Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ne kukaju ljudi sto je dosao Obradovic, vec sto veruju da to znaci da je dobio garancije za neki 10 miliona minimum budzet o cemu mi mozemo samo da sanjamo. 

Medjutim iskreni verujem u Radonjica. Verujem da je on od onih sto cute i rade. Covek koji voli tisinu i rad u istoj. A rad ce nam doneti titule. Imamo ipak EL kao adut. EL nam je dovela Loyda prosle sezone, Lorenza i Pantera preprosle, pa ce nam i ove nekog slicnog doneti. Neka komsija, neka se bahate, nase je da radimo i damo sve od sebe.

  • Like 17
  • Love 1
  • Thanks 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kao i u doba Trinkijerija, imace budzet oko 10m, ali mislim da cemo mi imati i veci. Prosto ocekujem borbu titana...Doktora Deje i Srbina iz Turske..Bice opste ludilo, mene brine samo to da Zoc nema neke garancije za A licencu....tu bi mogao da nam bude kraj. Tako da ovaj put se moraju kupovati sezonske, castiti klub i od nase strane pomoci na tribinama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Cobs oce u Euroligu, daj Covicu digni ga dok ne bude kasno, odlicno resenje za nas.

Cobs ima ugovor i za sledeću sezonu sa Budućnosti. Kolega mi reče da je negde video da smo navodno poslali Budućnosti ponudu 100k obeštećenja i da su nas odbili. Meni je to kao prvo SF a kao drugo loša ideja da se u evroligi igra sa evrokup plejmejkerskim tandemom. Mora bolji igrač da se dovede kao startni PG.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

Kako zamisljas da cemo imati 10 miliona evra budzeta i vise a ne mozemo da platimo 500k evra Jovicu za sezonu, koliko mu nudi Panatinaikos, ili 450k evra Waldenu? Objasni mi logiku toga? Ne mozemo nosiocima igre da damo taj novac, a imacemo 10 miliona budzet.

Mozes li ti prijatelju moj nestrpljivi malo sacekati. Kad sklopimo roster onda dodji ovde i reci mi da nisam bio u pravu.

1 minute ago, Knipex said:

Cobs ima ugovor i za sledeću sezonu sa Budućnosti. Kolega mi reče da je negde video da smo navodno poslali Budućnosti ponudu 100k obeštećenja i da su nas odbili. Meni je to kao prvo SF a kao drugo loša ideja da se u evroligi igra sa evrokup plejmejkerskim tandemom. Mora bolji igrač da se dovede kao startni PG.

Po tvom drugu samo ekonoma iz Buducnosti nismo trazili...:) 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mozes li ti prijatelju moj nestrpljivi malo sacekati. Kad sklopimo roster onda dodji ovde i reci mi da nisam bio u pravu.

 

Izvini ako sam te necim uvredio. Nisam nestrpljiv, samo ti kazem ono sto pouzdano znam. Walden treba da ima 450k evra za sezonu. Nama je to mnogo, pa cemo probati da ga prodamo za 100k Bajernu. Jovicu je otisla ponuda 400k, pre Akropolis kupa. U Atini mu je Panatinaikos ponudio 500k i sad se Jovic premislja. Mi toliko ne mozemo.

Kako onda da imamo 10 miliona budzet?

Mada to u kosarci jos uvek nije kljucno. U kosarci i dalje mozes i za 5 miliona da napravis jak tim. Petorica nosioca sa prosecno 500k, petorica sa prosecno 250k i petorica sa prosecno 100k. Ako ubodes ovih prvih 5 ti si na konju. to je 2.5+1.25+0.5=4.25 miliiona.

Dakle moja poenta je da ako ni 500k ne mozemo dati nosiocu, mi nemamo budzet ni 5 miliona a kamo li 10. Za Partizanov budzet ne znam, ali sigurno nece biti bedan kad su doveli najvece moguce trenersko ime.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mozes li ti prijatelju moj nestrpljivi malo sacekati. Kad sklopimo roster onda dodji ovde i reci mi da nisam bio u pravu.

