Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

igraca za koga je u jednom trenutku bilo upitno da li ce moci da se bavi sportom ne moze da potpise na duze od nekoliko meseci?

odbijam da poverujem u to

 

U periodu od decembra kada se vratio pa sve do finalne serije na stub srama bi svako  stavio onoga ko je potpisao NOKA na duze od do kraja sezone. I kao po obicaju kada bilo koji nas igrac odigra nesto a on je odigrao samo to finale  a sve pre toga je bilo krajnje diskutabilno iz objektivnih razloga, sada drvlje i kamenje kako se nije prepoznao momenat da mu se da visegodisnji ugovor. Mogu da zamislim kuknjavu da smo izgubili finale a da je neko bio prorok i dao mu visegodisnji ugovor sa nama , igracu koji nije potrcao 4 meseca sa jedva dobijenom dozvolom za bavljene sportom. Samo iz razloga sto je nasa lekarska ekipa zazmurila na jedno oko i da broj preskakanja srca bile u na novom dozvoljenom nivou a ne kao u avgustu gde je prag bio dosta veci iz dobro poznatih razloga sa nesrecnim OJOM.

 

Uostalom Kuzmicu je dat visegodisnji ugovor pre nesrece, pa mu je proslog leta ponovo dat visegodisnji a ovde 95 %  zna da ne zasluzuje taj ugovor nego imaju laznu nadu da ce ga Radonjic oporaviti. Hoce to, kako da ne. You win some, you loose some. Samo sto mi sve vise vise u toj kocki gubimo .  

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se toliko vas zabrinulo sto je Zoc dosao u KKP? Meni je bas drago.

 

To je samo plus za srpsku kosarku, naravno, ako sve ostane u granicama sporta i nema nikakvih drugih zakulisanih radnji, a iskreno se nadam da ih nece biti i da je vreme gepekovanja i otimacine proslo. 

 

Ja nemam nikakav problem s tim da Partizan bude jak sa Zocom i gomilom dobrih igraca. I da mi budemo jaki kako dolikuje, pa ko bude bolji na terenu, ko bude imao vise inspiracije i bolji pristup, neka pobedi. 

 

Bezveze mi ove borbe u KLS sa Megom i u ABA sa Bokanom (namerno ne kazem sa KK Buducnost). 

 

Tako da ono... 

 

1977206159_200(4).gif.2f95010545875b5afb773d6b5f5cebf6.gif

  • Like 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da cemo najboljeg trenera u Evropi docekati kako dolikuje, dugotrajnim aplauzima.

 

Nadam se i da ce mu Nesa Ilic pre pocetka utakmice uruciti plaketu "najveci Srbin", ali to su samo moje zelje, razumecu ako se ne ostvare.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Odlazak Lendrija Noka je vec nesto sto nikako nisam zeleo. Mucio nas je cele sezone odsustvom i nekonstantnoscu, odigrao maestralno kad se odlucivalo i...puf, ode. Velika steta, zvucacu apokalipticno, ali tesko nadoknadiva (videti pod pokusaji zamene Noka u prvom delu sezone).

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čvarkov said:

Gde su i šta rade Rikardo Marš (jedan od omiljenijih stranaca), Entoni Majls i Džamar Jang?

 

Psiho ovo može da ispegla samo ako nam dovede Kalinu, Belog i Bobija za iste novce.

Nisi cuo da Kalina ide preko puta? 😄

Link to comment
Share on other sites

Meni je jako glupa prica to da bez jakog Partizana nema jake Zvezde, ili obrnuto. Prvo sto se kosi sa logikom jer je trziste domacih igraca iovako ograniceno a drugo jer za sada winner take it all sto se tice EL koja vuce sve drugo. Titula se pise, zabole me dal je protiv Mege ili Partizana u znojari Pionira u junu.

Vidim opet krecu smaranja sa institucija pricom, a zaboravlja se da su imali svega 8 titula prvaka dok nisu krenuli bolje da treniraju i kad je krenula tzv dominacija.

Daleko su oni miljama i od nase Uvalin sezone kada smo stvarno bili pusteni niz vodu, bez zavoja i bandaza i kada smo slusali pricu da je pogresna prica da je spas Zvezde spas za srpsku kosarku, kurva umire itd.

Tako da sto se mene tice, ne bih imao nista protiv da i mi budemo 13 puta sampioni, niti  bih u ovoj situaciji bio gadljiv ni malo.

 

 

 

 

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi treba da gledaju malo realno, ne samo crno ili belo. Dolazak Zoca, kome ce se skockati sigurno tim koji ce napasti sam vrh Cipiripija i Aba, tu nema sumnje. Sa druge strane, nakon dolaska dve "bombe" Dzonija i Mitrovica i od vec potpisanih Jovica i Avramovica nema za sada nista. Takoreći zatisje veliko. Kad ono, jos gore, odlazi nam proveren igrac, Noko. Nije to pesimizam, i kukavicluk, to je zdravorszumski pokusaj da se na osnovu informacija stvori neka projekcija. Hronologija dogadjaja od euforije do ovoga nas bas jebucka. Mozda debelo gresim, pa se umesto Noka pojavi neki Greg Monro. Nadam se tako nekom scenariju, u suprotnom...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...