Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

2 hours ago, Tunji Awojobi said:

 

Ma daj bre, kakav Nordeus. Bilo kakvo sponzorstvo sad mora da im odobri bord Take Two-a. Da firma kojoj je jedini uspešan proizvod fudbalska igra, i koja u Srbiji ima najviše par desetina hiljada igrača, od toga samo par hiljada koji zapravo troše pare, sad odjednom sponzoriše srpski košarkaški klub. Zamisli koja je šansa da se to desi?

 

A za lične pare, pa vidi, ako su dobili 200 miliona u kešu, aj da kažemo da je Branku ostalo 50. I šta sad mi treba da poverujemo da on daje 20% svog likvidnog bogatstva za jednu sezonu KKP? Važi. 😂

Kolega, nisi ispratio tata temu. Imamo Brankovog kućnog prijatelja koji je sve do detalja objasnio. Pročitaj, ako te ne mrzi, pa posle možemo da diskutujemo svi zajedno.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kosjan Willavić said:

Dok i njega ne kupe 😞

 

3 hours ago, Kankkunen said:

Nema šanse ...

 

Šta ja znam... Žena mu je sedela na utakmici sa onom ljigom Pantelićem

 

2 hours ago, Maverick88 said:

Ostin Holins je odbio nasu ponudu,ako je bilo i realno da dodje.

 

Baš šteta. Pored White-a još jedan koji bi se bez ikakvih problema uklopio kod nas po mom mišljenju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, berti said:

Kako se lepo poklopio debakl reprezentacije sa ovim skandalima oko ubacivanja para u kkp. Ko zna, mozda je revolveras ovih dana jurcao Tea, Kalinu i Bjelicu...

Naravno da su jurili i povecavali cifre, a onda igrac krece da razmislja. Sta ako predjem u partizan, da li ce me vijati po ulici, kako ce okolina reagovati, mozda ipak ne, a onda dodje veca ponuda koju verovatno niko od nas ne bi odbio i tako se stvara nemir u reprezentaciji. Ovde osim manjka kvaliteta je bio problem sto se svi koji su bili bitni i nisu pojavili na utakmici, a pogotovo Bjelica.

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  Raspolozenje jutros na forumu-nemoj Beli delijo u Mordor, nije novac sve.

Raspolozenje veceras na forumu- valjda nije kasno da se Robija predomisli za milione Bjelkanu i da povede i drugare.

    Sad ozbiljno, Beli je cca 60% od onog igraca koji je bio MVP el, kreator sa loptom, nema nista lepse kad cetvorka i petica zavrte pik i imas i tu opciju u napadu. Nadam se da se u NBA nafatirao para jer su ga kosarkaski ubili terajuci da igra bez lopte. Teo nije ni na 60% nekadasnjih, nekad je barem napred nadoknadjivao stetu pozadi, al sad je bas odron. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cavani said:

  Raspolozenje jutros na forumu-nemoj Beli delijo u Mordor, nije novac sve.

Raspolozenje veceras na forumu- valjda nije kasno da se Robija predomisli za milione Bjelkanu i da povede i drugare.

    Sad ozbiljno, Beli je cca 60% od onog igraca koji je bio MVP el, kreator sa loptom, nema nista lepse kad cetvorka i petica zavrte pik i imas i tu opciju u napadu. Nadam se da se u NBA nafatirao para jer su ga kosarkaski ubili terajuci da igra bez lopte. Teo nije ni na 60% nekadasnjih, nekad je barem napred nadoknadjivao stetu pozadi, al sad je bas odron. 

Teško je pričati o ovih Bjelicinih 60%. Čovek nije zaboravio da zavrti pik, prosto mislim da se to od njega ne traži. Kokoškov je radio u Sakramentu sa njim, a budući da je i sam đak američke košarke, za mene je ovakva Nemanjina uloga bila skroz očekivana. Znači stretch 4, ćoškariš i čekaš da šutneš. Nemam sumnje da bi drugačije/bolje igrao pod nekim drugim evropskim trenerom.

 

Za Tea se slažem, videlo se to i u ove 2 sezone u Bolonji. Polako se gasi, mada ume da zablista sa vremena na vreme. Ovo sad što je igrao za repku je bilo katastrofalno, mada ne mogu reći da se nije trudio.