Po tvom drugu samo ekonoma iz Buducnosti nismo trazili...:) 

Misliš da smo i Bokanu poslali ponudu? :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hugo Punch said:

 

Izvini ako sam te necim uvredio. Nisam nestrpljiv, samo ti kazem ono sto pouzdano znam. Walden treba da ima 450k evra za sezonu. Nama je to mnogo, pa cemo probati da ga prodamo za 100k Bajernu. Jovicu je otisla ponuda 400k, pre Akropolis kupa. U Atini mu je Panatinaikos ponudio 500k i sad se Jovic premislja. Mi toliko ne mozemo.

Kako onda da imamo 10 miliona budzet?

Mada to u kosarci jos uvek nije kljucno. U kosarci i dalje mozes i za 5 miliona da napravis jak tim. Petorica nosioca sa prosecno 500k, petorica sa prosecno 250k i petorica sa prosecno 100k. Ako ubodes ovih prvih 5 ti si na konju. to je 2.5+1.25+0.5=4.25 miliiona.

Dakle moja poenta je da ako ni 500k ne mozemo dati nosiocu, mi nemamo budzet ni 5 miliona a kamo li 10. Za Partizanov budzet ne znam, ali sigurno nece biti bedan kad su doveli najvece moguce trenersko ime.

Sa ovim se necu sloziti i ako je to neka praksa kod nas. Nama trebaju umetnici sad, neko iznad proseka...sa ovim oko 500k...necemo nista dobiti, radnika i onako imamo, daj 2-3 iznad proseka igraca i daj im uloge....uzeti igraca ''ispod'' cene na godinu dana...i sta onda, svake sezone menjamo bukvalno sve strance...ako vec ostaje godinu dana daj onda suv kvalitet...a to se placa malo vise.

3 minutes ago, Knipex said:

Misliš da smo i Bokanu poslali ponudu? :lol_2:

Imamo upgrade Bokana, tako da za njega nema mesta :))

Link to comment
Share on other sites

Ne kukaju ljudi sto je dosao Obradovic, vec sto veruju da to znaci da je dobio garancije za neki 10 miliona minimum budzet o cemu mi mozemo samo da sanjamo. 
Medjutim iskreni verujem u Radonjica. Verujem da je on od onih sto cute i rade. Covek koji voli tisinu i rad u istoj. A rad ce nam doneti titule. Imamo ipak EL kao adut. EL nam je dovela Loyda prosle sezone, Lorenza i Pantera preprosle, pa ce nam i ove nekog slicnog doneti. Neka komsija, neka se bahate, nase je da radimo i damo sve od sebe.
A cim se to Partizan bahati ? Od 2012te kao da ga je kuga udarila i nikako da se zaleci. Sta jos treba zvezda da dobije pa da smatrate da je posteno ? Zika pauk i Vesic su vas u jamu ubacili a AV vas je otkopao i oziveo. Ali sve je to malo, moglo je i vise da kane.

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kao i u doba Trinkijerija, imace budzet oko 10m, ali mislim da cemo mi imati i veci. Prosto ocekujem borbu titana...Doktora Deje i Srbina iz Turske..Bice opste ludilo, mene brine samo to da Zoc nema neke garancije za A licencu....tu bi mogao da nam bude kraj. Tako da ovaj put se moraju kupovati sezonske, castiti klub i od nase strane pomoci na tribinama.

 

Budalaština, da je tako ne bi nas Znojavi čerupao kako mu se digne a neki drugi igrači bili bi naveliko završeni.

