Jump to content

Euroleague 2018/19


zoe Bg

Recommended Posts

15 minutes ago, pepe sancez said:

Realno bekovi Fenera ne dobacuju. Slukas ne diriguje, a Dikson i Gudura ne pogadjaju

 

Meni malo drago zbog Slukasa. 

 

Previše se hajpovao, a nije ni blizu toliko unikatan igrač.

 

Zna odlično da se uklopi i da blista u brutalnim sistema, ali kad se ogoli, ima mnogo talentovanijih i boljih. Npr Micic i Larkin.

 

U Feneru se niko nije istakao. Kolektivno sivilo i tromost.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naklon do poda za Efes. Pruzili su jos jednu fantasticnu partiju. Treba se sjetiti koliko je Larkin sporo usao u sezonu, mucio se dosta i tek je u finisu regularne sezone uhvatio pravu formu, onda je blistao protiv Barse i evo veceras u 1/2 finalu EL pravi index 43. Vasa briljantan, navikao sam se nekako na ovakve njegove partije. Mora se istaci odlicna rola Andersona, ubacio je svoje suteve iz spot-upa, igrao dobro u odbrani.

 

Fener odavno nije izgledao ovako lose. Nijesu spolja imali nijednog raspolozenog igraca. Slukas se raspao, Guduric nije mogao nista da pogodi. Meli i Veseli su ubacili svoje u napadu, ali u odbrani su bili dosta slabiji nego inace. Kalinic je konsantno napadao ledjima Andersona, ali to nije donijelo neki rezultat. Bas mi je cudno da vidim ovako nemocan Fener, nijesu ni pokusali da se vrate u mec.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Laki21 said:

Željko Obradović je još uvek vrhunski trener, ali deluje da ga vreme polako gazi i da je okoštao. Ataman ga je recimo potpuno uništio večeras. Apsolutno nikakav odgovor, čak ni pokušaj.

Kad ga ti bubnes kamen na kamenu ne ostane. Mozda je sve tako kako kazes ali koji je tvoj portfolio da to znas.

Link to comment
Share on other sites

Realno satrale su ih povrede, mislim na Fener. To što su igrali Veseli, Kalinić, Green,... ne znači da su skroz oporavljeni. Videlo se da su van ritma. Pauza od nekoliko nedelja-meseci izbaci igrača iz forme. Ko zna koliko su i da li su uopšte odradili neki trening prethodnih dana. Falio im je i Datome mnogo.

 

Opet svaka čast Efesu. Zaslužili su da uđu u finale pa i da osvoje trofej zbog svega što su uradili ove sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Laki21 said:

Željko Obradović je još uvek vrhunski trener, ali deluje da ga vreme polako gazi i da je okoštao. Ataman ga je recimo potpuno uništio večeras. Apsolutno nikakav odgovor, čak ni pokušaj.

Ma nema promena kod Željka, treba mu samo veći budžet. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Samopouzdanje Larkina na maksimumu, vidis da ce da pogodi kad se digne na sut.

 

Vasa majstorski, nenametljivo, strpljivo, bas zrela partija. 

 

Fener isteran iz reketa, strasan posao Dunstona, a spolja jednostavno nemaju dovoljan kvalitet, posebno kada je rec o kreaciji. Ne slazem se da je Sloukas precenjen, previse toga je palo na njega. Guduric je odlican kada mu iskoce na piku, ne kasni sa dodavanjem, uvek lopta na vreme roll igracu, ali u ostalim situacijama je ipak dosta limitiran. Mnogo ga ogranicava mehanika suta, ne moze da podigne sut preko igraca, konstantno trazi korak nazad ili u stranu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Laki21 said:

Željko Obradović je još uvek vrhunski trener, ali deluje da ga vreme polako gazi i da je okoštao. Ataman ga je recimo potpuno uništio večeras. Apsolutno nikakav odgovor, čak ni pokušaj.

 

ja uopšte nisam impresioniran igrom efesa. tiny hands larkin i vasa igraju fantastično ali nisam primetio nešto epohalno što se kolektiva tiče, bilo u odbrani ili u napadu 

 

inače, željko je verovatno trener koji se najčešće adaptira i menja stil igre, samo što ovaj put realno i nije imao dzebane a još važnije, načina da zaustavi larkina 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • zoe Bg locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...