Jump to content

Roland Garros 2021


Милица

Recommended Posts

44 minutes ago, Boxy said:

Koliko naporan mec, kao one koje je igrao protiv Milmana, na to me podseca.


Na 5:5 u prvom setu počeo sam da treniram, pa sam vecerao, pa malo citao pdf košarku i prebacujem nazad na ES kad ono 6:5 u drugom setu…

Koliko li će tek biti mrcvarenja sad kad je izgubio ovaj drugi TB.

Link to comment
Share on other sites

A bas im je fora: PC zvrjao prazan 3 sata (od poslednjeg zavrsenog meca u dnevnom terminu) i sad ce ovi da zavrse mec posle ponoci. Da mi je samo znati zasto? Nisu prodavali karte za vecernji termin, pa da kazes da je to zbog ljudi koji su kupili karte.

Ko ce razumeti Francuze. :classic_rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledam Beretinijevu sezonu i moram reci da je znatno bolja nego sto sam kontao. Stavise, sasvim, sasvim dobra. Sem poraza od Davidovic-Fokine u MC, gubio je samo od top igraca (dva puta Cicipas, po jednom Zverko i Meda), a ima skalpove Ruda, Garina i Karaceva na sljaci. Ne kazem da se sekiram za Noleta, bice to ok, nego da Mateo uz dobru US turneju moze do top8 na kraju godine.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, wwww said:

A bas im je fora: PC zvrjao prazan 3 sata (od poslednjeg zavrsenog meca u dnevnom terminu) i sad ce ovi da zavrse mec posle ponoci. Da mi je samo znati zasto? Nisu prodavali karte za vecernji termin, pa da kazes da je to zbog ljudi koji su kupili karte.

Ko ce razumeti Francuze. :classic_rolleyes:

Kako zasto pa zbog tv programa zato se i igra vecernji termin makar i bez publike.

Mnogo mi nesto pljujete francuze cccc...

 

Inace evo me malo u alcestinim krajevima, ovaj cg komentator je nevidjeno dosadan 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ciao said:

Kako zasto pa zbog tv programa zato se i igra vecernji termin makar i bez publike.

Mnogo mi nesto pljujete francuze cccc...

 

Inace evo me malo u alcestinim krajevima, ovaj cg komentator je nevidjeno dosadan 

Gde si to? :classic_biggrin:

Dosadni jesu ali i to je bolje od "zanimljivosti" na ES. Trebalo bi da imaš i ES kanale manje-više svuda.

A Francuzi se pljuju kad dođe vreme za RG, to je regularno sezonski :classic_biggrin:

 

Ne gledam, ali deluje mi da je glavno pitanje sad kondicija i ima li Fed dovoljno živaca da se pomuči da ovo izvuče.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alcesta said:

Gde si to? :classic_biggrin:

Dosadni jesu ali i to je bolje od "zanimljivosti" na ES. Trebalo bi da imaš i ES kanale manje-više svuda.

A Francuzi se pljuju kad dođe vreme za RG, to je regularno sezonski :classic_biggrin:

 

Ne gledam, ali deluje mi da je glavno pitanje sad kondicija i ima li Fed dovoljno živaca da se pomuči da ovo izvuče.

Ubudvu ali idem za bg uskoro😉

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Kako su samo Francuzi izdrzali sve ove decenije bez vecernjeg programa?
Vecernja sesija ove godine je najveca glupost, to sam rekla odmah na pocetku, taj termin je kazna.

Eh, a kako bi se onda reklamirali kao grad svetlosti, svaki čas idu reklame sa reflektorima iznad Šatrijea, dočekali posle toliko godina :classic_biggrin:

1 minute ago, ciao said:

Ubudvu ali idem za bg uskoro😉

Šteta što nisi uhvatila bolje vreme za kupanje :classic_sad:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boxy said:

Kakva seljacina ovaj Nemac

jesi videla kad je pre jedno pola sata - sat pljunuo na teren? koliko ja znam to u vreme pandemije nije dozvoljeno (i inace je to bas onako bljak, ali sad valjda bas nije dozvoljeno)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

jesi videla kad je pre jedno pola sata - sat pljunuo na teren? koliko ja znam to u vreme pandemije nije dozvoljeno (i inace je to bas onako bljak, ali sad valjda bas nije dozvoljeno)
To nisam videla, videla sam sad kad je pljunuo na liniju...

Ne moze da zadrzi svoj servis kad napravi brejl, uzas
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, alcesta said:

Šta je uradio? Pre nekog vremena sam okrenula da pogledam i tačno sam uhvatila kadar kad je pljunuo :classic_wacko:

sad je dobio CV valjda jer je presao na drugu stranu mreze da pogleda trag (njegova loptica otisla u aut)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...