Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

Dobra utakmica. Feneru ne ide šut spolja, ali važnije od toga jeste da im je Efes skinuo previše skokova u napadu. Dosta je i sreće imao Efes, srećni odbici par puta, ali zasluženo vode. Biće problema u drugom poluvremenu ukoliko ne budu pronašli način da nešto daju i ispod koša, pogotovo zato što očekujem od Željka jači pritisak na bekove i više Veselog u drugom (mogao to on da iznese ili ne).

 

Za Fener je ključ Slukas. Mora da odradi takeover da bi imali neke šanse. Anyway, drago mi je što sam odvojio vreme da gledam, kvalitetan basket

Link to comment
Share on other sites

Mnogo otvorenih šuteva je promašio Fener. Uz to i par zicera. Green, kako ga Sector nahvalio, tako promaši dva puta sam kao duh od toga jedan air ball 😁 Fali onaj stari Kalina Feneru mnogo. Očekujem da on, Veseli i Sloukas od 20min 2/2 odigraju 17-18.

 

Moerman čim počne da izmišlja nešto napravi glupost. Dva puta u istom napadu prebacuje koš na isti način 😯 Ako Fener stisne odbranu u drugom i Efes dođe u situaciju da Moerman opet kreira za sebe mogu da upišu izgubljenu loptu odmah.

 

Vasa je pun samopouzdanja i nadam se da će lopta biti kod njega ako dođe do neke neizvesne završnice. Da vidimo od čega je.

 

Svejedno mi je ko će dobiti, samo da bude dobra tekma i u drugom poluvremenu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bekrinjo said:

Željko se prvo iznenadio a potom i iznervirao što je njegov komentar prvog poluvremena išao preko razglasa a ne samo za TV auditorijum.

 

😂

 

Ne gledam sa tonom, lažeš da su ga pustili na razglas? hahahahha

 

Efes mora da igra sporije i da spusti loptu pod koš

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

 

😂

 

Ne gledam sa tonom, lažeš da su ga pustili na razglas? hahahahha

 

Efes mora da igra sporije i da spusti loptu pod koš

 

Ma da, i komemtari igrača nakon prvogpoluvremena i kasnije trenera pre pocetka drugog dela ilsu išli preko razglasa.

 

Kalina i dalje brlja sa niskog posta

Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...