 

No grešimo u pristupu. Treba potpisivati šta nam treba, bez obzira na budžet, kad zafali para tri skandiranja Vučiću pederu rešavaju to pitanje smesta.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zato me i trend ovaj ozbiljno brine. Od "gotovih" Jovica i Avramovica i vec vidjenog ostanka Noka do dolaska Zoca u Kkp... Realno, ne obecavao za sad, ali to moze da se promeni. Jbg, nadamo se, ljudski je to. 
Prelazni rok je tek poceo. Ne razumem cemu neko pribojavaanje od Partizana, to je tim u rasulu kome predstoji kompletna rekonstrukcija, mi imamo kontinuitet kakav takav za razliku od njih. Druga stvar imamo trenera koji jw uz slicnu snagu sastava po meni u prednosti na Obradovicem jer je navikao da bude undergog za razliku od 30M budzet Obradovica.
I mi i oni cemo morati da proberemo kada bogati proberu stim sto mi imamo u tu kartu EL u rukavu. Ja se iskreno radujem sto su postali drzavni projekat sa velikim budzetom i sto ih je preuzeo najbolji medju njima. Nadam se da ce i Buducnost i Cedevita da odgovore sa dobrim timovima pa da imamo nikad jacu ABA. Uzeleo sam se pritiska igranja derbija, neizvesnosti, pa nismo mi majku mu kao oni da slave kao klupski praznik pobedu od 40 razlike nad timom bez sponzora.

Jako mi je zao sto smo ispustili Nnoka, a ni on mi nije jasan, tamo u Bajernu nece biti prva opcija i lako mu se moze desiti da mu karijera krene opet unazad, ako smo mu dali korektnu ponudu onda se po meni zajebao sto je otisao za dolar vise.
Valjda cemo zadrzati Waldena, on je igrac koji se savrseno uklapa u Radonjicev sistem, fajter i dobar defanzivac, tu bi dosta profitirali sa njegovim ostankom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kao i u doba Trinkijerija, imace budzet oko 10m, ali mislim da cemo mi imati i veci. Prosto ocekujem borbu titana...Doktora Deje i Srbina iz Turske..Bice opste ludilo, mene brine samo to da Zoc nema neke garancije za A licencu....tu bi mogao da nam bude kraj. Tako da ovaj put se moraju kupovati sezonske, castiti klub i od nase strane pomoci na tribinama.

Zar nece vaziti sezonske koje su kupljene za upravo zavrsenu sezonu?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Sa ovim oko 500k...necemo nista dobiti, radnika i onako imamo, daj 2-3 iznad proseka igraca i daj im uloge

 

Slažem se ja ali nebitno je šta ti i ja kažemo, to je gornji limit plata. Probijen je samo u stani pani situaciji sa Kvinsijem. On je dobio 65k dolara mesečno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bolje nego pre said:

A cim se to Partizan bahati ? Od 2012te kao da ga je kuga udarila i nikako da se zaleci. Sta jos treba zvezda da dobije pa da smatrate da je posteno ? Zika pauk i Vesic su vas u jamu ubacili a AV vas je otkopao i oziveo. Ali sve je to malo, moglo je i vise da kane.

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
 

 

Naši budžeti su svake godine bili tek toliki da ispunimo uslov EL o igranju u istoj.

 

Vi ste kao EC tim u Trinkijeri sezoni imali veći.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

 
Naši budžeti su svake godine bili tek toliki da ispunimo uslov EL o igranju u istoj.
 
Vi ste kao EC tim u Trinkijeri sezoni imali veći.
Jesmo, i mi smo isto dovodili igrace iz evrolige a ne iz druge italijanske. Sve talenti, kos masine, samo im bacis loptu i ne brines. Daleko od toga da je trinki imao ogranicene igrace, da su imali samo jednu dimenziju.

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Knipex said:

Meni je slađe ovako kad deluje da je sve beznadežno i kao ništa se ne dešava, u fazonu propali smo, niko nas neće i onda kao grom iz vedra neba pukne neki potpis :classic_biggrin:

 

Ja samo znam da kad sam bio mali i idemo u goste a moji roditelji kupe igracku mom bratu od cice, uvek sam znao da ce meni sutra kupiti duplo vecu i bolju igracku.

 

Eto ja vam kazo a vi kako ocete.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...