Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

za koji kurucs sluze kk cz instagram i kk cz twitter?

da se kurucsuju kako imaju po 200k i 100k folovera, a vamo ne znaju ne nakon svakog kvotera da saopste rez, nego ni na half tajmu..  objave rezultat ko i mondo, 5 minuta nakon zavrsetka.

teska sprdacina!

 

in other news, kalina drugu za redom 30+ minuta na fakin prijateljskoj protiv fakin amatera, ra madjija

  • Like 4
  • Thanks 2
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Martin Mystere said:

Sa Jovićem na terenu Mega imala +21

 

37 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Nešto mi čudna ova statistika. 

 

Kalinić igrao skoro 31 minut, a sa njim smo imali minus 14, uz njegov index 18. Kako smo onda bez njega uspeli da imamo +19 za ostalih 9 minuta? 

 

S druge strane, Lazarević +16 

 

Nema sanse da je ovo tacna statistika za +/-

 

Pored primera koji ste naveli za Jovica, Kalinu i Lazarevica pogledajte i Cerovinu - stoji da je imao -26 za 20min a sam je dao 9 poena. To znaci da smo u njegovih 20min mi dali 35 poena a Mega samo tih njegovih 9 (ili uvecati za isti broj poena rezultat ova kluba u tih 20min).  

 

Ovo je u nekoj teoriji moguce ali bas ne deluje ok. 

Link to comment
Share on other sites

Meni samo jedno nije jasno, godinama krpimo kljucne pozicije 1 i 5, povijamo ko zna kako. Kad kazem krpimo, mislim da kubirimo sa startnim plejom i centrom. Zasto pobogu uvek dovodimo prvo 4,2,3, sve druge pozicije popunimo umesto da pojurimo one gde nam gori pod nogama, gde nam zivot znaci. Zasto lepo se ne izdvoji veci deo novca koji je namenjen za pojacanja na te dve pozicije, a ostale vec nekako da se krpe i cekaju ti neki katovi, doselekcije i cuda. Zar nije lakse pokriti 2,3,4 nekako i naci neku alternativu u toku sezone? 

 

Jos uvek mi je iluzorno da imamo Voltersa i Ivanovica na pleju, pa prosle godine je Buducnost imala Kobsa i Ivanovica. To je EC linija na kecu, ne vidim da je gora od ove nase. O centru sta reci, opet se prica o Kuzmicu kako dobro radi.... Prvog centra nema ni u obrisima. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Taj +/- jeste teško sranje i ne oslikava pravo stanje...

Primer - igrač napravi debilni faul prilikom šuta za 3p i slobodna bacanja i trener ga izvede iz igre i uvede njegovu zamenu. Protivnik pogodi sva tri slobodna i zameni ide -3 u toj +/- zajebanciji a igraču koji je napravio taj debilni faul ništa se ne menja...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Martin Mystere said:

Taj +/- jeste teško sranje i ne oslikava pravo stanje...

Primer - igrač napravi debilni faul prilikom šuta za 3p i slobodna bacanja i trener ga izvede iz igre i uvede njegovu zamenu. Protivnik pogodi sva tri slobodna i zameni ide -3 u toj +/- zajebanciji a igraču koji je napravio taj debilni faul ništa se ne menja...

Zavisi, kako gde.

U EL statistici idu minus poeni ovome što je otišao na klupu, dok u ABA znam da ranije jeste bilo ovako kako si napisao, ne znam da li su menjali, mada ne verujem. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako se nebojsa igra igrice-da ustedim jos koju platu, nece izaci na dobro.

Imamo paklen raspored u oba takmicenja.

Situacija je takva da moramo dublje da zavucemo ruku u dzep, a ocigledno to necemo ili ne mozemo.

Nece se ovo dobro zavrsiti, na poziciji 5 trenutno imamo poluamatere na EL nivou.

Link to comment
Share on other sites

Mene jako zanima kako Radonjic radi sa Mitrovicem. Mitar je veoma koristan igrac, u dobrim godinama, ne vidim da vuce neke drasticne posledice povreda, imao je jaku sezonu iza sebe, siguran sam da je sposoban da iznese ulogu koja mu je namenjena. 

