Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

1 hour ago, Crni Bombarder said:

Nije povreda,ali zaista nije u redu ni ovakvo povlacenje.

Uopste ne "branim" Djokovice,ali dobijes jos jedan ATP turnir u svojoj zemlji,u gradu u kojem zivis i treniras,i onda ga eskiviras zbog vece love na RG. To se tako ne radi,ipak. Na kraju ce igrac kojem ovaj turnir ponajmanje treba i jedini da postupi posteno. A Filip,koji inace plakyyy kako nema jos osvojen ATP turnir,propusta jos jednu priliku za to. A tesko ce i u buducnosti imati mnogo boljih od ove.

Sve si u pravu. Mada za Djerea ne bih iskljucio neku povredu prosle sedmice, pa da iz tog razloga zeli da odmori pred RG. Steta jer je sigurno mogao da igra zavrsnicu turnira

Link to comment
Share on other sites

Novak dobio protivnika: Moraing-a (nikad cula), pa ako njega prodje onda ide ili na Coriu ili na Cuevasa.

Ako ja dobro tumacim, finale BG-2 bi trebalo da se igra u petak. :smiley33:  Sto bi u sustini bilo dobro zbog RG, ali ne secam se da sam videla to nekad ranije.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, wwww said:

Novak dobio protivnika: Moraing-a (nikad cula), pa ako njega prodje onda ide ili na Coriu ili na Cuevasa.

 

odgledah gerasimovljev choke godine, bolje da nisam ) :

svaba je poluamaterski igrac sa nerezonskim udarcima i korisniji bi mu bio jednosatni intenzivniji trening sa Misom,laslom ili filipom.

ali su zato Kuevas i Basilasvili (kad mu se igra) vrlo dobra priprema za Pariz.

 

Topo i Medo su generacija,

juce sa Korijom mini flashback sa RG 2005. i sjajnih uvodnih set i po mladog Novaka protiv argentincevog cuvenijeg burazera..

u prevodu, imacemo koga da bodrimo i u godinama koje dolaze...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Boxy said:

Ima ljudi na tribinama, ali ja nisam nista cula zvanicno

Bilo ih je i na prošlom turniru kad ih nije bilo zvanično :classic_biggrin: ovaj broj mi prilično nezvanično izgleda, možda će ih pustiti više za završnicu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...