Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

Izgleda da Danielu nije prijala jaka hrana..ispao je od Molčana. Da li je Vajda sa njim?

Teren mi izgleda dobro,tribine isto..fino deluje ambijent. Minus mi je dosta loša režija i kamere..ali hajde da to stavimo na nedostatak rutine i iskustva sa prenosima ovakvih događaja.
 

1 hour ago, alcesta said:

Ko li je ovaj Van Aš?

Ni ja ne znam..okrenuo meč iako se lik nije pojavio u prvom setu. Vavrinka je propustio svoje prilike na samom startu drugog seta i posebno na njegovom kraju. Ostaće banjalučka publika uskraćena za meč protiv Novaka.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alcesta said:

Ne i kod nas, zamrače nam sve što mogu :classic_rolleyes: RTRS isto prenosi, kod nas je isto zamračeno, ali nekom možda bude od koristi.

 

Rubljov je ipak došao :classic_ohmy:

Morao Rubljov da ispostuje kao branilac titule 🙂 Drago mi je sto se ove godine igra u RS. Da BIH konacno organizuje nesto sto je makar iole relevantno u svetu sporta, cuo sam da je bila opsta pomama za kartama. Ne bi bilo lose u nekim zemljama na ovaj nacin promovisati tenis, makar da turniri dobiju jednogodisnju-dvogodisnju licencu.

Link to comment
Share on other sites

Đere vratio brejk u drugom setu taman kad je komentator proglasio treći :classic_biggrin: fino bi bilo da sad ovo ne ispusti kad se već namučio, ako ne dobije u dva biće čupavo.

Borna mi uopšte ne liči na sebe u ovom izdanju, a deluje i da je smršao.

 

I naravno da sam ukopala Lasla u ovom setu, neću više ništa ni da pišem :classic_rolleyes:

Edited by alcesta
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je definitivno izgubio strpljenje u TB, ono je bilo baš jeftino.

Ovo je slično mučenje kao prošle godine u BG, samo je trenutno pitanje šta je tačno s tim laktom pa je li mu bolje da igra što više ili da izgubi što pre i ode da leči to.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio na kraju,ali igra je manje od tanke. Doduše,bez obzira na njegove izjave,stičem utisak da ga lošije partije ipak ne tangiraju previše. Znamo da ne voli da gubi,ali tempira se ta forma za RG.

Centralni teren je baš spor. Vremenski uslovi dodatno pojačavaju taj utisak.

Link to comment
Share on other sites

Moj Sofascore ne može da se odluči je li turnir Srpska Open ili Banjaluka Open, pa mi daje malo jedno malo drugo :classic_laugh:

Ne mogu da ustanovim je li Vajda sa Molčanom, nigde ga ne vidim u kadru, ali kontam da je tu znali bismo, jurili bi ga naši novinari. U svakom slučaju Molčan pobedio, lepo :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...