 

Ne vredi mnogo ni pričati o pojedinačnom učinku igrača kad mi nismo imali jasan stil i ideju u napadu. Po prvi put u životu od kako gledam košarku, meni nije bilo jasno šta se igra. Jedna totalna NBA indijanština za koju je kriv Kokoškov.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kokodakalo said:

Komsije samo neka troluju sa Nordeusom. Psiho je dovoljno lud da im zavrne slavinu samo zato sto ga ne velicaju. Zivi bili pa videli da ce Ostoja za dva tri dana izaci da se zahvali vodji.

Nema šta da troluju, i nije Nordeus, već Branko, osnivač i CEO Nordeusa, koji je imao velikog vlasničkog udela u Nordeusu. 

 

Priča je da je on voljan da privatizuje KKP, samo što za tako nešto mora prođe dosta vremena..

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Bjelica je za evropsku košarku čista petica.

Ako se nafatirao para za ovih 11 godina u inostranstvu, a ima želju da igra u Beogradu, neka se javi na Kalemegdan, potpiše standardni Zvezdin ugovor na 300k godišnje, Radonja mu da instrukcije i da se pojavi 1. septembra na pripremama 

Ako mu fali para neka opljačka banku. Manji je greh,ako je uopšte greh, nego u Morde(r)us.

 

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, pavijan2 said:

Bjelica je za evropsku košarku čista petica.

Ako se nafatirao para za ovih 11 godina u inostranstvu, a ima želju da igra u Beogradu, neka se javi na Kalemegdan, potpiše standardni Zvezdin ugovor na 300k godišnje, Radonja mu da instrukcije i da se pojavi 1. septembra na pripremama 

Ako mu fali para neka opljačka banku. Manji je greh,ako je uopšte greh, nego u Morde(r)us.

 

 

Pitanje dal se sječa kad je zadnji put ušao u reket

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Green23 said:

Nema šta da troluju, i nije Nordeus, već Branko, osnivač i CEO Nordeusa, koji je imao velikog vlasničkog udela u Nordeusu. 

 

Priča je da je on voljan da privatizuje KKP, samo što za tako nešto mora prođe dosta vremena..

 

Ja vise ne mogu da pohvatam vise: Nordeus , Branko  ili novac od Arene... ima jos, ali zaboravio.

 

jbt sta sve gtr mozak nece smisliti da revitalizuje ovo enormno pumpanje para u KKP ( ove se ne odnosi na tebe 😄 )

 

 

edit: slovo

Edited by John Dies at the End
  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

sad jos vise strahujem za stimca i legendoglua. bice nenadjebivi. 

33 minutes ago, Maverick88 said:

Jos jedan nas bivsi zavrsava kod Zoca mada on bar nikad nije krio da je grobar i da sanja njihov dres,a eto i dosanjao ga je.Micov na 1+1 kod komsija.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, John Dies at the End said:

 

Ja vise ne mogu da pohvatam vise: Nordeus , Branko  ili novac od Arene... ima jos, ali zaboravio.

 

jbt sta sve gtr mozak nece smisliti da revitalizuje ovo enormno pumpanje para u KKP ( ove se ne odnosi na tebe 😄 )

 

 

edit: slovo

Tesko da je Micov nesto mnogo skup iskreno,covek je 36 usao u 37 godinu tako da ono.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Green23 said:

Nema šta da troluju, i nije Nordeus, već Branko, osnivač i CEO Nordeusa, koji je imao velikog vlasničkog udela u Nordeusu. 

 

Priča je da je on voljan da privatizuje KKP, samo što za tako nešto mora prođe dosta vremena..


Izvini, ali koliko ti misliš da Branko tačno ima para? Pošto, kako je krenulo, za dve godine neće imati dinara. 😂 

 

Nordeus je neverovatna priča s obzirom da je stvoren ni iz čega, ali in the grand scheme od things, prodat je za 4 puta manje para nego Mobtel npr. Pritom je pola od toga u akcijama. I pritom je Branko jedan od, koliko, troje ili četvoro osnivača. Kad se Globos osiguranje zalaufa, Nordeus će biti mala beba za njih, finansijski, naravno.
 

Samo širite njihove manipulacije bezveze. 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Maverick88 said:

Jos jedan nas bivsi zavrsava kod Zoca mada on bar nikad nije krio da je grobar i da sanja njihov dres,a eto i dosanjao ga je.Micov na 1+1 kod komsija.


Odlicno, od tog indijanca smo gubili otprilike svake prestupne godine, ako ne i redje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...