Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

51 minutes ago, Drakaris said:

Mozda eventualno Cicipas zna. Nismo imali prosle godine Vimbldon da to proverimo, poslednji je igrao sa 21. godinu.

Cicipas sa svojim Tomi Robredo bekhendom na travi ne moze da napravi nikakvu stetu, sumnjam da ce da ima bilo kakav ozbiljniji rezultat tu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Malkolm Brogdon said:

Cicipas sa svojim Tomi Robredo bekhendom na travi ne moze da napravi nikakvu stetu, sumnjam da ce da ima bilo kakav ozbiljniji rezultat tu.

Kod vecine servera na travi, bekhend uopste i ne postoji. Cicipas moze da pravi ogromnu razliku sa svojim bombama iz forhenda i pre svega servisa. Igrao 1/8 finala vec sa 20. godina.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Drakaris said:

Kod vecine servera na travi, bekhend uopste i ne postoji. Cicipas moze da pravi ogromnu razliku sa svojim bombama iz forhenda i pre svega servisa. Igrao 1/8 finala vec sa 20. godina.

Pa Cicipas nije nikakav spektakularan server. Ok, ima sasvim dobar FH za travu, ali BH ne. Nije on igrac koji ce vecinu svojih poena da uzme iz servisa pa da se na njega gleda kao na pretnju na taj nacin.

 

Pogledaj samo koga je dobio kad je igrao do 4. kolo i sve ce ti biti jasno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Novak solidantm
Tradicionalno malo sporije usao u mec i na samom kraju prvog seta mu je malo popustila koncentracija. Izvukli ga fantasticni servisi na onih 0-40. U drugom setu se razigrao,a treci je ocekivano bio najtezi.
Sve u svemu - vrlo dobar "trening".

Federer igra Rolan Garos jer mu fale mecevi (vec receno) i specijalno jer treba da poradi na radu nogu (footwork),da se u tom segmentu 'namesti',a sljaka je mama za to. 

Edit:glupava slova :furious:

Edited by Crni Bombarder
Link to comment
Share on other sites

Sad Nadal diskutovao s sudijom aktiviranje stoperice za servis. kaze: kad je tu publika, oni prave buku, pa se  onda

stoperica aktivira tek kad se publika smiri, a sada nema publike te se mnogo brze aktivira stoperica. :classic_rolleyes: uz to mora da se ode po peskir, a stadion veliki, pa peskir daleko...

 

i tako... :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Veliko pitanje je kako je Gaske uopste bio u top 10.

Ovo sto on igra je guslanje, loptice nemaju prodornost i brzinu. Pisao sam ovo vec 10 puta, al ne mogu da se nacudim.

Ok, inteligentan je, taj bh lepo izgleda, al forhend JJ deluje ubojitije nego njegov.

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije niksd bilo jasno kako Gaske ima tako jadan forhend u poređenju s bekhendom. U svakom slučaju dobro se držao posle krompira u prvom setu, nije bio onoliki masakr koliki sam očekivala.

Evo Rafe na ES. Ovo nije bilo lepo od Matsa i Barbare, da mu pokažu izdaleka tortu a onda je sami pojedu :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ne secam se kada sam Gaskeov mec poslednji put pogledao, ima sigurno 10+ godina. Jednostavno me boli kada vidim koliko ne moze ni da prdne protiv velike trojke. Kada vidim da igra sa njima, automatski racunam da su prosli dalje.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...