Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

10 minutes ago, Rajon Rondo said:

Dobro, da ja pitam vas (insajdere) nesto k'o covek, bez uvijanja: 

Kad ce se znat prepusta li Covara braci kormilo?

Unapred zahvalan.

12.08. izborna skupstina , a pre toga kod insajdera 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Filbi said:

12.08. izborna skupstina , a pre toga kod insajdera 😉

To pre me i zanima.

Kasno druze da se ceka avgust, ovi ce do tada dovesti pola evrope, mi tad sa bracom V mozemo samo da jurimo Lilarda.

Mora to ranije, nezvanicno, neko rukovanje da padne sto pre.

"Idemo ruka" stos.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, oubrevo. said:

 

ja iskreno ne mogu da zamislim dobrića ni u partizanu ni u barseloni, iz različitih razloga.

zato i napisah da mi je od tih priča se vesti jedino ovo logično.

Aha.Jbg-a malo mi pregorela masina jer znam da Dobrica ne volis.

 

Izvini.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ridji said:

Fenomenalna vest je potpisivanje novog ugovora Dobrica, samo to ne mora da znaci da nećemo da ga prodamo ako dodje dobra ponuda a istovremeno budemo u problemu sa parama

upavo tako.. ovo samo znaci, da bi umesto 100k, mogli da dobijemo 500k, al to nam opet nista ne igra, sve i da dobric otpise dugovanja, kad nit imamo para, nit bi mogli naci novog dobrica i za 600k..

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Braco, evo potpisujem sada, a posto numem da se samokvotujem, neka neko zapamti:

Usracemo ih najstrasnije sledece sezone😎

Karma is a bitch, a ovo izivljavanje jednostavno ne moze dobro po njih da se zavrsi.Vidimo se na Kalisu u junu 2022.😀

  • Like 4
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znate sta je ovde dobro.Sto ce kod njih biti veliki pritisak da se sve osvoji(kad vec toliko ulazu a pustite ove sto vicu Obra effect jer Lidaj i Panter ne bi dosli da igraju EC pa sve da ih vodi Phil Jackson),

Mi sad posle toliko godina mozemo uzeti ulogu underdoga...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

cak i stranci lepo primecuju

Quote

I thought the whole idea of being regarded the undisputed best coach of all Europe was that you could out-coach your opponents. Obradovic is just out-buying them lol. This way even I can take Partizan back to Euroleague..

 

  • Like 12
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

posrali bi se mi na njihov tim od 15+ lagano, kad bi pedercina vucic nama dala bar 3m koliko je davao njima dok su igrali ec..

al sve je ovo bio izgleda dogovor i pre nego sto je robijas pristao, ne samo njima 15+, nego nama ni 3.. 

a tesko da se moze drzati ekipa na fokusu kad im se kasni plata, a mi imamo dug i za proslu sezonu..

  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, n4l1m said:

posrali bi se mi na njihov tim od 15+ lagano, kad bi pedercina vucic nama dala bar 3m koliko je davao njima dok su igrali ec..

al sve je ovo bio izgleda dogovor i pre nego sto je robijas pristao, ne samo njima 15+, nego nama ni 3.. 

a tesko da se moze drzati ekipa na fokusu kad im se kasni plata, a mi imamo dug i za proslu sezonu..

Par stvari imaj u vidu. Gorece pionir svaku. Igraci ce kidati svako u oba pravca jer ce im dodatno proraditi inat. Odracemo ih tako da ce kukati na Vucica do sledeceg derbija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...