Jump to content

ATP Beograd — Serbia Open


Cojep

Recommended Posts

Kecmanović baš loš,ali moram napisati da je na samom kraju prvog seta uzeo mto. Imao je neki problem sa butnim mišićem i mislim da se videlo da ga povreda limitira.
Šelbaj navodno učenika Tonija Nadala..tako reče Mijaljević u prenosu,da trenira kod njega na akademiji već nekoliko godina. Ima i nekog američkog trenera. Zanimljiv igrač,ali sa očitim nedostacima u igri.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivi dueli slede, Kecman i Lehecka ( dobija Ceh lagano ), Djere i Molcan ( blaga prednost Laslu ). Dzumhur na moje iznenadjenje u cetvrtfinalu preko Gaskea, i zaboravio sam da covek postoji. I poslastica Duci-Nole, sudeci po Novakovoj formi ( ali i Ducijevim dobrim igrama na sljaci ) i mogucim problemima s laktom, ocekivao bih jak otpor Lajovica. Ali to je Duci, mogu odigrati TB, pa da ga Novak oduva 6:0 u narednom setu ako iole pojaca tempo 😄

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno. Gubio je 2-4 u trecem setu, onda zaigra perfektno i veze 3 gema (od toga 2 brejka) maltene na nuli. Servira za mec, glatko povede 30-0, a onda se doslovno samounisti, do kraja meca dobije jos samo 2 poena. Molcan je samo vracao lopticu u teren i sacekao imploziju. 

 

Nole je izgleda pokupio svu mentalnu snagu namenjenu nasim teniserima, strasno kakvi su headcaseovi svi redom, a posebno Lajovic i Djere. Gledam neki dan malog Medjedovica, isti slucaj. Ocito nastelovan zreb i najslabiji moguci protivnik, ali avaj. Uzasan govor tela i na bitnim poenima raspad sistema.

Edited by fradler
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A znas sta je najgore?Imas 6-3 i dozvolis da to ispustis.

Ma nije to najgore, nije mu prvi put, mada sasvim liči na Lajovićev MO :classic_biggrin:

Najgora mi je sama činjenica da nije uzeo set Lajoviću. Manje bih se iznenadila da je pukao od onog Jordanca.

Lajoviću svaka čast za najveću pobedu u karijeri, ali ne mogu da zamislim da uzme sad titulu, a inače je džabe krečio.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kosjan Willavić said:

Zanimljivi dueli slede, Kecman i Lehecka ( dobija Ceh lagano ), Djere i Molcan ( blaga prednost Laslu ). Dzumhur na moje iznenadjenje u cetvrtfinalu preko Gaskea, i zaboravio sam da covek postoji. I poslastica Duci-Nole, sudeci po Novakovoj formi ( ali i Ducijevim dobrim igrama na sljaci ) i mogucim problemima s laktom, ocekivao bih jak otpor Lajovica. Ali to je Duci, mogu odigrati TB, pa da ga Novak oduva 6:0 u narednom setu ako iole pojaca tempo 😄

:Andjus sve promasio tip posta 😄

Evo i Kec dobio

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je postalo mučno gledati Novakove mečeve protiv saigrača iz reprezentacije bilo na Serbia bilo na Srpska Openu.

99% gledalaca navija za Novaka..protivnikovi dobri potezi izmame tek pokoji aplauz. Komentatori redovno navijaju za Novaka. I to nije najgore. Najgore se ostavi za kraj u slučaju pobede autsajdera. Niko maltene da pozdravi Dušana..sam Dušan se maltene izvinjava Đokoviću,pronalazi razlog za njegov poraz?! Čoveče,to nisu tvoji problemi. Dobio si pošteno broja 1..pobeda karijere..nasmej se,pokaži slobodno zadovoljstvo..tugica od ambijenta. Nepopularno mišljenje:najviše bih voleo da Novak nikada više na zaigra na ovim turnirima..bez obzira hoće li se ili neće igrati.

Srbi ne vole tenis. Srbi vole Novaka. Mislim na većinsku populaciju.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...