Jump to content

Rat u Ukrajini


Doc Holiday
Message added by Lobotomija,

Ovim disclaimerom označavamo temu o Ukrajini kao "ozbiljnu". Sve što se od forumaša traži je da joj tako pristupaju. Zabranjeno je:

 

- Kačenje lažnih informacija.

- Relativizacije.

- Negiranje ukrajinske nacije.

- Izvrtanje činjenica.

- Floodovanje linkovima i tvitovima.

- Zabranjeno je kačenje uznemirujućih fotografija i videa.

 

Moderacija će zauzeti neutralni stav, što znači da su sva pisanja dozvoljena ako su u skladu sa tačkama iznad. Stavovi moderatora koji učestvuju u diskusijama se smatraju kao "lični" i nemaju veze sa obavljanjem moderatorskog posla. Potrudite se da vesti budu istinite i iz relevantnih izvora. Ako se desi da nešto imate neprovereno, samo naglasite to u postu. Zadržaćemo mogućnost nekih izmena ako bude bilo neophodno.

 

Moderacija Politike

Recommended Posts

25 minutes ago, Darth Bane said:

Prst na celo za rusofile: u cemu je poenta imati saveznika koji cak ne moze ni fizicki da dodje do tebe??!!?!   

 

Ako ti je Rusija saveznik, bolje da ne može da dođe do tebe.

 

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, HAMMER said:

kakav naslov na b92 "Ruski general Roman Kutuzov je denacifikovan u Ukrajini" :64:

Opaa. Jos jedan u nizu!

 

Quote

2. juna je javljeno da je tokom ratnih dejstava na nebu iznad Luganske oblasti poginuo heroj Rusije, general-major ruskog vazduhoplovstva u penziji, 63-godišnji Kanamat Botašev. Kako navodi Baza, avion Botaševa je oboren, pilot nije stigao da se katapultira.

 

Edited by Leonard
Link to comment
Share on other sites

Lepe su ove vesti, nadam se da ce ova kontraofanziva kod Hersona i Severodonetska, kao i ubistvo ovih generala opet zainteresovati narod na zapadu za rat u Ukraini, ocigledno da je interest tamo pao za desavanja u Ukraini, plus sada kada se zavrsilo i sudjenje Dzoniju Depu koje je bilo jako praceno, ocekujem da se ljudi opet posvete Ukraini.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darth Bane said:

Prst na celo za rusofile: u cemu je poenta imati saveznika koji cak ne moze ni fizicki da dodje do tebe??!!?!   

 

E, ali oni misle da ce Rusi da im dodju fizicki u komsiluk I onda dobiju Kosovo, RS I jos sto-sta nazad (I napred:classic_wink:).

 

Kad kazu - udrite, gazite Rusi (Putine) - ne misle oni samo na Ukrajinu. Ne, nadaju se da ce Rusija (Putin) da pobedi tako sto ce da preore sve ove drske bivse okupirane od SSSRa drzave koje su izdale brata Putina I posle izdajnickim putem kod onih narkomana u NATO... :classic_tongue:

 

E to cekaju putinguzoljubi u Srbiji. 

Edited by Jezebel
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2022 at 9:34 PM, Milenko Puzigaca said:

Ja ne znam ni koje reprezentacije, mislim u kom sportu, a jos manje da ih je petorica, nite me je ikada to zanimalo. Kao lud sam dok ne saznam ko je ubacio koju loptu i u kakvu rupu :lol_2:


⬆️
Ovaj komentar...

Kazi mi da te nikada nisu birali na fudbalu i da si uvek prvi ispadao u "izmedju dve vatre", bez da kazes da te nikada nisu birali na fudbalu (ev. kao golmana) i da si uvek prvi ispadao u "izmedju dve vatre".

