Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

A nako niti sam se radovao, niti mi je bilo bože uzmi me, srednja zalost, po meni nije bas komaktibilan sa Ivanovicem. 

Ali celo leto, potpisao je ups nije, pa opet, pa opet, dan mrmota.. 

Daj da zavrsimo ovaj rok, daj ta 3 igraca nek su fajteri i udri, frustrira ovo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Radonja said:

Da Volters ode u Partizan ovde bi bila kuknjava. A kad dodje kod nas onda ne valja tipa mozemo bolje...

 

Kukali bi samo oni koji nemaju nikakvu predstavu šta treba ovom timu.

Volters je otprilike poslednja opcija koja nam treba za prvog pleja i ako smo ga ne daj Bobe angažovali, to je uvod u katastrofu.

 

Da ode kod komšija, bacao bih petarde pred ulaz da proslavim.

  • Like 6
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Babaduka said:

A nako niti sam se radovao, niti mi je bilo bože uzmi me, srednja zalost, po meni nije bas komaktibilan sa Ivanovicem. 

Ali celo leto, potpisao je ups nije, pa opet, pa opet, dan mrmota.. 

Daj da zavrsimo ovaj rok, daj ta 3 igraca nek su fajteri i udri, frustrira ovo. 

 

Mene ovo nista ne cudi.

 

Deluje mi kao da se pise po direktivi, da bude kao da se desava nesto.

 

Ja sam i dalje u soku da je skupstina odlozena za sredinu septembra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sector said:

Jedan od omiljenih stranaca koji je igrao u Zvezdi. 

 

Aj da se ozvanici pa da nazdravim. 

Ti si bas neki čudan čovek :classic_biggrin:

 

Ja sam ok sa tim da Nejt potpise, ali bas da je bio omiljen… Ponekad samo simpatičan :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Volters je posle nas imao baš solidnu sezonu u Žalgirisu, onda malo slabiju sezonu u Makabiju, ali opet sa dobrim procentima. Prošle sezone i nije mogao da dođe do izražaja pored onoliko potrošača u Unicsu, ali opet sa solidnom minutažom u finalisti EC-a. Na stranu to što je zaista jedan fin i kulturan momak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Laki21 said:

 

Kukali bi samo oni koji nemaju nikakvu predstavu šta treba ovom timu.

Volters je otprilike poslednja opcija koja nam treba za prvog pleja i ako smo ga ne daj Bobe angažovali, to je uvod u katastrofu.

 

Da ode kod komšija, bacao bih petarde pred ulaz da proslavim.

Bas htedoh da napisem: Volters potpisuje - Laki ne verue (da ne kažem na aparatima, nije primereno vremenu) :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Nate. U ovom trenutku pouzdaniji od Jovica. Nemamo mi prvog i drugog pleja, imamo dvojicu na po 20 minuta, onaj koji je trenutno u boljoj formi igra vise i to je to. Sem ako dodje Jovic onda nam treba i neki plejoliki bek kao osigurac za Joviceve povrede. Znaci Volters i dva beka plus Noko i pali se masina.

 

Prva asocijacija na Nejta:

 

Volters protiv Antonova, Volters za 3.... DAAAAAAAAAA

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Hugo Punch said:

 

Doci ce i njima jos "nekoliko" igraca, najavio Zoc.

 

Punter Vs Kalinic - Skuplji Punter

Leday Vs White - Duplo skuplji Leday

Alen Smailagic Vs Mitrovic - (Duplo) skuplji Smailagic

Kurucs Vs Lazarevic - Duplo skuplji Kurucs

Moore Vs Ivanovic - Ovo nisam siguran, tu negde.

 

Dakle, kako su to milioni slicni? Za sada oni imaju mozda za 5 milki skuplji tim, ako i nama i njima dodju po tri vrhunska (evroligaska) igraca, odnos ce ostati isti.

 

Ne zalim se, ali nije slicno, zaista.

 

Bas me zanima gde si nasao ni manje ni vise nego 5 miliona?

 

Sto se tice Woltersa, pa to je mozda i najbolje resenje od dostupnih, ako vec necemo Jovica (zbog povrede) ili Markovica (zbog godina). Radonjic svakako nece dovoditi nekog pleja ko vidi samo kos i ima snagu i brzinu, kao sto je Wade Baldwin. On prosto ne voli takve igrace.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...