Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, Boxy said:

 

Ti si to namerno uradio, da Fed sutra bude skroz rastrojen i odmah ispadne :mad:

 

Pa zavisi..pazi sad, umesto da legne ranije i odmori, sad mora da gleda produžetke, pa onda možda i penale...pa ako Švica prođe onda euforija, adrenalin, pa ko zna kad će da zaspi...bolje da su ispali odmah, realno :kece:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

 

Pa zavisi..pazi sad, umesto da legne ranije i odmori, sad mora da gleda produžetke, pa onda možda i penale...pa ako Švica prođe onda euforija, adrenalin, pa ko zna kad će da zaspi...bolje da su ispali odmah, realno :kece:

 

Pa znam, zato i kazem :mad:

sta god da se desi, bice rastrojen :classic_dry:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, stray_cat said:

 

Zato što je Rođa na drugoj strani žreba, tamo gde su svi (osim Andersena) koji (kao) mogu da pobede u semkveri stilu, nema Rafe....

Nije bio WIM2020, klinci nisu imali gde da se nauče kako da igraju i da se kreću po travi.

Matorci omatorili, kao i Noksa, ali mnogo brže od njega (a bila je opšta zajebancija svuda, pa i ovde, o ishrani (Nutela zakon), meditaciji, grljenju sa drvećem itd... Izgleda da to sve ipak ima veze.)

 

     

Znam kakav je zreb ali ne vidim nikakvu poentu.Novak je na ovom W apsolutni favorit nevezano za zreb,mozda je jedino Rafa u zadnjih 15 godina nekad na RG bio veci favorit za titulu nego sto je Novak bio  prije ovog turnira,mozda ovaj RG.Jednostavno ne postoji igrac koji Djokovica moze dobiti na ovom turniru osim njega samog,znaci ostali su potpuno nebitni,to nikad nije bilo izrazenije kao sad,slicno bi bilo i prosle godine ali nazalost turnir se nije odigrao pa je i tu Djokovic znacajno ostecen uz USO o kome ne treba ni pricati u toj nekoj potjeri za GS i trici sa Rafom za najboljeg svih vremena ali ipak mislim da je i te sumnje otklonio ovogodisnji RG.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Boxy said:

Trenutni izbor zenski tenis ili Tour, a za 20 minuta zenski tenis, Tour ili Djokovic :ajme:

gde je fudbal od 15h kad ti treba :classic_biggrin:

 

10 hours ago, alcesta said:

Steva ne bi imao dilemu :classic_tongue:

Kako će oni sad da usaglase prenose W sa fudbalom?


Pa realno nikakva dilema, Tour pa tek sve ostalo može da se razmatra :classic_biggrin:

Uz to ova prva 3 dana nikad interesantniji pocetak jednog TdFa, mada su se mnogo mnogi polomili

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bistru vodu mutim said:

 

Ma ne to koliko se osjećam nekako jevtino :classic_biggrin:

Ali bih volio da barem na par dana ispod imena staviš Brogdon>Drakaris ili Brogdon je car (to je ono - member title) :classic_biggrin:

Skupo je to što tražiš, za to se mora dokazati u NBA.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, NMX said:

 

Uspeo sam večeras i francuze da sjebem. Toeto. Više ništa ne pričam...ovo je strašno :classic_ninja:

I znaci sam imas moc nije ti neophodna alcesta :classic_biggrin: To donosi izvesnu dozu odgovornosti ali jako je dobro imati protiv tezu Meku - kad pocne obaranje ruku tj moci :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Vidi vidi kako se oslobodio. Nisi ovako pricao kad sam te ucio sta je TS% 😞

 

Nema veze, pokrenucu neki teniski bootcamp uskoro, da naucis i tu nesto. Entry je 5 dolara, za tebe 10.

Malkome, danas punom parom da navijas za tvog pulena Manarina ....................... 😎

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Jerotije Pantic said:

Znam kakav je zreb ali ne vidim nikakvu poentu.Novak je na ovom W apsolutni favorit nevezano za zreb,mozda je jedino Rafa u zadnjih 15 godina nekad na RG bio veci favorit za titulu nego sto je Novak bio  prije ovog turnira,mozda ovaj RG.Jednostavno ne postoji igrac koji Djokovica moze dobiti na ovom turniru osim njega samog,znaci ostali su potpuno nebitni,to nikad nije bilo izrazenije kao sad,slicno bi bilo i prosle godine ali nazalost turnir se nije odigrao pa je i tu Djokovic znacajno ostecen uz USO o kome ne treba ni pricati u toj nekoj potjeri za GS i trici sa Rafom za najboljeg svih vremena ali ipak mislim da je i te sumnje otklonio ovogodisnji RG.

 

Poenta je minimum psihološka, a skoro i psihopatološka: (ako osvoji) neće Noksa da osvoji WIM zato što je pobedio 7 mečeva u tri dobijena seta, već zato što je konkurencija nikakva, očajno stanje tenisa kao sporta, ne vredi ni da se gleda...

Mnogi teško ili nikako ne prihvataju realnost i neizbežnu budućnost.

 

2dncp6.jpg

Edited by stray_cat
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zaboravila sam pravilo da samo Djokofanovi smeju da kukaju na zreb, jer je to u ime pravde, pravednosti, visih ciljeva itd.

mi ostali ne smemo :classic_sad: mi moramo da prihvatimo "realnost i neizbeznu buducnost"

Link to comment
Share on other sites

Novak je imao na papiru sjajan žreb pre Rafe na RG, da se ni ne oznoji, pa se opet morao oznojiti poprilično do polufinala. Još nemamo pojma ko će mu zaista doći u kom kolu, pa je rano i za kukanje i za likovanje, pogotovo sa Mekovom prognozom :classic_tongue:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gotovo je, ne zamajavajte se. Sto kaze Brogdon, ko je drugi favorit? Federer u 40 godina? Nisam siguran. Ali ako nije on, ko je? Beretini drvoseca? Sasvim moguce,

 

A posle njega? Umber? Sapovalov (lol), Oze Alijasim (lololol), a posle... je l' igra Kveri ove godine?

 

Mislim... dajte malo realnosti.

 

Marti i Dok da teleprontuju Troickog iz 2011. na turnir - instant drugi favorit. Toliko je lose.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...