Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

5 hours ago, Maverick88 said:

Ode Noko i ako je imao dosta dobru nasu ponudu,od Stefa verovatno nema nista,bice zanimljivo ovo leto iskreno,ozbiljan posao ceka DR

skroz pogresna rec, prikladnija je rec mucno...

 

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Kad Radonja skocka hard difens tranzišn ofens biće deep purple na Žocovom licu. 

da se daju iste pare nama i njima, nemam nikakve sumnje da bi ra i robiju poslao u rumuniju, problem je sto su paketu za nenormalnu platu za robiju i njihov sastav, dobili i gepek(tm) paket, na koji su i u proslosti bili pretplaceni..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, n4l1m said:

da se daju iste pare nama i njima, nemam nikakve sumnje da bi ra i robiju poslao u rumuniju, problem je sto su paketu za nenormalnu platu za robiju i njihov sastav, dobili i gepek(tm) paket, na koji su i u proslosti bili pretplaceni..

O ovome i ja razmisljam. Sigurno nije dosao bez obecanog budzeta, a mi npr. ne mozemo da zadrzimo Noka. OK, mozda necemo jer je decarac trazaio previse (nagadjam, nabrajam razloge), ali cemo svakako videti u narednom periodu kada krenu da se ozvanicavaju potpisi kakva se prica krije iza svega. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, NMX said:

Samo da ostavim ovde, pa da udarim samokvot za godinu dana...

 

Sledeći Kalemegdan u junu će biti nešto najlepše u skorijoj istoriji našeg KK :wink2:

Šta misliš zašto je Vučić doveo Robiju? Da uveliča uspeh.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, pavijan2 said:

Šta misliš zašto je Vučić doveo Robiju? Da uveliča uspeh.

 

Mene Željkov dolazak solidno podseća na dolazak Dekija Stankovića kod nas. Svakako neuporedivo kada je trenerski posao u pitanju ali iz perspektive jednog neverovatno velikog imena za klub. I u oba slučaja imamo neracionalan dolazak, pod okriljem ljubavi prema klubu. I u oba slučaja imamo višegodišnje ugovore. I u oba slučaja imamo pominjanje zanimljivih poslovnih poduhvata širom Srbije. Velika razlika postoji u delu koji se tiče trenerskog znanja, Deki ga i nije imao, ovaj je bio najbolji u svom poslu. I ne dolazi svakako da se blamira sa rosterima Partizana kakve smo imali prilike da viđamo prethodnih sezona.

 

E sad što ovo sve pričam, ne dolazi on da uveliča bilo čiji uspeh, ma kako se mi sprdali sa tim. Robija je rođeni pobednik, neće se on zadovoljiti svojim poslovnim poduhvatima samo. Kidaće taj Partizan samo tako, nemajte sumnje. Ono što gradi moje samopouzdanje da nas čeka najlepši Kalemegdan u junu ikada je da se kod komšija uvukla neverovatna doza luzerstva za sve ove godine (eno Kuper živ dokaz, nekada je imao solidan humor i sprdačinu, sad od muke baš opao kvalitet), koju su dobrim delom i uspevali da nadomeste sa partizanštinom. Sličan nivo luzerstva kao kod nas sve one godine Duletove (straho)vladavine. I to se ne briše gumicom tako lako (videti pod Radonjina prva full sezona i CIbona). 

 

Da mi sačekamo te ključne 1, 2 i 4 pozicije. Ako ode Noko, mi praktično moramo odmah da marnemo Rida ili smo baš u problemu. 

 

Posebno nakon dolaska Robije, mislim da su šanse da se Radonja kocka sa mačkama u džaku i neproverenim varijantama (ako je to zapravo ikada i bila opcija) su sada svedene na nulu. Ićiće se do kraja na sigurno i provereno, ono što zna da će da pasuje u sistem. Eventualni izuzetak može biti neka Kvinsi style zverka kakvu teško da ćemo naći.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo ulaganje u Partizan i projekti vracanja istog na stare staze nisu poceli od ovog leta.Plan im je bio da one sezone sa Trinkijerijem kada su i ulozili ogromne pare osvoje aba ligu i probaju ec vrate se u el i sledece sezone vec napadnu top8 el.Medejutim desilo se sta se desilo ostali su bez te el,ocekivali su pozivnicu i kukali za istu ,kada je nisu dobili raspao im se taj sistem ceo i niko nije zeleo sada od pocetka da krece.Sada su krenulu u trogidsinji projekat sa mozemo reci slobodno velikom pomoci od strane drzave da ubede Zeljka sa planom da Partizan za 3 godine igra f4 EL.Ja ove sezone ne ocekujem toliko ogrmna imena vise povratnike tipa Raduljice,Milosavljevica,Marinkovica,Micov,Veseli,Lovernj,Westerman isl. I ocekujem da ce nama praviti ogroman problem jer npr takodje moze da se desi da zeljko polkupi i Wilijamsa i Kalinica cak i Bjelicu koji su mu bili igraci u Feneru ne kazem da hoce ali ne bi me cudilo nista vise.Sigurno ce imati najjaci roster u aba ligi i vrv biti favoriti br 1 za ec.Ocekujem i ogromnu medijsku paznju i sve oci uprete u njih,sto je u neku ruku za nas dobro,mocicemo da sedimo treniramo i radimo da budemo bolje od njih.

