Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Slobodnih a kvalitetnih trenera i nema. Ne znam sta ce biti sa Klopom. Bilo je nekih prica da je produzio do 2024-e. Ako slucajno ne udju u LS ili LE sve je moguce.
Gvardiola takodje ima jak ugovor, jedino ako se zasitio. Simeone bi mogao da bude zanimljiv izbor, treba nam malo zaokret u igri. Mozda je povratak Alegrija najbolje i najbezbolnije resenje.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni Bombarder said:

Zar ne vracate Maksa?

Pa ja se nadam da ce biti tako. Plus ga i dalje placaju, kao i Sarija uostalom, pa bi pritom mogli i da ustede malo para koje razbacuju svud redom.

 

Krajem maja bi trebalo da bude odluka o Anjeliju, nadam se da je zavrsio svoje. 

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Anjeli je izgubio sav kredibilitet. Ozbiljno se izblamirao sa Superligom, i dalje je Juventus nije napustio sto je dokaz koliko je ovaj ocajan.

 

Finansijski je ubacio klub u ozbiljan minus. Pocev od dovodjenja Ronalda, preko gomile promasenih pojacanja, ogromnih plata, placanja 3 trenera u isto vreme...nazalost ta promasena pojacanja se poklapaju sa odlaskom Marote. Sam odlazak Marote je uzrokovan transferom Ronalda, pa se moze reci da je sve krenulo na dole od tog dolaska CR-a. Dopustilo se da jedan igrac ne sme da se zameni na utakmici, da menja trenere, itd...uglavnom da bude veci od kluba, nesto sto se nije dozvoljavalo nikome, pa ni najvecoj legendi kluba.

 

Ne visi samo Anjeli, vrlo je moguce da ce kompletna struktura biti promenjena, Paratici, Nedved, uz trenera naravno. Uglavnom bice potrebne godine da se pocisti ovaj nered, nadam se samo da necemo skliznuti u prosek kao Milan ili Inter u poslednjih 6,7 godina.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Del Piero said:

nadam se samo da necemo skliznuti u prosek kao Milan ili Inter u poslednjih 6,7 godina.

Ja se svakako nadam da hocete,ali to sad nije tema :kece:

Nego,kako su se samo stvari brzo okrenule..do pre nekoliko godina Juventus je istican kao primer zdrave promene i novog,modernijeg promisljanja i poslovanja. Napustanje podstanarskog statusa,izgradnja sopstvenog stadiona,pametna transfer politika,racionalno raspolaganje budzetom...bili su neki od razloga Juventusovog uspona i udaljavanja od konkurencije...a evo sad ovde citam o dugovima i problemima..

Ja se i ne secam vise sta je tacno bila Marotina funkcija u klubu?

Link to comment
Share on other sites

CEO, kao i u Interu sad.

On je bio najzasluzniji za to poslovanje, koje stvarno jeste bilo vrhunsko. Dovedeno je puno igraca bez obestecenja, malo promasaja je bilo. E sad, tu je prica da je on bio protiv Ronalda jer ne samo da CR iziskuje velike pare, vec i ne mozes dati njemu 30 miliona po sezoni, a da sledeci ima 7. Tako da je to povlacilo jos puno para, a tu su odnosi bili jos losiji (Marote i uprave) kada je Allegri otpusten, pa je i on sam otisao.

Uglavnom Anjeli je uspeo da za par godina srusi dosta toga sto je i sam uradio od 2010 i mislim da mu je vreme da ode, narocito nakon ove Superlige. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kakvo konfuzno sudjenje!!! Prvo jako diskutabilan penal za Inter, pa onda prelako dat drugi zuti Bentakuru. I onda ovaj autogol Kijelinja?! Sta je tu sudac prvo svirao ni on sam ne zna. Onda se cini minimalan kontakt za penal za Juve.
Inter do crvenog kartona nije imao sut u okvir, ne racunajuci penal.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bitan trofej za mir u kuci, kakav takav. Zasluzeno osvojen trofej. Mnogo bolje 2. poluvreme, bukvalno Atalanta nije prisla golu. Atalanta je krenula kao Napoli, skacu i komentarisu svaku sudijsku odluku. Takvi su ti provincijski klubovi.
Ostalo je to poslednje kolo protiv Bolonje, mora se pobediti. Mada, bilo bi zanimljivo videti u finalu LE dogodine Juve i Liverpul.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Na kraju se dokopasmo tog mesta koje vodi u LS. Igrom, u odnosu na potencijal, svakako nismo zasluzili. Ali od slucaja "superliga" mi nismo imali korektno sudjenje. Danas nam nije sviran jedanesterac kao kuca, covek rukom odbranio gol. Na drugoj strani Milanu je sviran smesan jedanesterac veceras. Napoli dao gol verovatno posle faula.
Videcemo kakva je sudbina Pirla. Veceras je CR ostavio na klupi. Kulusevski igra sam za sebe, uopste nije posvecen timu.
Forza Juve!!!

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ovo ne ostavlja Pirla na klupi. Trebalo je da leti jos posle onog sramotnog poraza od Milana, u mecu koji je bio najvazniji za LS, ali ne samo da je to uspeo da izgubi nego i da ima losiji medjusobni skor. Realno tu je LS bila izgubljena i mi je nismo izborili nego ju je Napoli ispustio. A hvala i Interu sto su luzeri pa nas nisu dokrajcili kad smo bili u blatu.

 

Takodje se nadam da CR ide, a i generalno da se ocisti ekipa malo. Ali prvo trener, inace cemo da se vrtimo u krug.

Link to comment
Share on other sites

Paratici je bivsi, teren je spreman za Allegria. Pise se da je to vec gotovo, ali ja ne verujem nista dok ne bude zvanicno.

 

Nadam se da necemo dovoditi Donarumu, mali se ozbiljno seljaci, a tek ona svinjska glava od menadzera.

Link to comment
Share on other sites

Pa vec sam pisao na nekoj temi da mi sad imamo dva bolja od Donarume. Ako se razmislja o buducnosti onda ok.
Zna Alegri gde mu je najlakse da osvaja trofeje. Sa njim idu na neki vid sigurice posle 2 neuspesna pokusaja. Dosta je tu igraca koje je vec vodio u sezoni posle koje je otisao. Odbrana ista, sredina i napad manje-vise isti. Glavno je pitanje sta ce biti sa CR7? Verujem da ce Dybala da produzi ugovor i da ce se sa platom naci na pola puta. Trazice se ofanzivni vezista i napadac, ostalo u skladu sa odlascima.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

I pored toga sto jedno 30% prve postave ne bi trebalo ni da primirise klupi Juventusa, za mene je najveci problem luzerski mentalitet koji se usadio u ovu ekipu. 

 

I pored toga sto je Scesni ovo besramno prodao, mi 2:0 nismo ispustali pod Alllegriem. Bice potrebno vremena da se ovo dovede malo u red.

Link to comment
Share on other sites

Pretera ga sa ovo "najgora"!!! Fali jedan igrac na sredini - kreator, pravi napadac i trezan Bonuci. Ovo nije normalno sta mu rade ovi napadaci Empolija. Daleko stoji od njih, pretrcavaju ga samo tako. Kijeza mozda nije najkvalitetniji, ali je najsrcaniji igrac ovog tima. Steta sto onaj slalom nije krunisao golom. Faul za penal bas diskutabilan. Meni su smesni takvi penali, ali svirano je i za manje, pogotovo sa varom. Bas mi je cudno sto nije bar pogledao.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...