Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

Velika je pomoc kad imas vrhunski kvalitet na bekovima. Jos kad nemas cime da ih pritisnes onda ces mnogo da patis. Odavno u ovako vaznoj utakmici bekovski par nije ovako odigrao. Plus kad na to dodas inferiornost u skoku tesko sta da moze da se ucini. 

 

Fener je jednostavno izmucena ekipa. Sa ovakvim izduvanim Kalinom i Veselim, bez Djidjija nema tu ni traga od cvrstine unutra. Da ne govorim kako se od Judoa muce da instaliraju ozbiljnog igraca unutra. Lovernj je bio dobar izbor, ali i bez njega ostadose. Dugo vremena su se oni varakali, kombinovali svasta, ali su ovde bas dosli bez adekvatnih opcija.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, zastotako said:

@delpiero

 

Kakav Larkin faktor? On ti je 12. igrac na SVAKOM rosterom tamo, kakvi crni Faktor.

Biće da ne pratiš NBA, ima Larkin mnogo odigranih utakmica tamo. Sa ovakvom igrom bi bio faktor, ali šteta što nije konstantan u ovakvim partijama. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, pepe sancez said:

Kad ga ti bubnes kamen na kamenu ne ostane. Mozda je sve tako kako kazes ali koji je tvoj portfolio da to znas.

 

Kapiram ja da Željko predstavlja svetu kravu, ali malo realnosti nije na odmet.

 

16 minutes ago, uini said:

 

ja uopšte nisam impresioniran igrom efesa. tiny hands larkin i vasa igraju fantastično ali nisam primetio nešto epohalno što se kolektiva tiče, bilo u odbrani ili u napadu 

 

inače, željko je verovatno trener koji se najčešće adaptira i menja stil igre, samo što ovaj put realno i nije imao dzebane a još važnije, načina da zaustavi larkina 

 

Fener baš i nema mali budžet. S ti parama mogao se i bolje složiti pevac™.

Drugo, večeras je bukvalno poništen od Atamana, bez IKAKVOG odgovora. Ataman ga je potpuno pročitao, sahranio pik igru, Dikson i Slukas nisu znali gde je levo, žrtvovao Veselog sa poludistnace samo da se ne bi razigrali bekovi, Danstona uključio savršeno u igru, perimetar bio zaključan ko Fort Noks. Znači potpuna rasturačina i to od strane trenera koji ne spada u par najboljih u Evropi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Jedini trener star 59 ili više godina koji je vodio ekipu u finalu Kupa šampiona/Evrolige je Dušan Ivković 2012, sa 68.5 godina. Željko je napunio 59 u martu ove godine.

Zaključno sa ovom sezonom, odigrano je 63 finala.

by jana

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

 

Kapiram ja da Željko predstavlja svetu kravu, ali malo realnosti nije na odmet.

Nema to veze sa svetim kravama nego sa stilom pisanja. Postujem i pratim sto pises, ali imas potrebu da ispadnes pametan nekom kategorickim izjavama koje znaju biti takve odvale. Kapiram da je to toliko ocigledno ljudima da se vise i ne osvrcu. 

 

Sto dovodi do toga da pomislim, sto je to meni trebalo 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Efes je bas pametno odigrao u odbrani, udvajao iskakanjem visoko i agresivno najboljeg kreatora Fenera kod centralnog pika i tereo ih da se oslobode lopte i da kreiraju sa boka. Ovo mogu da rade jer Efes ima Danstona koji se za 2 sekunde vrati nazad i gde odbrana ne puca i gde Fenar ne moze da kazni udvajanje nekim ekstra pasom.

 

Ovim su ubili cuveni Zeljkov centralni pik od koga sve polazi, gde oni do besvesti ponavljaju pik pa repik dok ne pukne odbrana i naprave visak na nekom delu terena odakle oni traze dobar protok lopte u napadu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

planirao sam da odgledam bar prvo poluvreme...dok ne krenem na posao,

ali onda je režiser zumirao Fernandeza na klupi dok posvećeno grize nokte...

...ko sad da mi zalemi sve pokidane sinapse u tih par sekundi...i košarka i ko je izmisli?

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, pepe sancez said:

Nema to veze sa svetim kravama nego sa stilom pisanja. Postujem i pratim sto pises, ali imas potrebu da ispadnes pametan nekom kategorickim izjavama koje znaju biti takve odvale. Kapiram da je to toliko ocigledno ljudima da se vise i ne osvrcu. 

 

Sto dovodi do toga da pomislim, sto je to meni trebalo 😄

 

Isto ovo sam napisao pre 2-3 meseca. Da bi se lakše setio, u tom postu sam apostrofirao Šarunasa kao trenera koji u tom trenutku bolje vodi tim od njega. Izvini što kategorički lupetam i remetim ti tanana osećanja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Isto ovo sam napisao pre 2-3 meseca. Da bi se lakše setio, u tom postu sam apostrofirao Šarunasa kao trenera koji u tom trenutku bolje vodi tim od njega. Izvini što kategorički lupetam i remetim ti tanana osećanja.

Izvini ako sam te uvredio. Nebitno je to sto sam ja napisao, svako svojim pisanjem ostavlja svoj potpis na forumu. Na licnom nivou ne bi trebalo nista vise da dotice od vlastitog pisanja. Istjerali smo sad ovo na cistac, meni je potpuno u redu da ti imas to misljenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...