Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

Osvanuli su video klipovi sa zverstvima Rusa.

 

Na jednom kastriraju ukrajinca posle čega je navodno ubijen i spaljen. Na drugom je glava i ruke nekog ukrajinca nabijeni na neke šiljke. Videi su na telegram kanalu ali su veliki i nisam ih lično gledao tako da primite ovo sa dozom rezerve jer vam prenosim opise. Ako se ispostave tačnim ovo će verovatno danas ili sutra biti po svim medijima.

 

Ako neko želi linkove neka se javi na pm ali moraćete da se logujete na kanal da biste pogledali video materijal. Ako ima neko ko već ima tamo kanal neka mi se javi za linkove pa da nam prenese iz prve ruke šta je na klipovima. Linkove ne kačim jer nisam pogledao video pa ne znam da li bi bili u koliziji sa pravilima foruma ali po opisu sigurno krše pravila.

Link to comment
Share on other sites

Sta ce sad neutralni...snimci iz Holivuda..klonirali ruske vojnike. Ne znam sta NATO ceka..

Just now, Devil In My Pants said:

Sta ce sad neutralni...snimci iz Holivuda..klonirali ruske vojnike. Ne znam sta NATO ceka..

Ali nemoj rusima uzimati stipendiju..kakva je to anarhija..nema tu demokratije. Ccccc

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zavisi kojim Rusima. Onima koji su protiv zlocinca putlera i generalno protiv politike njihove zemlje treba pomoci, a ove koji su sumnjivi i kao  sto si ih pominjao, da su dosli samo da muckajuci u skladu sa propisima premeste firme, a nemaju nista protiv putlera niti protiv njegove politike, to treba najuriti.

 

Onakve kao onaj sto se kurcio sa ruskim jezikom ne bi bilo lose malo prevaspitati pre proterivanja. Mada je taj ološ dobar primer kako su se takvi ponasali u ovim zdravim zemljama, gde zdravo gledaju na sve ovo, i kako su se neki drugi ponasali tamo odakle su ih najurili.

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Dragan said:

Ukrajina: civilne žrtve do 24. jula 2022 (moguce je da je broj zrtava jos veci)

 

- a total of 5,237 killed (2,019 men, 1,379 women, 143 girls, and 164 boys, as well as 41 children and 1,491 adults whose sex is yet unknown)
- a total of 7,035 injured (1,384 men, 1,017 women, 150 girls, and 215 boys, as well as 195 children and 4,074 adults whose sex is yet unknown)

 

Izbeglice: Više od osam miliona ljudi napustilo je zemlju od ruskog napada na Ukrajinu - Agencija Ujedinjenih naroda za izbjeglice (UNHCR) .

Nekoliko miliona ljudi je raseljeno unutar Ukrajine.

 

 

 

Do svega toga ne bi došlo da se Zelenskiji nisu slikali za Vogue

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Milenko Puzigaca said:

Ko je pa ove majmune slikao za casopise, i zasto :classic_blink:

Fotomontaza.

6 hours ago, Klotzen said:

Osvanuli su video klipovi sa zverstvima Rusa.

 

Na jednom kastriraju ukrajinca posle čega je navodno ubijen i spaljen. Na drugom je glava i ruke nekog ukrajinca nabijeni na neke šiljke. Videi su na telegram kanalu ali su veliki i nisam ih lično gledao tako da primite ovo sa dozom rezerve jer vam prenosim opise. Ako se ispostave tačnim ovo će verovatno danas ili sutra biti po svim medijima.

''Ma to su zapadne lazi, namestaju predobrim Z-lotvorima kao sto su namestili Markale, Srebrenicu i Racak''. - razmisljanje prosecnog rusokolonaskog vola. 

Edited by FrediB
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Klotzen said:

Osvanuli su video klipovi sa zverstvima Rusa.

 

Na jednom kastriraju ukrajinca posle čega je navodno ubijen i spaljen. Na drugom je glava i ruke nekog ukrajinca nabijeni na neke šiljke. Videi su na telegram kanalu ali su veliki i nisam ih lično gledao tako da primite ovo sa dozom rezerve jer vam prenosim opise. Ako se ispostave tačnim ovo će verovatno danas ili sutra biti po svim medijima.

 

Ako neko želi linkove neka se javi na pm ali moraćete da se logujete na kanal da biste pogledali video materijal. Ako ima neko ko već ima tamo kanal neka mi se javi za linkove pa da nam prenese iz prve ruke šta je na klipovima. Linkove ne kačim jer nisam pogledao video pa ne znam da li bi bili u koliziji sa pravilima foruma ali po opisu sigurno krše pravila.

 

Došli smo do toga da danas više niko nije ni iznenađen količinom zverstava genocidne i terorističke ruske vojske.

 

156 dana zverstava od kojih se neće oprati obraz nikad.

 

 

5 hours ago, Devil In My Pants said:

Sta ce sad neutralni...snimci iz Holivuda..klonirali ruske vojnike. Ne znam sta NATO ceka..

Ali nemoj rusima uzimati stipendiju..kakva je to anarhija..nema tu demokratije. Ccccc

 

Ako se to odnosi na moju aktivnu, i uspešnu odbranu stipendija ruskih studenata kod mene, ne znam šta bih ti na to rekao, osim da je targetiranje ruskih studenata u inostranstvu čist rasizam. Možda nešto pogrešno tumačim u tvom postu ili se odnosi na nešto drugo...

