Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

1 hour ago, Laki21 said:

 

Kapiram ja da Željko predstavlja svetu kravu, ali malo realnosti nije na odmet.

 

 

Fener baš i nema mali budžet. S ti parama mogao se i bolje složiti pevac™.

Drugo, večeras je bukvalno poništen od Atamana, bez IKAKVOG odgovora. Ataman ga je potpuno pročitao, sahranio pik igru, Dikson i Slukas nisu znali gde je levo, žrtvovao Veselog sa poludistnace samo da se ne bi razigrali bekovi, Danstona uključio savršeno u igru, perimetar bio zaključan ko Fort Noks. Znači potpuna rasturačina i to od strane trenera koji ne spada u par najboljih u Evropi.

 

znam, to si sve manje više rekao u prvom postu. kažem, ja nisam tekmu tako doživeo, već kao pobedu skilla bekovskog para efesa 

 

ali taman i da ga je nadigrao ataman, bože moj. samo se ne slažem sa onom tvrdnjom da ga je pregazilo vreme, pošto je on obično taj koji najbrže usvaja nove tendencije 

Edited by uini
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljulj je  takva stetocina ove sezone za Real da oni dobijaju uprkos a ne zahvaljujuci njemu, ali se niko ne smije usuditi da to javno kaze zbog prethodnog staza. Cim su prestale da upadaju one frljoke preko 3 ruke, s jedne noge i bez ikakvog balansa odjednom nije tako opasan i ucinkovit.

Link to comment
Share on other sites

glede Željka, u nekom momentu će se presabrati stanje i videti da ima "tek" jednu Evroligu u šest sezona Fenera, a nije da je imao jeftine ekipe. njegov legacy je već zacrtan ali po meni, ovo nisu njegove najbolje godine. ne bih rekao da ga je pregazilo vreme, već da je on više na nekom autopilotu - ali uzevši u obzir da ima i medije i navijače u svom uglu, i da je brend "Željko" dovoljan da ostali pune gaće, potpuno ga razumem. konkretno ovaj F4 je doveo oslabljenu ekipu, povrh toga nisu odigrali najbolje...ne znam šta je Ataman posebno uradio osim što je dobro odigrao karte koje su već odavno podeljene.


drugi meč dosta interesantan. pogotovo zanimljiva pogibija Reala u drugom poluvremenu kada su vezali jedno 7 poseda u kojima je svako isprobao šut za tri bez preke potrebe, a ne mogu u bazen da ubace. i dok ovo kucam eo ovaj šveđanin nesretni pogađa trojku. voleo bih CSKA u finalu, mislim da oni mogu da probaju da ispariraju Efesu čvrstinom. Real će probati da se trka sa njima i to će neumitno izgubiti jer su stariji i istrošeniji, ne bih pokušavao jurnjavu sa Vasom i Barryevim malim...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...