Jump to content

Wimbledon 2021


Милица

Recommended Posts

7 minutes ago, de Havilland Mosquito said:

Samo se ti slikaj zagrljen sa svakim ko naiđe usput Novače!

Ja sam sigurna da će ga već nešto sprečiti da osvoji kalendarski slem, ali se stvarno nadam da neće biti nešto ovako glupo :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Wimbldon jos nije ni poceo, a vec haos s coronom :twak:

Jos jednom: fascinantno kako je RG protekao bez (prakticno) bilo kakvih problema (osim hrvatskog dubla), uz svu tradicionalnu francusku "leprsavost" sto se ticce organizacije.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Boxy said:

Ali mogu samo da zamislim te teorije zavere kad bi se to zaista desilo :lol_2:

 

Uf, mene prvog smaraju ova dugotrajna mačevanja fanova oko igrača, ali zaista ne mogu da zamislim da bi mogli da izbace Federera (kao zlatnu koku za turnir, ne kao Novakovog konkurenta).

Link to comment
Share on other sites

Meni je tragedija sto, generalno, gotovo niko to ne gleda, svakako ne siroke narodne mase, pa ne moras ni da pravis emisiju na taj nacin, vec mozes da je uradis tako da se obracas publici koja o tenisu zna mnogo i generalno gleda dosta meceva godisnje.

 

Mada rekao bih da nije ni u tome problem, jednostavno pojma nemaju. I bas ih briga odozgo.

Link to comment
Share on other sites

Imaju krov na C1 i CC, to je sasvim dovoljno.

Meni se inace uopste ne svidja ta tedencija da se svuda stavlja krov, jer se skroz ponistavaju vremenski uslovi/neuslovi i ko ce tu bolje da sae snadje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tenis ima ogroman problem sto ne moze da se planira tv program, jer nikad ne znas koliko dugo ce trajati mec (za razliku od svih ostalih sportova), a ako ne mozes da planiras tv program losije ces da prodas tv prava, bice manja vidljivost sporta i manje ces da zaradis.

pa jos kad se na to doda odlaganje meceva zbog kise kad bukvalno tv program ostane prazan... tako da krovovi moraju da se prave na elitnim turnirima u delovima sveta gde vreme to nalaze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...