Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Hugo Punch said:

 

Warum? Pa ako pobedimo sve te zlice što si ih pomenuo i popnemo se na vrh Mordora, što ne bismo igrali Evroligu?

Weil EL vise ne daje automatski prvaku ABA mesto u EL nego to ide po principu Wild Card. Takodje, ako KKP uspe da udje u EL preko EC onda je vrlo malo verovatno da bi ABA uopste dobila WC, pogotovo ako bi to znacilo dva kluba iz Beograda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Devil In My Pants said:

Prezadovoljan sam potpisom Zirbesa,uklapa se u nas The Last Dance...kupite sezonske i sprmite se da korona sjebe sve.... 🙂

 

Covek toliko voli Zvezdu da je to nemoguce, ako ga doteramo fizicki bice on solidan centar za nas, svakako u ABA niko nema bolji centarski tandem..

 

VINTAGE ZVEZDA SPECIAL ADDITION 2021!!!

 

LET'S GO!!

To nisi sam sa sobom.

Mani se kultova i ostalih gluposti.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drakon1 said:

Weil EL vise ne daje automatski prvaku ABA mesto u EL nego to ide po principu Wild Card. Takodje, ako KKP uspe da udje u EL preko EC onda je vrlo malo verovatno da bi ABA uopste dobila WC, pogotovo ako bi to znacilo dva kluba iz Beograda.

 

Mnogo mi to defetistički brate, daleko je Partizan od nekog favorita za evrokup. Njihov tim je prilično tanak i mnogo zavise od par igrača. U tekmama gde Punter ne poludi imaće ogroman problem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hugo Punch said:

 

Mnogo mi to defetistički brate, daleko je Partizan od nekog favorita za evrokup. Njihov tim je prilično tanak i mnogo zavise od par igrača. U tekmama gde Punter ne poludi imaće ogroman problem.

Mozda. Ali, nisu ni oni zavrsili sa pojacanjima tako...

 

Ali, smisao svega je da oni nama nisu nuzno konkurent za EL sledecu sezonu. Oni mogu preko EC u EL. Da li ce uspeti, ne znam. Ako ne uspeju, onda im jos uvek ostaje mogucnost da udju u EL preko ABA. Nije ni to lako, ali obe opcije nisu nemoguce.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Weil EL vise ne daje automatski prvaku ABA mesto u EL nego to ide po principu Wild Card. Takodje, ako KKP uspe da udje u EL preko EC onda je vrlo malo verovatno da bi ABA uopste dobila WC, pogotovo ako bi to znacilo dva kluba iz Beograda.

Quote

Eurohoops tvrdi da će Jadranska liga sigurno dobiti novu specijalnu pozivnicu za takmičarsku 2022/23, kao što je to bio slučaj za ovu sezonu sa Crvenom zvezdom kao šampionom regionalnog takmičenja. S tim da bi ona bila bezuslovna! Odnosno, ne bi se kosila s eventualnim uspehom Partizana u Evrokupu. To u teoriji znači da bismo u sezoni 2022/23 mogli da gledamo dva kluba iz nekadašnje Jugoslavije! Još bolje – mogli bi to da budu upravo večiti rivali. 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/nazire-se-prosirenje-evrolige-u-igri-i-san-regiona-dva-kluba-u-eliti/398126

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Ma Partizan mene ne brine uopste, niti ce osvojiti EC niti ABA. Ali EL ekipe ce nas rutinirati u ovom okrnjenom sastavu prvih 6-7 tekmi

To je meni krivo, što ćemo posle 10 kola krenuti na skupe Ekskurzije po Evropi bez nekog takmičarskog značaja. A to će biti evo već 3.sezonu zaredom. Zašto mislite da ćemo Evroligi biti interesantni mi pre Unikahe, Valensije, Lokomotive, Virtusa i td...? Pogledaš ovih 18 ekipa sada i vidiš samo jedan tim iz Srbije  nema rešenje na poziciji 5, već vraća nekog koji igrao ozbiljnu košarku još pre 5 god a zadnji ugovor odrađivao u "Tanzaniji" jbt. 

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drakon1 said:

Ako je to tacno, onda super i za nas. Koncentrisemo sa za ABA, zazelimo KKP da preko EC ode u EL i da nama ne smetaju u pohodu na istu preko ABA.

 

To je samo teorija... uostalom i u clanku pise da je sve to na dugom stapu. Cini mi se da sada ni Djordi to ne zna, a odlucice adhoc kao sto to i uvek radi. 

Link to comment
Share on other sites

Jasno je valjda koliko ce zajebano biti uz sve ove povrede, koje se izuzev Vajta mogu sanirati pre/kasnije, i ostavljanje ex-kosarkasa u ekipi posle treniranja sa istom, za nivo i ritam kosarke koji nas cekaju iz nedelje u nedelju...

Mnogo losa situacija i nije da nas je i sudba (evidentno i losa kondicija) pogledala zbog situacije sa povredama, al ovo sa Maikom danas mi je jasno stavilo do znanja sta su nam dometi u El, mada ni to nije neka novost, nismo bili konkurentni ni prethodnih par sezona.

Brine samo sto u Abi ne sme biti kikseva, to je neka druga prica. Radonjicu verujem, al nije carobnjak iako izrazito forsira pricu  homogenoj, dobro poznatoj grupi ljudi sa kojima zeli da radi...

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Radonja said:

Prvo ti daj njemu svoj stek.Pa nek onda on da njegov tebi.

 

Nemojte da ste stipse.

 

Mozda rezlutira da on prestane da overhajpuje Radonju a ti da ga nipodistavas. 😛

 

Nema nipodastavanja... usled desavanja u komsiluku treba da zbijemo redove i podrzimo Radonju. Ali to ne vazi za podrsku Radonjinom Vulinu. 

 

Za stekove se slazem, ali moji su nesto utanjili. 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mmajstor said:

Treba staviti u paralelu i uporediti dve situacije sta nam se vise isplati:

- Plata za Cirbesa plus plata za novog centra od januara i skor 5-12 u El u odnosu na:

- Plata samo za recimo Monroa/Bleka od oktombra i 2-3 pobede vise u EL

Kažu da je Cirbes potpisao do Nove Godine, odnosno tromesečni ugovor za 15k evra ili ti 5k mesečno.

Link to comment
Share on other sites

Velika steta ako je u pitanju ozbiljnija povreda Lazarevica, jasno se videlo kroz ove dve utakmice da Radonjic ima poverenja u njega kroz igrace koje je imao zadatak da cuva i kroz 'nagrade' u napadu u vidu toga sto su se igrale par puta akcije za njega na niskom spostu odakle je sposoban da napada. Ukoliko oporavak Dobrica i Davidovca potraje, pitanje je samo na kojoj krilnoj poziciji cemo imati vece probleme da se pokrpimo.

A mislili smo da tu imamo previse igraca i da nece biti dovoljno minuta...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...