 

Nas ceka djavoksi tezak posao,jer mi sada trazimo jos 4-5 igraca sigurno i to pleja i centra koji su glava svake ekipe ,pogotovo ekipe koju trenira DR.Domace opcije kako sada stoje stvari nam nisu dostupne one koje smo zeleli,ne znaci da se nece nesto promeniti ali za sada od toga nema nista.Noko je planiran za sl sezonu ponudjen je dobar ugovor bilo je cak blizu realzicaije ali je Trinki izasao sa duplo boljom ponudom i uslovima na kraju i to je to.Ja se ne plasim da ce na kraju DR sastaviti respektabilan tim koji ce moci da se bori sa Partizanom za titulu aba lige,ali msm da ce morati ludacki da se polopi sve od singergije tima do one fenomenalne odbrane kaku smo igrali pod Dejanom u prethodnim mandatima.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

ako misko licno ne resi ozbiljno da se macuje sa zeljkom i kumarom - mrka kapa

radonjin skauting u vidu povratka luke i ostanka simona ne bih dalje komentarisao

Negde sam načuo da Miško i Robija nisu u dobrim odnosima, ne znamo koliko je to istina, ali ako jeste mogli bi mi iz toga profitirati.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Maverick88 said:

Procitaj ponovo sta sam napisao,nisam rekao da ce otici tamo,ali da me ne bi cudilo da pokusaju da ga pokupe jer Nemanja je igrao za Zeljka u Feneru.

 

Ne možeš ni da pokušaš da pokupiš igrača za koga znaš da ne može ni u jednoj varijanti da dođe. Niko iz Partizana nije lud, toliko. Kao da si napisao da će Terza da pokuša da pokupi Levandovskog, samo da se završi EP.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

Ne možeš ni da pokušaš da pokupiš igrača za koga znaš da ne može ni u jednoj varijanti da dođe. Niko iz Partizana nije lud, toliko. Kao da si napisao da će Terza da pokuša da pokupi Levandovskog, samo da se završi EP.

Zeljko moze sve kada ti je budzet veliki smes da zoves koga hoces,druga stavr je da li ce to neko prihvatiti ili ne.Zvali su Dejana Radonjica da im bude trener pre godinu dana .Slali smo i mi nekim osvedocenim grobarima ponude koje  su odbijene ali niko ne moze da ti zabrani da nekome posaljes ponudu.Ne razumem kako mislis ne moze ni da pokusa ko ce da mu zabrani?Eto moze da pokusa cisto da malo pecne Covica npr .Kao sto je Covic slao neke ponude nekima iz Partizana cisto da pecka grobare.To tako ide u srpskom sportu sta je to cudno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Sledeći Kalemegdan u junu će biti nešto najlepše u skorijoj istoriji našeg KK :wink2:

 

Info Biz:

 

'' Sredstvima Ministarstva omladine i sporta počinje rekonstrukcija sportskih terena na ,,Malom Kalemegdanu''.

  Završetak radova očekuje se u junu 2022.''

 

 

Link to comment
Share on other sites

Uh ovo je malo nedostajalo svih ovih godina... malo smo se uspavali braco cigani navikli smo na titule i lagodan zivot. Ali na prvom izazovu vidim da se stvari vracaju u normalu 

Tito kuka na apsolutno svaku vest, Maverik baca insajd infoe u stilu mozda ce da dodje, NMX sa stavom sve ce ih karamo, fale jos razocarana braca grobari sa druge strane predvodjeni maskotom i da

opet bude 2015-a ta lepa godina 🙂 

 

Bice vrlo zanimljivo i pratiti razvoj situacije na menadzerskom planu jer je poznata netrpeljivost zalizanog i Zeljka al biznis je biznis, takodje ne sumnjam da ce Covic prvom 

prilikom uvuci Obradovica u svoj prirodni habitat u srpsko blato, saopstenjima jedan poznati trener vidjen sa sumnjivim ljudima... Radonjic treba da radi da sastavi tim od 12 ratnika

a ne da se ponavljaju prethodne sezone sa 20 medioriteta od kojih se svaki ceka po 4 meseca da odigra jednu dobru partiju. Ako im nije dovoljan motiv da samozvanu instituciju posalju

opet u rikverc onda nek promene profesiju. 

  • Like 16
  • Thanks 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zoc ne dolazi radi proseka i da bude efemerizovan. Pitanje je koliko je realno da i Zvezda i Partizan imaju velike budzete. No, videcemo, mozda se ispostavi i ovo kao dobro za nas. Ogroman pritisak ce biti na Zocu i Partizanu, mi cemo svakako biti zapostavljeni pre svega medijski, to moze da bude nasa sansa. Sto se tice sastavljanja tima, daleko je oktobar. Ko zna sta moze da se desi do tada. Nece se Covic predati, nema sanse, zao mi je samo sto od vec vidjenih pojacanja kao sto je Jovic pre svega, za sada nema nista. Odlazak Noka je po meni ogroman udarac za nas takodje, odigrao je junacki seriju protiv Future i bas predstavlja prototip Radonjine petice. Videcemo, svakako ce biti zanimljivo, ako nista drugo. 

Link to comment
Share on other sites

Pa i neće imati i Zvezda i partizan velike budžete - šta misliš, da je Žoc stvarno došao bez garancije da će imati dovoljno veliki budžet da će napraviti i više nego respektabilni tim. Uostalom videćeš to kada krenu da im dolaze pojačanja uz neizbežni spin da svi dolaze iz ljubavi.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...