Edited by Maharaja
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Rusi optužili Ukrajinu da je pogodila HIMARS-om zatvor u kom su bili Ukrajinski zarobljenici. Poginulo 40-53 ljudi, još nisu usaglasili priču Rusi pa različite brojke stižu. Ukrajinci demantovali i izjavili da na radarskoj slici nema tragova. Oni tvrde da su ih Rusi gađali artiljerijom da bi prikrili ubistva i mučenja nad zarobljenicima, navodno neka komisija treba da obiđe taj zatvor u ponedeljak. Pogotovo je zanimljivo što tvrde da je to izvedeno HIMARS raketama a na videu se vidi da je obim razaranja veći nego što te rakete rade.

 

Sad će verovatno i jedni i drugi da menjaju priču pa da sačekamo par dana da čujemo konačne verzije. Ovo je jako sumnjiva priča Rusa jer je to bio javan podatak gde će biti ti zarobljenici i jasno je da Ukrajina nema ama baš nikakav dobitak iz neke takve akcije a nije moguće da su greškom pogodili jer su znali da su tamo zarobljenici.

 

Ruski koljač identifikovan i objavljeni njegovi podaci, neki Burjat. Vidim da meiji polako objavljuju info o ovom zverstvu. Videćemo da li će Rusi suditi tom zločincu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Klotzen said:

Rusi optužili Ukrajinu da je pogodila HIMARS-om zatvor u kom su bili Ukrajinski zarobljenici. Poginulo 40-53 ljudi, još nisu usaglasili priču Rusi pa različite brojke stižu. Ukrajinci demantovali i izjavili da na radarskoj slici nema tragova. Oni tvrde da su ih Rusi gađali artiljerijom da bi prikrili ubistva i mučenja nad zarobljenicima, navodno neka komisija treba da obiđe taj zatvor u ponedeljak. Pogotovo je zanimljivo što tvrde da je to izvedeno HIMARS raketama a na videu se vidi da je obim razaranja veći nego što te rakete rade.

 

Sad će verovatno i jedni i drugi da menjaju priču pa da sačekamo par dana da čujemo konačne verzije. Ovo je jako sumnjiva priča Rusa jer je to bio javan podatak gde će biti ti zarobljenici i jasno je da Ukrajina nema ama baš nikakav dobitak iz neke takve akcije a nije moguće da su greškom pogodili jer su znali da su tamo zarobljenici.

 

Ruski koljač identifikovan i objavljeni njegovi podaci, neki Burjat. Vidim da meiji polako objavljuju info o ovom zverstvu. Videćemo da li će Rusi suditi tom zločincu.

Ma Rusi..kao za onaj BOING pa do ovog poslednjeg. Njihov nivo sabotaze je za retarde. Kad smo vec kod retarda, osnova gadjanja tog zatvora je, pazi sad..da mrtvi ne mogu nista reci..da bi UA prikrila svoje zlocine. 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Klotzen said:

Ruski koljač identifikovan i objavljeni njegovi podaci, neki Burjat.


Cini mi se da je Kalmik, a ne Burjat. Bar sudeci po prebivalistu doticnog koje je objavnjeno na netu. 
 

Inace pogledao sam klip. Bolesno da onakvo nesto uopce padne na pamet. Za takve bolesnike pri zarobljavanju ne bi trebala vaziti nikakva prava.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Komicar danas u Odesi. Veliki vodja po bunkerima.

"Do svega toga ne bi došlo da se Zelenskiji nisu slikali za Vogue" - Beonegro 👍

5UQ277hIqnMB6V_SdsUHw0.jpg?op=ocroped&va

 

Pre mesec dana u Mykolaijiwu.

 

 

Pre mesec i po u Donbassu.

Zelenskyy je u nedjelju pregledao zapovjedna mjesta i položaje na fronti u gradu Lysychansk

 

 

Pre dva meseca u Charkiwu

 

 

 

Edited by Dragan
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, RatzenStadt said:


Eh, kako je nekad sve bilo jednostavnije : (

 

amgeN0d_700bwp.webp

Slav in a tracksuit, šteta što ne skvotuje.

 

Koliko dugo ćes promovisati čist razisam @Devil In My Pants? Nisam te reportovao za onaj original post, ali izgleda nisi ništa naučio. Sada hoću. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Darko said:

Slav in a tracksuit, šteta što ne skvotuje.

 

Koliko dugo ćes promovisati čist razisam @Devil In My Pants? Nisam te reportovao za onaj original post, ali izgleda nisi ništa naučio. Sada hoću. 

Da ne bude greske kod reporta to sam citao komentare na nasim portalima, na njih sam mislio. Ljudi misle da su Ukrajinci sa namerom ubili Ukrajince posle mesec dana da ne bi pricali sta znaju vrv o nato generalima i virusu koji pogadja symo slovenski gen a da nije ukrajinski.

1 hour ago, Kronostime said:

 

Da, na Tvitu se sve jasno vidi+1like, vrv tvoj.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da ne bude greske kod reporta to sam citao komentare na nasim portalima, na njih sam mislio. Ljudi misle da su Ukrajinci sa namerom ubili Ukrajince posle mesec dana da ne bi pricali sta znaju vrv o nato generalima i virusu koji pogadja symo slovenski gen a da nije ukrajinski.

Da, na Tvitu se sve jasno vidi+1like, vrv tvoj.

Nikad ne lajkujem snimke rata i razaranja, za razliku od tebe. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Devil In My Pants said:

Da ne bude greske kod reporta to sam citao komentare na nasim portalima, na njih sam mislio. Ljudi misle da su Ukrajinci sa namerom ubili Ukrajince posle mesec dana da ne bi pricali sta znaju vrv o nato generalima i virusu koji pogadja symo slovenski gen a da nije ukrajinski.

Moje se odnosilo na ruske studente, ono što je i Maharadža spomenuo.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...