Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

3 minutes ago, Boxy said:

Roger dobio opomenu za prekoracenje vremena, e sad sam sve videla....a Cilic luoka lopticu milion puta i nista

pa upozorovaju ga da ubrza i da zavrsi mec pre kise ......................

Inace, Novak nije ubacio nijedan prvi servis u ovom gemu, nesto mu je opao kvalitet igre ...................... evo, konacno jedan pogodjeni prvi servis ....................

Link to comment
Share on other sites

pa upozorovaju ga da ubrza i da zavrsi mec pre kise ......................
Inace, Novak nije ubacio nijedan prvi servis u ovom gemu, nesto mu je opao kvalitet igre ...................... evo, konacno jedan pogodjeni prvi servis ....................
Satrije ima krov...
A ako neko igra brzo, to je Federer i on da popije tu opomenu, van pameti
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Satrije ima krov...
A ako neko igra brzo, to je Federer i on da popije tu opomenu, van pameti

znam da ima, ali svaki prekid meca moze da mu razbije ritam igre, na to sam mislio ................. naravno da se salim, njegovi mecevi traju uvek kratko ............ obrisace patos sa Cilicem, cak i ako kojim slucajem izgubi ovaj set ................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Boxy said:

Roger dobio opomenu za prekoracenje vremena, e sad sam sve videla....a Cilic luoka lopticu milion puta i nista

I jos mu Cilic kaze, aha cekao sam te...

nije zbog toga dobio opomenu, nego jer je otisao po peskir kad je Cilic vec uveliko bio na liniji i tapkao lopticu da servira. Tj. nije pratio ritam onog ko servira.

sasvim je druga stvar koliko dugo Cilic tapka lopticu i da li prekoracuje vreme.

 

bese JJ imala neku slicnu frku s nekim, Serenom ili Enan, svojevremeno.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Lihtenstajne, sviraj kraj da Novak ne bi iznapusavao ovog bucnog Pablovog navijaca ..............😎

Kako njemu pada fokus, to je neverovatno .................... razumem da gubi u setu, ali ovako ....................... plus je na ovaj nacin privukao jos par desetina gledalaca na protivnikovu stranu ...........................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

nisam bas pomno pratila da li je u ovom mecu prekoracavao vreme. zavisi dosta i od sudije kad ukljucuje stopericu, neki ukljucuju ranije, neki kasnije.

a stoji da je Cilic jedan od tenisera koji su najsporiji na servisu i cesto prekoracava vreme.

Link to comment
Share on other sites

Čilić me je baš iznenadio, valjda ni sam ne zna kad je zadnji put nešto kršteno odigrao. Doduše ne očekujem da potraje ovako.

 

5 minutes ago, wwww said:

bese JJ imala neku slicnu frku s nekim, Serenom ili Enan, svojevremeno.

Mislim da je u Rimu bilo protiv Serene, pa su se posle meča na mreži objašnjavale i Serena rekla kako nije ona Žistin i nikad ne bi tako nešto namerno radila :classic_biggrin: 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alcesta said:

Ako Novak krene da ubrzava zbog kiše izgubiće set, mogu da potpišem, na RG mu se to redovno dešava kad počne da razmišlja o vremenu.

Secam se da je jednom na brzinu pobedio Tima, tik pred kisu, mislim da je to mozda bilo 2016.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Drakaris said:

Secam se da je jednom na brzinu pobedio Tima, tik pred kisu, mislim da je to mozda bilo 2016.

Mislim da je to više bilo da napravi statement jer je Tim bio te godine strašno ishajpovan kao Rafin naslednik :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...