Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, Николица said:

Просто уживамо у томе. Штета што целе године није прелазни рок хахаха

Мада ово је много боље од оне суморне атмосфере од пре неки дан. Још да падне неки добар потпис..... 

Можда није о теми, али мени некако није тешко пао пораз репке, чак се нисам ни нервирао када сам гледао текму. Не знам за вас остале.

Posle četvrtfinala nisam Teo hehhe da gledam repku, jedva dobiše dominikanu, borbe bez, odbrane bez 

Što se prelaznog roka tiče ovo je možda momenat da se oproba sa jednom do dve mačke u džaku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Bez sprdnje sad, ne bih imao nista protiv da zadrzimo Voldena i Noka, i dovedemo jos keca i dvojku.

 

PG, Ivanovic, Uskokovic

SG, Volden, Lazic

Dobric, Davidovac, Lazarevic

Vajt, Mitrovic, Simonovic

Noko, Kuzmic

 

Nazalost, bolje od ovog tesko da moze da se sastavi. 

Овај тим би био одличан. Можда не би морало ништа ни да се додаје у децембру. Мада за то треба добар слаутинг да ископају добра два играча.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Николица said:

Овај тим би био одличан. Можда не би морало ништа ни да се додаје у децембру. Мада за то треба добар слаутинг да ископају добра два играча.

Ovaj tim ne bi prosao u EC..a ne u EL...sem ako na keca ne dovodemo Kris Pola a na dvojku Hardena..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj tim ne bi prosao u EC..a ne u EL...sem ako na keca ne dovodemo Kris Pola a na dvojku Hardena..

Па то само да се погоде ова два појачања или три. Е сад протежемо се колико смо у могућности.

Link to comment
Share on other sites

Sve sto imam da kazem na temu nasih sansi u narednoj sezoni jeste da je ova ekipa:

 

Jovic Walters

Guduric Dzenkins

Lazic Danga

Simon Milko

Kuzmic Thomspon

 

i dalje ona koja je igrala najbolju kosarku u nasoj novijoj istoriji, a u jednom trenutku i najbolju u Evropi. Potpuno poverenje imam u Radonju, ostali neka se brinu sta ce i kako ce, bez obzira na imena i budzete.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj tim ne bi prosao u EC..a ne u EL...sem ako na keca ne dovodemo Kris Pola a na dvojku Hardena..

 

U pravu si. Evo sad cemo da dodamo 5 miliona u nas budzet.

 

Dodato.

 

Sad moze da se sastavi jaci tim.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

5 miliona na 2 godine ce biti potpisan ugovor

Samo se pitam kad ce to da se ozvaniči. Posle sinocne katastrofe je malo nezgodno da odmah najave prelazak kod njih da im slucajno ne bi neko prigovorio da su tim pregovorima remetili pripremu reprezenatacije i Bjelice za finale protiv Italijana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, drakon1 said:

Samo se pitam kad ce to da se ozvaniči. Posle sinocne katastrofe je malo nezgodno da odmah najave prelazak kod njih da im slucajno ne bi neko prigovorio da su tim pregovorima remetili pripremu reprezenatacije i Bjelice za finale protiv Italijana.

Pa bilo je najavljeno da u ponedeljak padaju bombe. Tri turska sponzora i Branko Nordeus koji ulaze sve pare koje je dobio od prodaje istog da bi se partizan vratio na staze stare slave. Zajebao ih Kokoskov. Eto sada nesmeju ni Bjelicu da predstave. Sacekacemo jos malo, posto je najveci sin nasih naroda danas izjavio da je ono sinoc katastrofa, pa da ga ne ljute 🙂

Kako je krenulo sve ce igrace da predstavljaju sa majicom na klupi u parku 😂

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, drakon1 said:

Samo se pitam kad ce to da se ozvaniči. Posle sinocne katastrofe je malo nezgodno da odmah najave prelazak kod njih da im slucajno ne bi neko prigovorio da su tim pregovorima remetili pripremu reprezenatacije i Bjelice za finale protiv Italijana.

Djordje Matic ce pustiti vest dal veceras ili sutra.Ali bice objavljeno

Edited by Mile1
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dragan Mićić said:

Posto se modovi bune da ne pisemo o temi. Evo pokusacu da skrenem diskusiju.

 

Jel Ristic u Bresi?

Interesantno pitanje. Sigurno najjeftinije rešenje za nas. Plus jeftino i domaće su Rebić i Tejić. Ne treba zaboraviti oni već znaju Radonjin sistem.

Link to comment
Share on other sites

Ako Covic ne nadje novac bolje mu je da sr povuce. Stvarno ne razumem botove tipa Markos i ekipa koji hendluju nasa realnost je ovaj tim ili onaj tim. Ako nema odgova racionalnog na sve sta se desava oko nas onda ce sve to izazvati mucninu, odijum kod mnogih. Zbog cega smo u ovakvoj situaciji?

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Mile1 said:

5 miliona na 2 godine ce biti potpisan ugovor

 

Ja mu ništa ne zameram. Ko bi normalan odbio 5 miliona u 33-oj godini? Ali, s druge strane, ko bi mu normalan ponudio 5 miliona u 33-oj godini? 🤯

 

Ovo je čista demonstracija sile. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, suptil said:

Ako Covic ne nadje novac bolje mu je da sr povuce. Stvarno ne razumem botove tipa Markos i ekipa koji hendluju nasa realnost je ovaj tim ili onaj tim. Ako nema odgova racionalnog na sve sta se desava oko nas onda ce sve to izazvati mucninu, odijum kod mnogih. Zbog cega smo u ovakvoj situaciji?

 

Sprdam se suptilno, cemu odma vredjalica. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje ostajem sa idejom da menjam Lebrona kad Beli ode u KKP.

 

Lozi vas Mile, garant.

 

Nego, bas me zanima, sutra da Beli hoce da igra kod nas za neke top pare ali koje mozemo da mu damo, je l bi ga hteli? [emoji2960]

 

Ili je ispusena mustikla + privatnik

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, suptil said:

Ako Covic ne nadje novac bolje mu je da sr povuce. Stvarno ne razumem botove tipa Markos i ekipa koji hendluju nasa realnost je ovaj tim ili onaj tim. Ako nema odgova racionalnog na sve sta se desava oko nas onda ce sve to izazvati mucninu, odijum kod mnogih. Zbog cega smo u ovakvoj situaciji?

Pa vec se povukao, istekao mu mandat.

 

A novac se inace nalazi tako sto se ide gde da se nadje par milona za juce.

10 godina ih je nalazio ili su mu nalazili i davali, sada je dosla TACKA.

 

Tacka sa finala se moze tumaciti na razne nacine, sve je u oku posmatraca.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, NMX said:

Ja i dalje ostajem sa idejom da menjam Lebrona kad Beli ode u KKP.

 

Lozi vas Mile, garant.

 

Nego, bas me zanima, sutra da Beli hoce da igra kod nas za neke top pare ali koje mozemo da mu damo, je l bi ga hteli? emoji2960.png

 

Ili je ispusena mustikla + privatnik

 

 

Ne bi da se samokvotujem, ali ja sam mu ponudio standardnih 300k za sezonu u Zvezdi. Ako se finansijski obezbedio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...