Edited by RatzenStadt
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja fudbal nikad nisam ni igrao, košarku možda par puta, a ovo drugo manje vise, a nisam prvi ispadao. Mada nisam mnogo voleo ni tu igru. Voleo sam stoni tenis, jedino to. U stvari i badminton. Čak smo i u jednom i u drugom u komšiluku organizovali turnire, par puta sam čak pobedio :classic_smile: I biciklizam sam voleo, rekreativni, što i sad volim. I pešačenje. Nisam ja toliki protivnik fizičkih aktivnosti, nego ne volim ekipne sportove, i ne volim trčanje, skakanje i sve slično :classic_smile:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posle ove najavljene i zahvaljujuci zlom NATO otkazane posete Lavrova trebalo bi malo stati na stranu Pukija. O cemu sneva a sta mu se desava?

Pa zar ce od sada jednoj NEUTRALNOJ Srbiji, zlikovci iz otana da regulisu saobracaj i posete prijatelja!!! U kom delu tela je srbija neutralna?

 

Molim vas, kakva je ovo neutralnost ako moze da dodje solc a ne moze lavrov?!....(ovo citiram reci srpskih opozicionih junaka koji kao da uopste nemaju pravo glasa bas kao i vucic koji nema pravo glasa niti mehanizme da se izbori da mogu da dodju ruski prijatelji)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mama_mia said:

Posle ove najavljene i zahvaljujuci zlom NATO otkazane posete Lavrova trebalo bi malo stati na stranu Pukija. O cemu sneva a sta mu se desava?

Pa zar ce od sada jednoj NEUTRALNOJ Srbiji, zlikovci iz otana da regulisu saobracaj i posete prijatelja!!! U kom delu tela je srbija neutralna?

 

Molim vas, kakva je ovo neutralnost ako moze da dodje solc a ne moze lavrov?!....(ovo citiram reci srpskih opozicionih junaka koji kao da uopste nemaju pravo glasa bas kao i vucic koji nema pravo glasa niti mehanizme da se izbori da mogu da dodju ruski prijatelji)

 

Kriminalna bagra obicno nadje nacin da predje granice, tako da prica o Putinu i sedmoro malih Lavrovcica u guguti  jos nije gotova. 

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Mama_mia said:

Posle ove najavljene i zahvaljujuci zlom NATO otkazane posete Lavrova trebalo bi malo stati na stranu Pukija. O cemu sneva a sta mu se desava?

Pa zar ce od sada jednoj NEUTRALNOJ Srbiji, zlikovci iz otana da regulisu saobracaj i posete prijatelja!!! U kom delu tela je srbija neutralna?

 

Molim vas, kakva je ovo neutralnost ako moze da dodje solc a ne moze lavrov?!....(ovo citiram reci srpskih opozicionih junaka koji kao da uopste nemaju pravo glasa bas kao i vucic koji nema pravo glasa niti mehanizme da se izbori da mogu da dodju ruski prijatelji)

Mi smo vojno neutralni ali nismo politicki neutralni.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ters said:

 

Kriminalna bagra obicno nadje nacin da predje granice,

 

 

Pa jeste, videla sam neke opcije, da prodje kroz gasovod, da skoci iz svemira, da dodje dunavom inkognito...ali ne vredi Lavrov je izabrao da se spotice o nato...cudi me da ga puki nije poslao onim cime preti....

Link to comment
Share on other sites

Ja pretpostavljam da nije čuo na ruskim medijima da su mu uvedene sankcije pa nije znao da ne može da dođe.

 

🙂

 

Šalu na stranu, obzirom da je znao da neće moći doći jedino što mi pada na pamet je pokušaj destabilizacije Srbije. Danas vidim da izjavljuje da zapad ne dozvoljava Srbiji da vodi samostalnu politiku što je dodatan pritisak na Srbiju da ne uvodi sankcije. Ostalo sve mi je isuviše nerealno. I sad ako Vučić uvede sankcije automatski će biti pod direktnim pritiskom Rusije a to je za njega opasnije od sankcija zapada. A znamo da on uvek bira ono što je jeftinije po njegov rejting.

 

Ima jedan događaj od pre par meseci gde je Bugarska propustila avion da bi se evakuisali neki Rusi iz ambasada sa Balkana ali to je skroz drugačiji primer od ovoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...