Jump to content

Juventus FC


Alek The Great

Recommended Posts

Kakvu tuznu i bednu ekipu je napravio ovaj klovn na klupi. Ovo uopste nije trebalo da bude na gol do prolaza, vec rutinski prolaz za Lyon, mada je bio i sa ovih 2:1. Nedostaje gol za prolaz i uopste nisu u stanju da naprave bilo kakav pritisak, da udje ovima malo voda u usi, igra se kao da je prijateljska utakmica i to je najgora stvar ovog Juventusa, ekipa bez ikakvog timskog karaktera. Na kraju i najtuznija scena, nadoknada vremena i ne moze ni da se posalje balon u protivnickih 16, toliko neorganizovana, pogubljena i mrtva ekipa da ni u nadoknadi vremena nisu sposobni da naprave poslednji trzaj.

Nazalost, meni deluje da ovi slepci u upravi hoce da isteraju svoje i zadrze Sarria, tako da bih rekao da slede mucna vremena. Agnelli sa ovim zajebavanjem moze lako da sjebe sve sto je radio ovih 10 godina.

Link to comment
Share on other sites

Expected more? I expected less to be honest. We played a great game. If I weren't devastated by the exit, I would be delighted with the performance. [Sarri]

Neka ugase klub ako ovo govno ostane trener.  Kakva luzercina.

edit - In the Champions League we won 6, 1 draw and lost 1. If there was a normal ranking, maybe we would be first. But unfortunately this is the regulation. [Sarri]

kakva je ovo izjava sta je ovo :lol_2: 
Edited by Del Piero
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Konacno. Sad samo da ne dovedu nekog Spaletija, Montelu, vrate Alegrija, Kontea i slicno. Cak bi i pre probao sa Macarijem. Nema puno slobodnih opcija. Mozda taj Poketino, ima neku harizmu, sta znam.
Diego Simeone bi mozda bio dobra opcija, ali tesko da bi ga ATM pustio tek tako. A i pitanje je da li bi on hteo s obzirom da je igrao za Inter i Lacio.
U svakom slucaju videlo se da sa ovom ekipom bi i Radovan Curcic osvojio skudeto.

Link to comment
Share on other sites

eeedemo

tenor.gif?itemid=16157598

i Paratici izgleda ide
On vrv jer je insistirao na dovodjenju Sarija i garantovao uspeh.
Izgleda da je Sari zavrsen. Nisam odusevljen.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk


Nadam se da Sari ostaje u Celziju posle ove pobede.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk


Moji postovi od prosle godine.
Link to comment
Share on other sites

da, zvanicno

ajde da vidimo, meni ne zvuci lose

iskreno, ja sam samo srecan sto je Sarri otisao, neverovatno mucan fudbal za gledanje

ajde, Obradovicu, kad si tu, reci mi kako je tebi izgledao Juventus? Niko na forumu van mene i Aleka koji smo navijaci Juvea njie pisao nesto konkretnije o Juveovoj igri, a mi smo protiv Sarria, pa da li smo samo subjektivni ili je igra bila stvarno jadna?

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Del Piero said:

ajde, Obradovicu, kad si tu, reci mi kako je tebi izgledao Juventus?

Najkrace receno:neuverljivo. Sudarili su se Sarijeva filozofija fudbala i igracka realizacija te ideje na terenu. 

Lopta nije isla dovoljno brzo,a kad je tako onda "Sarriball" ne moze da profunkcionise. Da li je do toga doslo sto igraci nisu uspeli da prihvate ideju,zato sto Sarri nije nasao nacin da je implementira ili jednostavno taj proces trazi vise vremena - ne znam. Veliki treneri (poput Gvardiole npr.) i u novim klubovima vrlo brzo i sa dosta uspeha relativno brzo uspostavljaju novi sistem igre,a Sarriju to nije poslo za rukom.
Dosta igraca vam je osciliralo sa formom cele sezone..niste imali pravi kontinuitet..

Uzmi sve ovo sa rezervom,jer nisam u dovoljnoj meri gledao Juve,pa mozda nemam "reprezentativni uzorak".

P.S.dosta me iznenadilo imaenovanje Pirla za glavnog trenera. Ocekivao sam zvucnije i pre svega dokazano trenersko ime na klupi Juventusa. Ovo je mozda i neki zaokret u klupskoj politici, nekakav re-start?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedva pokretno bure koje se odaziva na ime Gonzalo ne zeli da se odrekne ni centa svog ugovora. Tip ima obraza da igra u Juventusu i ima pivsku stomacinu, ali to ga ne sprecava da trazi svaku paru iz ugovora. Sa druge strane, to je njegovo pravo, a uprava je ispala glupa sto mu nije stavila klauzulu u ugovor.

 

Samo se nadam da mu nece isplatiti sve pare i pustiti da ide negde. Neka trune do kraja ugovora na tribinama i udeblja se jos 70 kila. 

 

Bice teze u narednom periodu dovoditi pojacanja zbog ovih skartova u ekipi koji primaju ogromne pare a ne mozes ih se otarasiti, ali Pirlo radi ono sto moze, poceo je sa cistkom.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Alek The Great said:

Apsolutno mi se svidja do sada kako Pirlo razmislja. Otprilike je otpisao sve igrace koji se i meni ne svidjaju. S tim sto bi ja dodao jos neke na taj spisak.

 

garant ti se ovaj djasvi? :heart:

Edited by HAMMER
Link to comment
Share on other sites

Mozzart: "Stara dama još traži napadača, odnosno zamenu za Gonzala Iguaina i tu se najviše pominju Luis Suarez, Edin Džeko i Mojze Ken, a šuška se i o interesovanju za Lionela Mesija..."
Eh taj mocart, lozi nas malo.[emoji16]
Ne znam sta da mislim za Dzeka. Nesto nisam bio uzbudjen ni kada se pominjao pre par godina. Mislim da nam takav tip napadaca i treba, ali sam prizeljkivao nekog kvalitetnijeg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...