Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

sve tip top, samo mala zamerka sto nije ostao onaj stari dobri turnirski logo.. na ciju foru je danasnji ATP-ov
ovaj sa pepsi loptom i rodnom grudom u pozadini mi nesto nije sjeo.. ali ako je za novi vizuelni identitet odgovoran direktor turnira u Sofiji, onda ok ;

 

spacer.pngspacer.pngspacer.png

Link to comment
Share on other sites

cek da rastumacim sta je sta:

ove dve plave trake pored terena su valjda dve reke

gore desno su siluete: novi most preko Save, toranj na Avali, Beogradjanka, Pobednik, Nemanja, Hram

ovo brdo u sredini (iza loptice): je li to Avala ili piramida u Visokom :wicked: ?

a mozda su ova zelena brdasca s obe strane - Sumadija, ona kao oranica gore levo - Vojvodina, a brdo - Kopaonik (sa sve snegom)?

 

Loptica bi valjda trebalo da predstavlja srpsku zastavu, s tim sto nisu mogli da stave belu na dnu, vec su uzeli svetlo plavu?

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ja sam videla neku sliku gde su ceradama pokrili terene (u sedmici pred SO). Ovde je, pretpostavljam, naglo naisao pljusak, pa nisu stigli da pokriju :smiley24: . Mislim, bilo bi glupo da su namerno pustili da se teren natopi vodom, i to pred Novakov mec.

Link to comment
Share on other sites

Najbolje sto moze na sljaci  ...............a Novak je bas los ....................... ok, ima jos dva mastersa da se odigraju pre RG, ali ova igra ne licni ni na sta .................. Rafa takodje ne blista, ali je to u ovo trenutku bolje od Novaka ......................

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...