 

Medjutim tesko da ce u EL kosarci da pije vodu prica o pokretnoj petici koja siri odbranu i razvlaci sporije petice, a sve to bez suta za 3. Moderna kosarka ne trpi cetvorke i lake petice bez suta. Pritom Mitar je u karijeri imao sezone u kojima je sutirao sasvim pristojno i ako taj segment ne popravi to ce biti ozbiljna sramota i za njega i za trenera.

Link to comment
Share on other sites

To sto je Cirbes tu da trenira sa nama mi ni malo ne smeta. Zaduzio nas je.

 

To sto je igrao, hmmm.

Mozda hoce Radonja da ga zaista proveri, da vidi moze li biti neka opcija za treceg centra (ili backup neko vreme dok ne dovedemo prvog). Pogotovo ako ce igrati za stipendijutm

Ili (verovatnije) imaju neki dogovor da mu to bude izlog, tih par minuta, toliko barem mozemo da mu vratimo jebemmumisa. 

 

Ne bih pravio dramu oko toga, veca drama je - gde je prvi centar?!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dl91 said:

Meni samo jedno nije jasno, godinama krpimo kljucne pozicije 1 i 5, povijamo ko zna kako. Kad kazem krpimo, mislim da kubirimo sa startnim plejom i centrom. Zasto pobogu uvek dovodimo prvo 4,2,3, sve druge pozicije popunimo umesto da pojurimo one gde nam gori pod nogama, gde nam zivot znaci. Zasto lepo se ne izdvoji veci deo novca koji je namenjen za pojacanja na te dve pozicije, a ostale vec nekako da se krpe i cekaju ti neki katovi, doselekcije i cuda. Zar nije lakse pokriti 2,3,4 nekako i naci neku alternativu u toku sezone? 

 

Jos uvek mi je iluzorno da imamo Voltersa i Ivanovica na pleju, pa prosle godine je Buducnost imala Kobsa i Ivanovica. To je EC linija na kecu, ne vidim da je gora od ove nase. O centru sta reci, opet se prica o Kuzmicu kako dobro radi.... Prvog centra nema ni u obrisima. 

A kog pitas?

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oubrevo. said:

boriša 17pts, 5/6 za tri. noice.

I 7 skokova

4 hours ago, Misterija Organizma said:

Maik je nas bivšu igrac i zadužio je klub i ako u ovom trenutku ne možemo naci boljeg centra da bilo kakve ambicije odmah bacimo u vodu.

 

3 hours ago, Kooineeperk said:

To sto je Cirbes tu da trenira sa nama mi ni malo ne smeta. Zaduzio nas je.

 

To sto je igrao, hmmm.

Mozda hoce Radonja da ga zaista proveri, da vidi moze li biti neka opcija za treceg centra (ili backup neko vreme dok ne dovedemo prvog). Pogotovo ako ce igrati za stipendijutm

Ili (verovatnije) imaju neki dogovor da mu to bude izlog, tih par minuta, toliko barem mozemo da mu vratimo jebemmumisa

 

Ne bih pravio dramu oko toga, veca drama je - gde je prvi centar?!

Ne vidim kako je to zaduzio klub. Dosao je ovde da igra, svidela mu se atmosfera, voli BG. Super. Igrao pozrtvovano, bio placen za to... Bio je skoro pa nepoznat (OK, igrao za Nemacku, ali znate na sta mislim...), u KKCZ napravio ime, dobio dobar ugovor u Makabiju... 

Nemam nista protiv coveka, cak mi je vrlo simpatican. Nemam ni protiv da igra, ako ovi nasi misle da nam treba, samo ne vidim da nas je zaduzio.

U stvari, ne shvatam sta je kriterijum da nas neko zaduzi. 

Po meni jedino da neko igra ispod cene, ili oprasta velike sume novca, ili insistira da igra povredjen, a onda vuce tu povredu... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro. 

Nikola Ivanović je u prvoj utakmici pokazao sve ono što sam pisao pre mesec, dva. 

Mnogi su ga ovde stavljali kao neku drugu opciju ili rezervu ( mada to u košarci ne postoji). Od prvog trenutka njegovog dolaska jasno je bilo da će on biti primarna opcija i da će imati 25+ minuta u svakom meču. Ja sam lično time zadovoljan. Iskreno rečeno, njega sam se uvek najviše plašio u finalnim serijama. 

Ivanović je uz Kalinića naše najveće pojačanje. Živi bili pa videli. 

Edited by StiviKivi
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...