic/Djere/Kecmanovic, pa ni Krajinovic ne zasluzuju ovakve navijace (ili "navijace") !

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Steva said:

Vidim da su vecni branioci Noksinog lika i dela vec iskopali rovove i krenuli rafalnom paljbom po suprotnom misljenju. :frusty:

Svako ko ne smatra da Novakov potez, u najmanju ruku, nije bas u duhu olimpizma treba da stavi prst na celo i da se zapita koji djavo i prati sport i Igre generalno.

 

p.s. Za ove sto veruju u pricu oko povrede, neka se jave na PM imam jedan ekskluzivan info vezano za Deda Mraza

 

Heh...ček da dođe Boxy da okači onaj večiti mim sa Rafom i povredama hehe

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Steva said:

Vidim da su vecni branioci Noksinog lika i dela vec iskopali rovove i krenuli rafalnom paljbom po suprotnom misljenju. :frusty:

Svako ko ne smatra da Novakov potez, u najmanju ruku, nije bas u duhu olimpizma treba da stavi prst na celo i da se zapita koji djavo i prati sport i Igre generalno.

 

p.s. Za ove sto veruju u pricu oko povrede, neka se jave na PM imam jedan ekskluzivan info vezano za Deda Mraza

ono kad Rafin fan prica o povredama i povlacenju s OI ...:ajme:

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vanjabarsa said:

dakle, zasro nole  juce a posebno danas . 

 

Zasrala i Ana Ivanovic na OI, to jest otkazivala ih stalno zbog povrede tipa palchic pa nista. Nole ih barem igra svaki put  koliko moze.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwww said:

lepo ja rekoh: Novak pod hitno da trazi pasos bilo koje druge zemnje na svetu!

Bio je budala sto je uopste ikada stavljao interese ikog drugog ispred svojih (i svoje familije, kakva god bila) - za ideale ginu budale!

 

Sad on duguje nesto Nini! A prosle zime im je svima organizovao besplatne zimske treninge u svom teniskom centru (ukljucujuci i tu Ninu - devojka nije nista kriva ali me terate da je sad polacim ovde u diskusiji).

 

Hajde, javno ga se odrecite kao srpskog sportiste zbog ovog nedolicnog/sramnog/dzukackog (koje ste jos epitete nabrojali?) ponasanja! I nemojte vise da se busate u junacke (ponosne) grudi kad osvoji neki naredni veliki turnir! Ni Lajovic/Djere/Kecmanovic, pa ni Krajinovic ne zasluzuju ovakve navijace (ili "navijace") !

kakva defanziva od posta...pasosi, odricanja, junacke grudi

 

tek sad sam siguran da sam na pravoj strani ove diskusije

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

A prosle zime im je svima organizovao besplatne zimske treninge u svom teniskom centru (ukljucujuci i tu Ninu - devojka nije nista kriva ali me terate da je sad polacim ovde u diskusiji).

 

To je to, ovo ga oslobadja bilo koje odgovornosti koju ima prema bilo kome.

 

Ako nekom pomognes na neki nacin posle je ok da mu se pokenjas na glavu. Besplatni treninzi jbg.

 

To sto ona mozda ne bi ni igrala dubl bez njega nema nikakve veze. On je sam prihvatio tu odgovornost i na njemu je da to izgura do kraja. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Zasrala i Ana Ivanovic na OI, to jest otkazivala ih stalno pa nista. Nole ih barem igra svaki put  koliko moze.

 

jeste , ana kako vi to u srbiji volite da kazete , palcica :classic_laugh:

to za peking , a koje je otkazala ???

 

 psssst, kad dobijete novu gs shampionku iz srbije onda je opet provlacite kroz blato.

Edited by vanjabarsa
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Del Piero said:

kakva defanziva od posta...pasosi, odricanja, junacke grudi

 

tek sad sam siguran da sam na pravoj strani ove diskusije

 

Nisi, jer da si objektivan video bi da je Novak disao na skrge tokom meca. Jednostavno bi pandrknuo kao Badosa da je igrao mix. Toliko dreke i buke oko jebenog miksa.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Zasrala i Ana Ivanovic na OI, to jest otkazivala ih stalno zbog povrede tipa palchic pa nista. Nole ih barem igra svaki put  koliko moze.

tacno sam znala da ce sad da krene pljuvacina (tj. podsecanje na istu) i po Ani. E bas mi je drago sto se udala (pa jos za Nemca) i uzela drugo drzavljanstvo!

Novak je trebalo da iz njenog slucaja izvuce zakljucak i da se mane corava posle igranja za Srbiju, nego samo svoji licni interesi (i svoje familije).

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, wwww said:

tacno sam znala da ce sad da krene pljuvacina (tj. podsecanje na istu) i po Ani. E bas mi je drago sto se udala (pa jos za Nemca) i uzela drugo drzavljanstvo!

Novak je trebalo da iz njenog slucaja izvuce zakljucak i da se mane corava posle igranja za Srbiju, nego samo svoji licni interesi (i svoje familije).

 

I meni je drago sto ce nastupati za Nemacku :s_d: Nadam se da ce nastupiti za Dojchland u tenisu :s_d:

 

A Nole gleda licne interese , to ne brini, vidi samo kako se sastao sa Vesicem i Vulinom. A i da Srki nije trazio lovu za njegovu bracu bi bio Britanac.

 

Samo ovaj put ne shvatam pljuvacunu prema njemu kad nema za sta da se pljuje. Pljuvanje radi reda, plus jebeni miks, plus je istrsoen totalno fizicki sto se videlo.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Razlozi zbog kojih Djokovica ne vole su bili tako jasni u ova dva dana - sore loser, izrazito neprijatan kada mu ne ide, sto u poredjenju sa njegovim "samo osmeh i pozitivne vibracije" kad mu ide deluje dvolicno, deluje fejk, i ovo odustajanje kao slag na tortu. Samo pobedjuje mnogo cesce jebi ga, pa se ne vidi.

 

Sto se tice same odluke, razumljiva je iz njegovog ugla.

 

Takodje, nemamo nikakav podatak da li je ovo bila njegova jednostrana odluka. Mozda ga je Nina pitala da li moze da igra i rekla mu da ako zeli da se povuce to je skroz ok. Mi to ne znamo. Ja uopste ne bih bio iznenadjen da je to slucaj.

 

Tako da, ono... ako je jednostrano i da nikoga nije pitao vec rekao ne mogu i kraj, to jeste dzukacki prema Nini jer ona mu je partnerka ovde u timskom sportu, ali nisam siguran da je to bio slucaj.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...