Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

Bogami se bojim za Medu, kakve je piruete izvodio na Majorki, na ovakvoj travi će biti kao na klizalištu.

A Cicipas i Zverev imaju konkretne rezultate i neke velike titule za razliku od Kirgiosa, i makar pokušavaju da budu profesionalni. Koliko je koji simpatičan je drugo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hugo Punch said:

Tsitsipas, Zverev, Kyrgios...

Dečaci bez trunke poštovanja, a pri tome nisu ništa osvojili bitno. To je ružna budućnost tenisa.

Pa dobro, dosta je tenis bio elitisticki kvazi gospodski sport, red je da se malo promeni situacija. Da se samaraju na mrezi posle meca, pa onda malo prozivanje po tviteru, pa se napravi lazni nalog kao Durent, sve je to kul i zabavno.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Hugo Punch said:

Izgleda baš u tom pravcu ide sport.

 

@alcesta neke pobede imaju ali ni blizu da bi mogli ovako picopevasto da se ponašaju.

 

Nek uradi neko od njih deseti deo onoga sto je velika trojka pa nek kažu nešto.

 

O nepostojanju konstantnosti da i ne pričamo.

Ja i ne krivim tu njih toliko, ATP ih je ishajpovao maksimalno pošto znaju da će pasti na niske grane kad odu ova trojica, nije čudo da im udari u glavu. Samo što to i dalje nije dovoljno, ali moraće silom prilika uskoro da osvoje neki slem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Boxy said:
11 minutes ago, Hugo Punch said:
Tsitsipas, Zverev, Kyrgios...
Dečaci bez trunke poštovanja, a pri tome nisu ništa osvojili bitno. To je ružna budućnost tenisa.

Ajde Kirijos, ali sta su to Cicipas i Zverev uradili?

pa osvojili su zavrsni masters, plus jos po koji masters 1000, plus igrali finale slema.

Kirios nista od toga nema, cak ni blizu. ali ima velika usta.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:
12 minutes ago, Hugo Punch said:
Tsitsipas, Zverev, Kyrgios...
Dečaci bez trunke poštovanja, a pri tome nisu ništa osvojili bitno. To je ružna budućnost tenisa.

Ajde Kirijos, ali sta su to Cicipas i Zverev uradili?

Gomila nadobudnih izjava tipa "ovo je naše vreme" i slično...i onda ništa, duplo golo. Nemaju kulturu, nemaju nikakvo poštovanje za ljude koji 15 godina deru sve redom.

 

Stav klošarski.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa osvojili su zavrsni masters, plus jos po koji masters 1000, plus igrali finale slema.
Kirios nista od toga nema, cak ni blizu. ali ima velika usta.
Znam sta su osvojili, nego sta su to toliko lose rekli/uradili da se ubace u isti kos kao i Kirijos
Link to comment
Share on other sites

Crna Petra :classic_sad:

 

2 minutes ago, Hugo Punch said:

Gomila nadobudnih izjava tipa "ovo je naše vreme" i slično...i onda ništa, duplo golo. Nemaju kulturu, nemaju nikakvo poštovanje za ljude koji 15 godina deru sve redom.

 

Stav klošarski.

Ja mislim da je to odličan stav da se ima na terenu. Ko izađe sa stavom da ne igra protiv imena i titula nego protiv čoveka koji treba da tog dana pokaže da je bolji, imaće neke šanse, naravno ako je dovoljno dobar. Problem nastaje ako se to svede na priču bez rezultata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Crna Petra :classic_sad:

 

Ja mislim da je to odličan stav da se ima na terenu. Ko izađe sa stavom da ne igra protiv imena i titula nego protiv čoveka koji treba da tog dana pokaže da je bolji, imaće neke šanse, naravno ako je dovoljno dobar. Problem nastaje ako se to svede na priču bez rezultata.

 

Ej pa da, na terenu, ne na presu. Na terenu treba imati samopouzdanje a na presu poštovanje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Ej pa da, na terenu, ne na presu. Na terenu treba imati samopouzdanje a na presu poštovanje.

Mnogo se izjave izvlače iz konteksta, pa mediji spinuju, nije niko od njih nešto baš toliko ružno rekao. Mislim da je najgoru izjavu tu dao Zverev o Lendlu kad mu je ovaj svojevremeno bio trener :classic_biggrin:

 

Ode Petra, kad pre :classic_sad:

 

Edit: e da, Cipi je imao neke izjave koje nisam sigurna da li da otpišem na poznavanje engleskog pa mu tu dajem benefit of the doubt.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...