Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

4 minutes ago, nlavrnja said:

 

Zar to nije prvenstvo gde je Musli trpao kod nas?

Nije, pogresio sam ja godinu mislim da je bila 2007 do 18, a Musli je mladji od Macvana Kufusa, Covica dve godine. Ali ko juce se secam kako se cuje preko TW kad ficko vice caleee pobedili smo...

Link to comment
Share on other sites

Inace, moze se reci da je prelazni rok u EL odlican do sada. Iznenadjujuce dosta ima i uvoza iz NBA, mnogo ekipa je na vrijeme reagovalo na situaciju na trzistu, bilo je proaktivno, sto mislim da je izuzetno vazno. Jedino mi djeluje da Baskonija ceka, a CSKA je velika misterija. Da li su promasili trziste ili imaju neke adute, vidjecemo.

 

Ako bih morao istaci neki potez to je Efesovo produzenje Micica tokom sezone. Mislim da Zalizani takav fejl nije napravio nikadu karijeri.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, pepe sancez said:

Inace, moze se reci da je prelazni rok u EL odlican do sada. Iznenadjujuce dosta ima i uvoza iz NBA, mnogo ekipa je na vrijeme reagovalo na situaciju na trzistu, bilo je proaktivno, sto mislim da je izuzetno vazno. Jedino mi djeluje da Baskonija ceka, a CSKA je velika misterija. Da li su promasili trziste ili imaju neke adute, vidjecemo.

 

Ako bih morao istaci neki potez to je Efesovo produzenje Micica tokom sezone. Mislim da Zalizani takav fejl nije napravio nikadu karijeri.

 

Jbg, ima malo i do Vase. 

Koliko sam ja cuo, Ataman je bas insistirao da ostane Vasa, a Vasa je dobio ponudu he couldn't refuse, ali u pozitivnom smislu.

Link to comment
Share on other sites

Za Vasu je bila priča da je oko 1,2 miliona neto plata. Ako mu se sviđa u Efesu i Istanbulu, šta ima da razmišlja? Da čeka leto da vidi da li će negde možda dobiti 1,5 ili 1,6 miliona?

 

Inače, mislim da žestoko precenjujete Miškov uticaj tu. Vaso ima 25 godina, ogromno iskustvo za te godine i veliki rejting u Evropi. Ako mu klub u kojem igra nudi dobre uslove, uveren sam da on samo obavesti Miška o tom dogovoru.

Link to comment
Share on other sites

Ne sporim nista od toga. Samo kazem da je sacekao ljeto cekalo ga je 2,5 miliona sto je u odnosu na 1,2 ogromna razlika. Kao sto je Larkin uradio npr. Da se slucajno Ataman nije naljutio na njega sto nije produzio ugovor kad i Micic. Moze Micic da bude zadovoljan i ovako, nikada nije toliko zaradjivao, ali Misko sigurno jede nesto intimno. Pri tome Vasa je za njega vise od klijenta, to se valjda zna.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pepe sancez said:

Ne sporim nista od toga. Samo kazem da je sacekao ljeto cekalo ga je 2,5 miliona sto je u odnosu na 1,2 ogromna razlika. Kao sto je Larkin uradio npr. Da se slucajno Ataman nije naljutio na njega sto nije produzio ugovor kad i Micic. Moze Micic da bude zadovoljan i ovako, nikada nije toliko zaradjivao, ali Misko sigurno jede nesto intimno. Pri tome Vasa je za njega vise od klijenta, to se valjda zna.

Vasa ni u snu nije mogao zabosti 2,5 miliona evra nakon jedne odlicno odigrane sezone. Skoro je neko izbacio listu 10 najplacenijih igraca. Slukas godinama igra na vrhunskom nivou pa je dobio 2 miliona.

Sto kaze Realni, mogao je dobiti najvise oko milion ipo. Lako je posle bitke biti general. Mogao je odigrati losije, pa da mu cena padne... Ovako je dobio ponudu koja se ne odbija tako lako.

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

Vasa je u onom intervjuu od pre neki dan rekao da ga je trazio Real i da je Efes izjednacio tu platu.

Prema tome svakako je dobra lova u pitanju, a i sam Vasa je rekao da mu odgovara da igra u Efesu bar jos jednu sezonu, da potvrdi da ova sezona nije slucajnost.

Sve u svemu, nije bas fail 🙂

Link to comment
Share on other sites

Ako ga hoće, uzeće ga. Milano dovodi igrače sa neverovatnom lakoćom, osim osnovnog motiva u vidu velikih plata, prako A licence, atraktivnosti grada...

 

Nego pitanje je šta misle sa njime? Imaju Ćaća, Džejmsa (već njih dvojica su gužva), Ćinćiarinija, Nedović je još uvek tu, iako je jasno da žele da ga se reše. Na dvojci ništa manja gužva.

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...