Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

42 minutes ago, drakon1 said:

Zar nece vaziti sezonske koje su kupljene za upravo zavrsenu sezonu?

Mislim da bi se Covic nasmejao na ovo.

 

Treba nam tri zmaja..ako je to Kobs..

 

Mi nismo kupili nijednog stranca za sad. Da sacekamo i vidimo ostala pojacanja. Pa cemo pisati o budzetima....

 

Mislim da Jovic samo ako je lud otici ce u PAO..

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Mislim da bi se Covic nasmejao na ovo.

 

Treba nam tri zmaja..ako je to Kobs..

 

Mi nismo kupili nijednog stranca za sad. Da sacekamo i vidimo ostala pojacanja. Pa cemo pisati o budzetima....

 

Mislim da Jovic samo ako je lud otici ce u PAO..

 

 

Vaze sezonske i za sledecu sezonu. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, bolje nego pre said:

Jesmo, i mi smo isto dovodili igrace iz evrolige a ne iz druge italijanske. Sve talenti, kos masine, samo im bacis loptu i ne brines. Daleko od toga da je trinki imao ogranicene igrace, da su imali samo jednu dimenziju.

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
 

 

Jbg, zbog nemanja su Parahuski i Tomas bili najplaćeniji igrači ABA, a Trinki najskuplji trener.

Edited by Laki21
  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, bolje nego pre said:

A cim se to Partizan bahati ? Od 2012te kao da ga je kuga udarila i nikako da se zaleci. Sta jos treba zvezda da dobije pa da smatrate da je posteno ? Zika pauk i Vesic su vas u jamu ubacili a AV vas je otkopao i oziveo. Ali sve je to malo, moglo je i vise da kane.

Sent from my M2010J19CG using Tapatalk
 

Ako su istinite tvrdnje da za Obradovica i strucni stab ide milion i 500 hiljada evra godisnje, onda je to tesko bahacenje, barem u zemlji Srbiji. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mili said:

Kume javljaj seeee

Kum je na moru, dzabe trosis internet.

8 minutes ago, kokodakalo said:

Ako su istinite tvrdnje da za Obradovica i strucni stab ide milion i 500 hiljada evra godisnje, onda je to tesko bahacenje, barem u zemlji Srbiji. 

Pa kada su mogli Parahouskom da daju 1.100.000 $ za dve godine ugovor, sto ne bi i Zeljko dobio dva puta manje od te cifre.

 

Evo @Cooper neka demantuje BAT tuzbu i crno na belo ugovor Parahouskog u vreme aparthejda na 575 plus 550 za dve godine ugovor.

Okacio sam na Tati  a  i na mom twiter nalogu stoji tuzba.

 

Pa da vidimo da li i kako ce mediji da prenesu ovu informaciju ili su jos uvek u ekstazi sto dolazi Zeljko. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Losmi17 said:

Sarac, a ti nemas nikakav info? 😂

Nema sta da se pise, vi kao da od juce pratite prelazne rokove kada DR bira, cekajuci AJ PRICEa , pa turnir na Kritu do last cuta u NBA. Mora to sistematicno da se analizira jer nam predstoji specificna sezona .

Prvo se dogovara sa igracima sa kojima se cuje posle ponoci pa ga ubedi da ne ostavlja kosarku kada je u naponu snage sa 35g godina, pa se vraca igrac da dokaze da su pesnice bile samo zbog vezbanja zgloba a ne zbog  radovanja. Pa onda jos jedan igrac sa operacijom kolena da se uci u 26 godina kako igrati odbrano od rekordera u broju utakmica u KKCZ.

Eh kada se to zavrsi pocinjemo sa trazenjem igraca.

 

Nije dzabe KUM zapalio na more u ovo vreme, cak sta vise nema potrebe da uplati dodatni GB za roaming. 

 

Prve pare od drzave idu komsijama da oni naprave roster, pa nam sta preostane, doduse sada moraju da se rese BATICU pa onda da krenu sa formiranjem.

 

Covic je rekao vise puta " ne moze da svane pre zore" , tako da RELAX>

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam ja taj sajt Bate, imali smo i mi teskih promasaja, kad sam video platu Milka Bjelice i Stefana Jankovica zamalo se nisam slogirao. Lesor na kraju ispade jeftino doveden u odnosu na njih dvojicu.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

Gledao sam ja taj sajt Bate, imali smo i mi teskih promasaja, kad sam video platu Milka Bjelice i Stefana Jankovica zamalo se nisam slogirao. Lesor na kraju ispade jeftino doveden u odnosu na njih dvojicu.

Milko doveden na insistiranje DRadonjica, po odlasku DR hteli smo da ga se resimo ali niko nije hteo ugovor da mu preuzme. Jos nam je MIsko ucinio uslugu tada jer je u Darusafaki imao godisnje 800 k Bjelica, pa jos smo kao dobro prosli.  Stefan Jankovic doveden kao ajmo da damo sansu nasim igracima, GLiga, 150 plus 200 plus 250. To sto je ispao debil i za nas i za njih, jebiga ko je to mogao znati. Pravi zajeb nam je napravio Mekel, ali da ne sirimo pricu, znamo ciji je on odabir isto bio. 
Lesor 200 plus 250 , QM je imao najveci ugovor u Covic eri, 60.000 mesecno, i to je isto bilo javno pisano sa moje strane i potvrdjeno i tuzbom Bata, i nikada nisam krio koliko je koji igrac dogovorio jer kad tada na videlo izadju ugovori. Reagovao sam samo kada neko izmisli cifru , ali isto tako smo saznali da je Milutinov kao klinac imao garanotovanih 400 k u zavrsnoj godini i najnoviji primer Parahouskog . sa 1.1 milionom za dve godine.

Naravno neko za kikiriki i sve za ljubav igra, a neko za pare u drugom klub,  i tako sve dok ne dodje BATICA.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...